Мавсум арафасида Тошкентнинг “Бунёдкор” клубидан ижарага олинган, биринчи даврани "Навбаҳор"да ўтказган марказий ҳимоячи Шукурали Пўлатов “қалдирғочлар” билан Туркия йиғинига йўл олди.
Киритилди: 15:37, 09.07.2014. Ўқилди: 5018 марта. Фикрлар
Бугун «Навбаҳор» сафига кутилганидек беларуслик ҳужумчи Андрей Лясюк қўшилди. У билан биргаликда Юрий Рижко ҳам "лочинлар"нинг Чирчиқдаги қароргоҳига етиб келди.
Киритилди: 21:47, 06.07.2014. Ўқилди: 5002 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, ўтган ҳафтада ЎФФ биносида федерация президенти бошчилигида "Навбаҳор" мутасаддилари билан мажлис ўтказилган эди.
Киритилди: 20:27, 05.07.2014. Ўқилди: 4454 марта. Фикрлар
Иккинчи даврага тайёргарликни Чирчиқда давом эттираётган "Навбаҳор" белгиланган режа асосида шуғулланмоқда. 4 июнь куни 14.00да белгиланган манзилда тўпланган жамоам аъзолари шу куни кечки пайт машғулот ўтказишди.
Киритилди: 15:43, 05.07.2014. Ўқилди: 3203 марта. Фикрлар
Биринчи йиғин Чирчиқда 4 июлдан 17- июлгача давом этади. Икки кунлик хордиқдан сўнг жамоа Тошкентдаги "Геофизика" меҳмонхонасига йиғилади. "Лочинлар" "Локомотив"га қарши Олий лига 14-тур ўйини ўтгунга қадар у ерда истиқомат қилишади.
Киритилди: 00:00, 04.07.2014. Ўқилди: 4058 марта. Фикрлар
Аввал ҳам хабар берганимиздек, "Навбаҳор" раҳбарияти давралар оралиғида кўплаб футболчилар билан музокара олиб бормоқда.
Киритилди: 18:05, 03.07.2014. Ўқилди: 4110 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол Федерацияси Президенти Мираброр Усмонов 30 июнь куни «Навбаҳор» футбол клуби раҳбарияти қабул қилди.
Киритилди: 12:51, 01.07.2014. Ўқилди: 5159 марта. Фикрлар
"Навбаҳор"нинг биринчи даврадаги иштироки ҳақидаги статистик маълумотларни беришда давом этамиз. Бу гал жамоа футболчиларининг энг яхши ва салбий кўрсаткичлари билан танишасиз.
Киритилди: 09:36, 28.06.2014. Ўқилди: 5153 марта. Фикрлар
Бугун эфирга чиққан “Футбол шарҳи” кўрсатувида “Навбаҳор” ҳужумчиси Шаҳбоз Эркиновнинг отаси Фурқат Эсонбоев иштирок этди.
Киритилди: 20:14, 16.06.2014. Ўқилди: 4663 марта. Фикрлар
Ортда қолган 11 тур якунларига кўра «Навбаҳор» мусобақа жадвалида 14 жамоа ичида тўққизинчи бўлиб турибди. Қайд этилган натижаларни клуб имконияти билан қиёслаганда қониқарли деб айтса бўлади.
Киритилди: 13:19, 08.06.2014. Ўқилди: 4686 марта. Фикрлар
Миллий олимпия қўмитаси ва Ўзбекистон футбол федерацияси Мираброр Усмонов Наманган шаҳрига қилган сафари давомида «Навбаҳор» футбол клуби раҳбарияти, мураббийлар, футболчилар ҳамда жамоа мухлислари билан учрашди.
Киритилди: 09:48, 01.06.2014. Ўқилди: 11654 марта. Фикрлар
сони: 94 та.