«Бунёдкор»нинг собиқ ҳужумчиси Баҳодир Насимов фаолиятини яна хорижда давом эттиради.
Киритилди: 12:49, 20.02.2017. Ўқилди: 11385 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумни «Бухоро» клубида ўтказган тажрибали ярим ҳимоячи Азиз Ибрагимов фаолиятини Эрон чемпионатида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 11:55, 19.02.2017. Ўқилди: 9393 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий жамоасининг ҳужумкор ярим ҳимоячиси Элдор Шомуродов учун 2016 йилги мавсум чинакамига омадли келди.
Киритилди: 11:00, 08.02.2017. Ўқилди: 13265 марта. Фикрлар
Истеъдодли футболчимиз Ихтиёр Тошпўлатов Муборакка келиб, «Машъал» академияси тарбияланувчиларига ҳамда клубга миннатдорчилик рамзи сифатида «ROISON» телевизорини совға қилди.
Киритилди: 12:37, 07.02.2017. Ўқилди: 6208 марта. Фикрлар
Мавсумлар оралиғида "Навбаҳор" таркибига бошқа клубларда фаолият юритаётган айрим наманганлик футболчилар келиб қўшилишди.
Киритилди: 17:58, 06.02.2017. Ўқилди: 6582 марта. Фикрлар
Бугун "Бухоро" янги мураббийлар штаби қўл остида илк назорат учрашувини ўтказганидан хабарингиз бор, - дея хабар беради клуб расмий сайти, - Жамоа яна бир футболчи билан расмий келишувга эришди.
Киритилди: 17:10, 06.02.2017. Ўқилди: 8111 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” клуби яқинда ўз сафига Ойбек Қиличевни қўшиб олди. Иқтидорли ярим ҳимоячи охирги пайтларда хорижда ўйнаётганди.
Киритилди: 13:05, 06.02.2017. Ўқилди: 6560 марта. Фикрлар
Бу ҳужумчи ёдингиздами? Унинг ўйинларини кўргансиз. Фаолиятининг ёрқин дамларини пойтахт вилоятининг «Олмалиқ» жамоаси таркибида ўтказиб, тўпурарлик маҳоратини намойиш этган.
Киритилди: 12:43, 06.02.2017. Ўқилди: 6247 марта. Фикрлар
Ўтган мавсум иккинчи ярмини Малайзиянинг “Перак” клубида тўп сурган футболчи “Навбаҳор”га ўтишини қуйидагича изоҳлади:
Киритилди: 16:04, 04.02.2017. Ўқилди: 6086 марта. Фикрлар
“Насаф” жамоаси 7 феврал куни сафарда, Осиё чемпионлар лигасининг плей-офф босқичи доирасидаги учрашувни Саудия Арабистонининг “Ал-Фотиҳ” клубига қарши ўтказади.
Киритилди: 14:47, 02.02.2017. Ўқилди: 8374 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” клуби ҳужумчиси Баҳодир Насимов фаолиятини Жанубий Кореяда давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 17:46, 01.02.2017. Ўқилди: 11948 марта. Фикрлар
"Насаф" - "Ал-Ҳидд" (4:0) учрашуви якунига бағишланган матбуот анжуманида тажрибали ҳужумчи Драган Черан ҳам иштирок этди ва саволларга жавоб берди.
Киритилди: 21:47, 31.01.2017. Ўқилди: 7821 марта. Фикрлар
“Интерфутбол” газетаси 2016 йил якунларига кўра, турли номинацияларда йилнинг энг яхшиларина аниқлади.
Киритилди: 09:20, 31.01.2017. Ўқилди: 9024 марта. Фикрлар
Янги мавсум аввалида “Нефтчи” жамоаси ўз таркибига Акрам Баҳриддинов, Музаффар Музаффаров, Саид Абдужабборов ҳамда бошқа жамоа сафида ижарада бўлган Ризо Айвазов каби футболчиларни таркибга жалб қилди.
Киритилди: 00:00, 31.01.2017. Ўқилди: 7305 марта. Фикрлар
Қатар чемпионатида ўйнайдиган футболчиларимиз сони тўрт нафарга етди.
Киритилди: 21:24, 30.01.2017. Ўқилди: 9820 марта. Фикрлар
ОЧЛ саралашидан ўрин олган “Насаф” (Ўзбекистон) – “Ал-Ҳидд” (Баҳрайн) учрашуви олдидан матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:08, 30.01.2017. Ўқилди: 6969 марта. Фикрлар
“Интерфутбол” газетаси 2016 йил якунларига кўра, турли номинацияларда йилнинг энг яхшиларини аниқлади.
Киритилди: 19:04, 30.01.2017. Ўқилди: 9641 марта. Фикрлар
Ўз вақтида "Нефтчи" жамоаси ўринбосарлар сафида фаолият олиб, кейинчалик Фарғона шаҳрининг "Истиқлол" жамоасига ижара асосида ўтиб кетган Ризо Айвазов яна "Нефтчи" сафига қайтди ва жамоа билан икки йиллик шартнома имзолади.
Киритилди: 14:25, 29.01.2017. Ўқилди: 6165 марта. Фикрлар
Янги мавсум аввалида “Нефтчи” сафига келиб қўшилган Саид Абдужабборов клуб билан расман келишувга эришганидан сўнг жамоа расмий сайти учун илк интервьюсини бериб ўтди.
Киритилди: 23:11, 28.01.2017. Ўқилди: 5535 марта. Фикрлар
Шу кунларда пойтахтимизда навбатдаги ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган “Қизилқум” футболчилари навбатдаги синов назорат учрашувида майдонга тушди.