Ўзбекистон кубоги 1/8 финали доирасидаги «Динамо» - «Пахтакор» (3:2) учрашувидан кейин дастлаб самарқандликлар бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 10:14, 02.08.2023. Ўқилди: 1757 марта. Фикрлар
Киритилди: 23:04, 28.07.2023. Ўқилди: 1569 марта. Фикрлар
Айтиш шарт эмас, Суперлигада рақобат ва кураш динамикаси йил сайин ошмоқда.
Киритилди: 14:49, 18.07.2023. Ўқилди: 2079 марта. Фикрлар
"Равшан" ҳамда "Андижон" (1:1) жамоалари ўртасидаги ўртоқлик ўйинидан кейин "Равшан" жамоаси бош мураббийи Тоҳир Мўминов "Андижон" матбуот хизматига ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 10:35, 17.07.2023. Ўқилди: 1278 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Кубоги гуруҳ босқичи 2-тур доирасида бўлиб ўтган "Қизилқум" ва "Локомотив" жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейин "темирйўлчилар" бош мураббийи Денис Коростиченко ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:49, 16.05.2023. Ўқилди: 1186 марта. Фикрлар
Бугун Суперлиганинг 10-тур доирасида бўлиб ўтган "Пахтакор"-"Бухоро" учрашувида ўтган ойнинг энг яхши мураббийи деб топилган Максим Шацких ўзига тегишли бўлган унвонни қабул қилиб олди.
Киритилди: 21:47, 13.05.2023. Ўқилди: 1296 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик футбол мураббийи Виктор Жалилов 7 май куни 71 ёшида вафот этди. Бу ҳақда ПФЛ матбуот хизмати маълум қилди.
Киритилди: 14:57, 07.05.2023. Ўқилди: 2953 марта. Фикрлар
Про-лиганинг 5-туридан ўрин олган “Навбаҳор-фарм” – “Ғиждувон” (4:0) учрашувидан сўнг, меҳмонлар устози Геннадий Кочнев журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 12:08, 13.04.2023. Ўқилди: 1047 марта. Фикрлар
Про-лиганинг 5-туридан ўрин олган “Навбаҳор-фарм” – “Ғиждувон” (4:0) учрашувидан сўнг, наманганликлар устози Рашиджон Ғофуров ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 11:55, 13.04.2023. Ўқилди: 920 марта. Фикрлар
Про-лиганинг 4-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Навбаҳор-фарм” (2:2) учрашувидан сўнг, фарм жамоамиз устози Рашиджон Ғофуров ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди. У одатдагидек, ўз сўзини ўйин ҳақидаги фикрлари билан бошлади.
Киритилди: 11:53, 10.04.2023. Ўқилди: 848 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубоги гуруҳ босқичининг 1-туридан ўрин олган “Қўқон-1912» — “Насаф” (0:1) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Даврон Файзиев матбуот анжуманида иштирок этди.