Киритилди: 16:29, 26.12.2020. Ўқилди: 5346 марта. Фикрлар
Киритилди: 16:24, 26.12.2020. Ўқилди: 2018 марта. Фикрлар
Киритилди: 16:19, 26.12.2020. Ўқилди: 2965 марта. Фикрлар
Жорий йилнинг 28 ноябрь куни Ўзбекистон футбол ассоциацияси Ижроия қўмитасининг кейинги даврнинг долзарб вазифаларига бағишланган йиғилиши бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:22, 30.11.2020. Ўқилди: 2036 марта. Фикрлар
2019 йил 4 декабрда “Ўзбекистонда футболни ривожлантиришни мутлақо янги босқичга олиб чиқиш чора-тадбирлари тўғрисида”ги Президент фармони Ўзбекистонда профессионал футболни ривожлантиришнинг асосий йўналишларини белгилаб берди.
Киритилди: 05:23, 04.07.2020. Ўқилди: 1969 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футбол Ассоциацияси ҳамда Профессионал Футбол Лигаси одатга кўра йил якунида йил футболчиси ва мураббийларини, шунингдек турли номинациялар бўйича лауреатларни аниқлаб келади.
Киритилди: 16:28, 16.12.2019. Ўқилди: 4093 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, кеча пойтахтимиздаги “Пахтакор” стадионида Ўзбекистон Лига кубоги-2019 финал учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:56, 05.12.2019. Ўқилди: 2917 марта. Фикрлар
Бугун, 2 декабрь куни бутун Осиё қитъаси футбол жамоатчилиги диққат-эътибори Гонконгга қаратилди.
Киритилди: 19:50, 02.12.2019. Ўқилди: 3604 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси юртимизда мураббий, ҳакам ҳамда назоратчилар малакасини ошириш бўйича қатор лойиҳа ва дастурларни амалга татбиқ этиб келмоқда.
Киритилди: 17:47, 23.11.2019. Ўқилди: 1996 марта. Фикрлар
Клублар ҳамда футбол идораларида фаолият олиб борувчи ўз мутахассислиги бўйича етук малака ва маҳоратга эга кадрлар етишмовчилиги мавжуд экани борасидаги саволга Равшан Эрматов жавоб берди.
Киритилди: 19:52, 05.11.2019. Ўқилди: 7709 марта. Фикрлар
Биласиз, Ўзбекистон футбол ассоциацияси ҳамда Осиё футбол конфедерацияси ўртасидаги алоқалар янада ривожланиб, тобора янги босқичга кўтарилиб бормоқда.
Киритилди: 09:35, 02.11.2019. Ўқилди: 1514 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси биринчи вице-президенти Равшан Эрматовнинг Намангандаги хизмат сафари тафсилотлари билан таништирган эдик.
Киритилди: 09:05, 23.10.2019. Ўқилди: 1615 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси таклифи билан Осиё футбол конфедерацияси Президенти Шайх Салмон бин Иброҳим ал-Халифа Ўзбекистонга ташриф буюриши ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 08:07, 16.09.2019. Ўқилди: 2975 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан мамлакатимизда фаолият юритаётган ҳакамларнинг малакасини ошириш, ҳакамлар томонидан ўйинларни бошқаришда ҳалоллик ва шаффофликни таъминлаш мақсадида мунтазам равишда қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.