“Sports.kz” Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси собиқ бош мураббийи Тимур Кападзе билан боғланиб, Ўзбекистон футболидаги ривожланишнинг асосий нуқталари, Абдуқодир Ҳусановнинг “Манчестер Сити”га ўтиши ва Қозоғистон футболини яхшилаш бўйича суҳбатлашди.
Киритилди: 18:22, 15.01.2025. Ўқилди: 1986 марта. Фикрлар
Киритилди: 16:38, 02.12.2024. Ўқилди: 428 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 26-туридан ўрин олган "Сурхон" – "Олимпик" (3:0) ўйинидан кейин термизликлар устози ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 19:03, 30.11.2024. Ўқилди: 554 марта. Фикрлар
2024 йил Ўзбекистон футболи тарихига зарҳал ҳарфлар билан битиладиган йил бўлди.
Киритилди: 23:40, 28.11.2024. Ўқилди: 1705 марта. Фикрлар
«Нефтчи» бош мураббийи Виталий Левченко «Футбол Экспресс»га берган интервьюсида клуб билан тузган шартномаси ҳақида гапирди.
Киритилди: 10:37, 20.11.2024. Ўқилди: 797 марта. Фикрлар
Фарғонанинг «Нефтчи» клуби бош мураббийи Виталий Левченко «йўлбарслар»нинг трансфер янгиликлари ҳақида «Футбол Экспресс»га берган интервьюсида гапирди.
Киритилди: 10:31, 20.11.2024. Ўқилди: 2347 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси собиқ бош мураббийи Тимур Кападзе Спорт24 мухбири Андрей Бабичга берган интервьюсида Россияда ишлаши мумкинлиги ҳақидаги саволга жавоб берди.
Киритилди: 07:38, 16.11.2024. Ўқилди: 3165 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасида октябрь ойининг энг яхши мураббийи маълум бўлди.
Киритилди: 14:24, 08.11.2024. Ўқилди: 1240 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 18-туридан ўрин олган "Олимпик" — "Металлург" учрашуви якунида билдирган фикри учун меҳмонлар бош мураббийи Григорий Колосовский жаримага тортилади.
Киритилди: 14:43, 18.09.2024. Ўқилди: 958 марта. Фикрлар
ЎФА техник директори Ги Киала бошчилигида Про лицензияси учун ўқув курслари центябр ойида старт олди.
Киритилди: 23:16, 09.09.2024. Ўқилди: 793 марта. Фикрлар
"Бунёдкор" устози Илёс Зейтуллаев Италия футбол федерацияси томонидан берилган ҳамда 2025 йилнинг 31 декабригача амал қиладиган мураббийлик дипломига эга.
Киритилди: 13:44, 29.08.2024. Ўқилди: 2045 марта. Фикрлар
Россиялик мураббийлар сўнгги йиллар Осиё футболига кўпроқ юзланишмоқда.
Киритилди: 22:37, 19.08.2024. Ўқилди: 1109 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоаси аъзолари кеча Тошкентда ўтаётган машғулотлар пайтида жамоа номидан Вадим Абрамовни туғилган куни билан табриклаб, бош мураббийга футболчилар имзоси туширилган «Олтин тўп»ни совға қилишди.
Киритилди: 16:46, 06.08.2024. Ўқилди: 2973 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Локомотив" клубининг россиялик бош мураббийи, аввалроқ Қирғизистон терма жамоасига устозлик қилган Александр Крестинин халқаро турнирлардан четлаштирилгач, Россия чемпионати савияси тушиб кетгани ҳақидаги гапга муносабат билдирди. Унинг фикрича, РПЛ даражаси ўзгармади.
Киритилди: 16:40, 01.08.2024. Ўқилди: 904 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Локомотив” клубининг россиялик бош мураббийи Александр Крестинин Санкт-Петербургнинг “Зенит” клуби муваффақияти сабаблари ва Россиянинг бошқа клубларини унга рақобат қилиш имкониятлари ҳақида гапирди.
Киритилди: 10:44, 01.08.2024. Ўқилди: 653 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Локомотив" клубининг россиялик бош мураббийи Александр Крестинин ЦСКА ва Ўзбекистон миллий терма жамоасининг 20 ёшли ҳужумкор ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаевнинг Европа чемпионатларидан бирига ўтиши мумкинлиги ҳақида гапирди.
Киритилди: 10:41, 01.08.2024. Ўқилди: 4211 марта. Фикрлар
“Андижон”нинг “Пахтакор”га қарши учрашувидан кейин авндижонликлар бош мураббийи Александр Хомяков якунига етган йиғин борасида қуйидагича фикр билдирди.