“Насаф” “Бунёдкор”га мағлуб бўлди, йирик ҳисобда. Йўқ, ҳисобда бунча фарқ бўлгани билан ўйинда бунчалик фарқ бўлгани йўқ, асло. Лекин...
Киритилди: 09:23, 10.03.2013. Ўқилди: 4547 марта. Фикрлар
Кеча бўлиб ўтган “Насаф” - “Бунёдкор” учрашувидан кейин “аждарлар” мухлисларининг дарвозабони Михаил Наумовга нисбатан эътирозлари кўпайиб кетди.
Киритилди: 09:12, 10.03.2013. Ўқилди: 3843 марта. Фикрлар
Кеча бўлиб ўтган машғулотларда "Насаф"нинг айрим ўйинчилари якка тартибда машғулотлар олиб боришди, булар — Шерзод Аъзамов, Лазиз Убайдуллаев ва Шоҳруҳ Гадоев.
Киритилди: 10:09, 01.03.2013. Ўқилди: 3500 марта. Фикрлар
Мамлакатимиз футболида кўпдан буён ишлаб келаётган тажрибали шифокорлардан бири - Рустам Меҳмонов энди "Насаф" футбол жамоасида катта шифокор сифатида фаолият юритади.
Киритилди: 22:48, 28.02.2013. Ўқилди: 3477 марта. Фикрлар
Бугун “Насаф” жамоаси тушдан кейин Марказий стадионда машғулот ўтказди. Машғулотларни Рўзиқул Бердиев, Шуҳрат Тошпўлатов ва Зафар Холмуродов олиб боришди.
Киритилди: 22:33, 28.02.2013. Ўқилди: 3704 марта. Фикрлар
Матбуот анжуманида “Насаф” ПФК бош менеджери Шамил Ярулин ва жамоа бош мураббийи Рўзиқул Бердиев матбуот анжуманига ташриф буюрган ОАВлари вакилларининг қизиқтирган барча саволларига жавоб беришди.
Киритилди: 17:15, 27.02.2013. Ўқилди: 3632 марта. Фикрлар
27 февраль куни “Марказий” стадионда жамоамиз сафига янгидан келиб қўшилган футболчиларни таништирув маросими ўтказилади.
Киритилди: 09:08, 26.02.2013. Ўқилди: 4247 марта. Фикрлар
Агар сайтимиз орқали танишиб бораётган бўлсангиз, навбат билан воҳа клубларининг мухлислари етакчилари билан суҳбатлар уюштириб бораяпмиз. Навбатдаги суҳбатимиз “Насаф” футбол клуби мухлислари етакчиси – Ўктам Узоқов – «Жонсон» билан бўлди.
Киритилди: 12:18, 24.02.2013. Ўқилди: 3957 марта. Фикрлар
Баҳодир Аннаматов. “Насаф”нинг ушбу собиқ футболчисини мухлислар жуда яхши билишади. Унинг айниқса “Насаф” жамоасига содиқлиги бизнинг унга бўлган ҳурматимизни янада оширади.
Киритилди: 13:41, 21.02.2013. Ўқилди: 4481 марта. Фикрлар
Икки ҳафта мобайнида Туркияда ўқув-йиғин машғулотларини олиб борган "Насаф" футболчилари бугун юртимизга қайтиб келишади.
Киритилди: 09:40, 19.02.2013. Ўқилди: 3147 марта. Фикрлар
Туркияда ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган "Насаф" жамоасининг яна бир назорат учрашувидаги рақиби номи маълум бўлди.
Киритилди: 08:57, 12.02.2013. Ўқилди: 3215 марта. Фикрлар
“Насаф” ФК делегацияси бугун эрталаб Тошкент халқаро аэропортидан Туркияга жўнаб кетишди.
Киритилди: 09:50, 04.02.2013. Ўқилди: 3805 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, кеча “Насаф” жамоаси Қибрай стадионида бу йил олий лигада қатнашиш ҳуқуқини қўлга киритган “Гулистон” жамоаси билан назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 12:17, 31.01.2013. Ўқилди: 3771 марта. Фикрлар
30 январь куни Қибрайда «Насаф» ҳамда «Гулистон» ўртасида назорат учрашуви бўлиб ўтди. Бу ҳақда «Насаф» расмий сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 22:38, 30.01.2013. Ўқилди: 3661 марта. Фикрлар
"Насаф" футбол жамоаси Қарши шаҳрида янги мавсумга қизғин тайёргарлик олиб бораётганидан хабарингиз бор. Шу пайтгача асосан жисмоний машқларга катта эътиборини қаратган "аждарлар" энди ўйин амалиётини ҳам оширишга киришдилар.
Киритилди: 12:58, 28.01.2013. Ўқилди: 3257 марта. Фикрлар
Янги мавсумга пухта ҳозирлик кўраётган "Насаф" футболчилари бугун биринчи лига аъзоси Косоннинг “Ёшлик” жамоаси билан назорат учрашувини ўтказишди.
Киритилди: 15:45, 26.01.2013. Ўқилди: 3678 марта. Фикрлар
Ўтган йилда Ўзбекистон футболи 100 ёшга тўлди. Бу байрамни ажойиб тарзда нишонладик. Байрамларимиз, ютуқларимиз кўпаяверсин.
Киритилди: 11:20, 20.01.2013. Ўқилди: 4367 марта. Фикрлар
Янги мавсумга жиддий ҳозирлик кўраётган қаршилик футболчилар тайёргарликнинг сўнгги босқичини февраль ойида Туркиянинг Анталия шаҳрида ўтказишади.
Киритилди: 09:19, 17.01.2013. Ўқилди: 4316 марта. Фикрлар
Юртимиз футбол ишқибозларига яхши таниш бўлган мутахассис Денис Иванков “Насаф”да дарвозабонлар мураббийи сифатида иш бошлади.