Бундан бироз вақт олдин мавсумлар оралиғида жамоамизга жалб этилган янги футболчиларни таништирув маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:49, 13.03.2014. Ўқилди: 3877 марта. Фикрлар
Олдинги мавсумларни Фарғонанинг "Нефтчи" жамоасида ўтказган маҳоратли футболчи Шукурали Пўлатов бугун «Навбаҳор» сафига қўшилди.
Киритилди: 20:16, 12.03.2014. Ўқилди: 3773 марта. Фикрлар
Бундан бироз вақт олдин «Навбаҳор» аъзолари Наманганда тўпланишди. Мавсумга асосий қисмига тайёргарликни Тошкентда олиб борган “Навбаҳор” сўнгги йиғинни вилоятимизда ўтказади.
Киритилди: 14:58, 11.03.2014. Ўқилди: 3075 марта. Фикрлар
Мамлакатимизнинг маҳоратли ҳужумчиларидан бири Шаҳбоз Эркинов ҳам янги мавсумни «Навбаҳор»да ўтказадиган бўлди.
Киритилди: 08:19, 09.03.2014. Ўқилди: 3202 марта. Фикрлар
Мавсум бошланишига бир неча кун қолганда “Навбаҳор” мураббийлар штаби кўрикдан ўтиш учун таклиф этилган ҳимоячи Ориф Мамаджановга жавоб берди.
Киритилди: 13:40, 07.03.2014. Ўқилди: 3908 марта. Фикрлар
Бундан бироз вақт олдин жамоамиз сафига маҳоратли ярим ҳимоячилардан бири Мансур Саидов келиб қўшилди. Бир неча йиллардан бери Фарғонанинг “Нефтчи” клуби шарафини муносиб тарзда ҳимоя қилиб келган футболчи мавсумлар оралиғида “Бунёдкор” жамоасига кўчиб ўтганди.
Киритилди: 13:48, 05.03.2014. Ўқилди: 3813 марта. Фикрлар
“Андижон”га қарши ўтган назорат учрашувида «Навбаҳор» 3:2 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 16:11, 03.03.2014. Ўқилди: 3773 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" ҳам олий лиганинг бошқа клублари қатори таркибига кўплаб футболчиларни қўшиб олишда давом этмоқда.
Киритилди: 11:51, 25.02.2014. Ўқилди: 3777 марта. Фикрлар
Сўнгги соатларда футбол мухлислари ўртасида мавсумлар оралиғида жамоа бош мураббийи сифатида иш бошлаган Бахтиёр Ашурматовни “Навбаҳор”дан кетиши мумкинлиги борасидаги гап-сўзлар пайдо бўлди.
Киритилди: 20:04, 20.02.2014. Ўқилди: 3731 марта. Фикрлар
Бир неча йил давомида Фарғонанинг “Нефтчи” клуби шарафини ҳимоя қилган футболчи Бахтиёр Ёқубов навбатдаги мавсумни «Навбаҳор» сафида ўтказиши мумкин.
Киритилди: 18:28, 18.02.2014. Ўқилди: 3234 марта. Фикрлар
Бахтиёр Ашурматов бошчилигидаги «Навбаҳор» жамоаси ПФЛ кубогининг чорак финалига йўл олди. Наманганликлар 17 феврал куни ярим финал йўлланмаси учун «Олмалиқ» билан куч синашишди.
Киритилди: 15:35, 18.02.2014. Ўқилди: 3632 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” таркибидаги ўзгаришлар давом этмоқда. Хусусан, бугун наманганликлар йиғинига ўтган мавсумни “Гулистон”да ўтказган ҳимоячи Тоҳир Шамситдинов қўшилди.
Киритилди: 16:01, 15.02.2014. Ўқилди: 3900 марта. Фикрлар
Мавсумга тайёргарликни Тошкентда олиб бораётган "Навбаҳор" таркибида кичик ўзгаришлар рўй берди.
Киритилди: 18:32, 13.02.2014. Ўқилди: 5108 марта. Фикрлар
Кеча "Навбаҳор" Тошкентда навбатдаги йиғинни бошлади. Мураббийлар штаби ҳамда футболчилар пойтахтдаги “Ўзбекистон” меҳмонхонасида тўпланишди. Жамоа аъзолари айнан шу меҳмонхонада икки ҳафта истиқомат қилишади.
Киритилди: 08:18, 07.02.2014. Ўқилди: 3446 марта. Фикрлар
Мавсумлар оралиғида "Навбаҳор"га жалб этилган ҳимоячи Шавкат Насибуллаев жамоанинг Тошкентдаги қароргоҳини тарк этди. Хабарингиз бор, ҳимоячи Тошкентдаги йиғин давомида таркибга қўшилиб, "Оқ-тепа" ҳамда "Металлург" жамоаларига қарши ўтган назорат ўйинларида майдонга тушишга улгурганди.
Киритилди: 14:11, 31.01.2014. Ўқилди: 3302 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" жамоасига Бахтиёр Ашурматов бош мураббий этиб тайинланганидан кейин жамоа қизғин равишда машғулотларга киришди.
Киритилди: 12:26, 29.01.2014. Ўқилди: 3033 марта. Фикрлар
Режага кўра, «Навбаҳор» жамоаси бугун биринчи лига вакили «Оқ-тепа» жамоаси билан назорат ўйинида майдонга тушди. Бўлиб ўтган учрашувда наманганликлар 4:1 ҳисобидаги ғалабани қўлга киритишди.
Киритилди: 20:17, 26.01.2014. Ўқилди: 3146 марта. Фикрлар
Мавсумлар оралиғида "Навбаҳор"га собиқ футболчиларнинг қайтиши давом этмоқда.
Киритилди: 11:10, 26.01.2014. Ўқилди: 3409 марта. Фикрлар
Мавсумга тайёргарликни Тошкентда олиб бораётган «Навбаҳор» аъзолари бугун «Футбол-Мед» шўъба кўрхонасида тиббий кўрикдан ўтишди. Ҳозирча жамоа таркибида ҳеч қандай ўзгариш бўлганича йўқ.
Киритилди: 20:11, 24.01.2014. Ўқилди: 3432 марта. Фикрлар
Бугун «Навбаҳор» аъзолари Тошкентда ўтказилиши режалаштирилган йиғинни бошлашди. Футболчилар ҳозиргина дастлабки машғулотни якунлашди.