Киритилди: 16:41, 05.09.2014. Ўқилди: 4130 марта. Фикрлар
Чемпионатда юзага келган кичик танаффус туфайли “Металлург”га қарши учрашувдан сўнг "Навбаҳор" аъзоларига қисқа муддатли таътил эълон қилинганди.
Киритилди: 17:34, 03.09.2014. Ўқилди: 3231 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 18-туридан сўнг юзага келган кичик танаффус туфайли, "Нефтчи" футболчиларига маълум муддатга дам берилганди.
Киритилди: 16:30, 02.09.2014. Ўқилди: 3476 марта. Фикрлар
Мазкур хабарни тайёр бўлганига бир ҳафтадан ошганди. Очиғи, уни чоп этишга бир иккиланиб тургандим.
Киритилди: 19:19, 01.09.2014. Ўқилди: 5243 марта. Фикрлар
Ватанимиз мустақиллигининг 23 йиллик байрамини нишонлаш арафасида турибмиз.
Киритилди: 16:13, 31.08.2014. Ўқилди: 4259 марта. Фикрлар
25 август, душанба куни “Киргули СК” стадионида клуб раҳбарияти ва мухлислар ўртасида бўлиб ўтган учрашувда “Нефтчи” клуби раиси Тоҳир Кападзега ишқибозлар ўзларини қизиқтирган саволлар билан мурожаат этишди.
Киритилди: 00:17, 29.08.2014. Ўқилди: 6751 марта. Фикрлар
Эдгар Гесс "Бухоро" жамоаси бош мураббийи лавозимини тарк этганидан сўнг, мухлислар ўртасида ушбу лавозимни ким эгаллайди деган гап-сўзлар авж олиб кетди.
Киритилди: 14:35, 27.08.2014. Ўқилди: 3975 марта. Фикрлар
Маҳоратли дарвозабонлардан бири – Ғайрат Ҳасанов олий лига иккинчи давра ўйинлари бошланиши арафасида «Нефтчи» жамоасини тарк этгани кўпчиликни ажаблантирган бўлиши аниқ.
Киритилди: 15:14, 26.08.2014. Ўқилди: 5943 марта. Фикрлар
сони: 40 та.
16 август куни футбол бўйича 2014 йилги Ўзбекистон биринчилиги баҳсларининг иккинчи босқич ўйинларига старт берилди.
Киритилди: 09:53, 24.08.2014. Ўқилди: 4032 марта. Фикрлар
"Бухоро" жамоаси мана 12 турдирки ғалаба нималигини билмай келмоқда. Кеча бухороликлар яна мағлубиятга учради. Шу боис клуб раҳбарияти жамоа бош мураббийи Эдгар Гессни истеъфога чиқарди.
Киритилди: 20:57, 23.08.2014. Ўқилди: 4991 марта. Фикрлар
16-турдан ўрин олган «Машъал» ва «Андижон» қарама-қаршилигида мубораклик футболчилар 6:1 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 23:18, 22.08.2014. Ўқилди: 3253 марта. Фикрлар
Футбол бўйича болалар ва ўсмирлар ўртасидаги Тошкент шаҳар биринчилигининг иккинчи давра ўйинларига 20 август куни старт берилди.