Эртага Ўзбекистон футбол федерацияси президенти ҳузуридаги Мураббийлар кенгаши йиғилиши бўлиб ўтади.
Киритилди: 00:16, 23.06.2015. Ўқилди: 8949 марта. Фикрлар
30 апрель куни ОФКнинг навбатдаги, 26-конгресси бўлиб ўтади. Унда Ўзбекистон Футбол Федерацияси биринчи вице-президенти Сардор Раҳматуллаев ҳам иштирок этади.
Киритилди: 23:03, 28.04.2015. Ўқилди: 4093 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футбол Федерацияси молия бошқармаси бошлиғи Земфира Исхакова ФИФА томонидан ўтказилаётган молиявий бошқарувга бағишланган семинарда иштирок этмоқда.
Киритилди: 14:10, 17.04.2015. Ўқилди: 3047 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футболини қўллаб-қувватлаш жамоат фондининг 2014 йилдаги фаолияти тўғрисидаги ҳисоботи эълон қилинди.
Киритилди: 09:53, 25.03.2015. Ўқилди: 3196 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футбол Федерацияси раҳбарияти Терма жамоалар маркази директори Асқар Толибжонов ва техник директори Рустам Акрамовни қаттиқ огоҳлантирди.
Киритилди: 10:47, 14.02.2015. Ўқилди: 6403 марта. Фикрлар
Шу йилнинг 31 августидан 3 сентябрига қадар Шри-Ланка пойтахти Коломбо шаҳрида ФИФА Марказий ва Ғарбий Осиё мамлакатлари футбол федерациялари вакиллари учун футболни ривожлантириш бўйича минтақавий семинар ташкил қилади.
Киритилди: 19:53, 29.08.2014. Ўқилди: 3693 марта. Фикрлар
4 август куни Тошкентда «С» тоифадаги лицензия учун Тошкент шаҳри ва вилоятида фаолият олиб борувчи мураббийлар учун ўқув курслари бошланди. Мазкур курсларга ОФК инструктори Ислом Аҳмедов инструкторлик қилмоқда.
Киритилди: 19:38, 05.08.2014. Ўқилди: 3040 марта. Фикрлар
ЎФФ Терма жамоалар марказида миллий терма жамоалар бош мураббийлари ўз ҳисоботларини топширишди.
Киритилди: 15:46, 30.07.2014. Ўқилди: 4323 марта. Фикрлар
9-14 июль кунлари Фарғонада Осиё Футбол Конфедерациясининг «Level-1» семинари бўлиб ўтди. Беш кун давом этган семинарда 15 нафар ёш мураббийлар иштирок этди. Мазкур курсга ОФК инструктори Авазбек Махсумов инструкторлик қилди.
Киритилди: 14:40, 14.07.2014. Ўқилди: 3532 марта. Фикрлар
Жорий йилнинг июль ва август ойлари Осиё ўйинларида иштирок этадиган терма жамоамиз учун жуда ҳам масъулиятли давр ҳисобланади.
Киритилди: 16:45, 10.07.2014. Ўқилди: 6130 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол федерацияси делегациясининг Бразилия сафар анча самарали бўлди. Мираброр Усмонов у ерда қуруқ қайтмади: ФИФА юксак унвони “Хизматлари учун” ордени футболимиз раҳбарига топширилди.
Киритилди: 12:25, 17.06.2014. Ўқилди: 10167 марта. Фикрлар
Халқаро Футбол Уюшмасининг навбатдан ташқари йиғилишида ЎФФ президенти Мираброр Усмонов ФИФАнинг “Хизматлари учун” ордени билан тақдирланди.
Киритилди: 19:12, 11.06.2014. Ўқилди: 5067 марта. Фикрлар
10 июнь куни ЎФФ Терма жамоалар марказида миллий терма жамоа мураббийлари иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 00:46, 11.06.2014. Ўқилди: 4522 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол федерацияси Мираброр Усмонов Наманган шаҳрига қилган сафари давомида «Навбаҳор» футбол клуби раҳбарияти, мураббийлар, футболчилар ҳамда жамоа мухлислари билан учрашди.
Киритилди: 14:03, 03.06.2014. Ўқилди: 7201 марта. Фикрлар
сони: 57 та.
ЎФФ Терма жамоалар марказида мураббийлар кенгашининг навбатдаги йиғилиши бўлиб ўтди.
Киритилди: 16:25, 06.05.2014. Ўқилди: 4023 марта. Фикрлар
ЎФФ Терма жамоалар маркази директори Асқар Толибжонов бугун 60 ёшга тўлди.
Киритилди: 11:46, 13.03.2014. Ўқилди: 6383 марта. Фикрлар
сони: 59 та.
Ўзбекистон Футбол Федерацияси президенти Мираброр Усмонов ЎФФ Терма жамоалар марказининг айрим мутасаддиларини ОАВдаги «мантиқсиз интервьюлар» учун танқид остига олди.
Киритилди: 18:01, 19.02.2014. Ўқилди: 6310 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футбол Федерацияси Президенти Мираброр Усмонов Мураббийлар кенгашининг навбатдаги мажлисида Терма жамоалар марказининг фаолиятидан норози эканлигини маълум қилди.
Киритилди: 17:40, 19.02.2014. Ўқилди: 9234 марта. Фикрлар
сони: 211 та.
Киритилди: 12:55, 18.02.2014. Ўқилди: 4219 марта. Фикрлар
ЎФФ Президенти Мираброр Усмонов ўзбек халқини, футбол жамоатчилиги, ишқибозлар ва ОАВни кириб келаётган Янги йил билан табриклайди.
Киритилди: 11:39, 31.12.2013. Ўқилди: 8388 марта. Фикрлар
сони: 90 та.