5 октябрь куни Фарғонада бўлиб ўтадиган Ўзбекистон кубогининг финал учрашуви учун чипталар мухлисларга қулайлик яратиш мақсадида 1 октябрь куни сотувга чиқарилади.
Киритилди: 03:35, 29.09.2024. Ўқилди: 2908 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Кубоги финали баҳсига бир ҳафта вақт қолди.
Киритилди: 22:18, 28.09.2024. Ўқилди: 1552 марта. Фикрлар
Аввалроқ Лига финални юқори савияда ташкил этиш масаласида Фарғона вилояти мутасаддилари билан учрашув ўтказганди.
Киритилди: 14:59, 24.09.2024. Ўқилди: 1477 марта. Фикрлар
5 октябрь — шанба куни Фарғонада бўлиб ўтадиган Ўзбекистон кубогининг финал учрашуви 17:00 да старт олади.
Киритилди: 22:44, 20.09.2024. Ўқилди: 3271 марта. Фикрлар
Финал нейтрал майдонда ташкил этилаётганини инобатга олган ҳолда, унда жамоалар ҳаракат қиладиган либослар ранги Лига томонидан белгилаб олинди.
Киритилди: 23:53, 19.09.2024. Ўқилди: 1986 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперкубоги-2024 ўйини олдидан ўтказилган расмийлар иштирокидаги матбуот анжуманида иштирок этган "Насаф" клуби бош мураббийи Рўзиқул Бердиев учрашувга тайёргарлик жараёни ва бошқа саволларга жавоб берди.
Киритилди: 09:46, 29.05.2024. Ўқилди: 1378 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперкубоги ўйинидан аввал "Пахтакор" бош мураббий Максим Шацких, футболчилар Достон Ҳамдамов ва Диёр Холматов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:27, 28.05.2024. Ўқилди: 2848 марта. Фикрлар
29 май куни "Пахтакор" "Бунёдкор" стадионида "Насаф" билан Ўзбекистон Суперкубоги ўйинида майдонга тушади.
Киритилди: 12:11, 28.05.2024. Ўқилди: 1436 марта. Фикрлар
29 май куни «Бунёдкор» стадионида Ўзбекистон Суперкубоги учун баҳс бўлиб ўтади.
Киритилди: 23:03, 26.05.2024. Ўқилди: 1577 марта. Фикрлар
Суперкубок учрашувининг қаерда ўтказилиши масаласи февраль ойида бўлиб ўтган Лига Ижроия қўмитаси йиғилишида ҳам муҳокама қилинганди.
Киритилди: 13:35, 16.04.2024. Ўқилди: 925 марта. Фикрлар
Лига 2020 йилдан бошлаб кубок финалига мезбонлик қиладиган стадионлар номига шаффоф қуръа орқали аниқлик киритиб келади.
Киритилди: 15:06, 18.03.2024. Ўқилди: 2689 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Кубоги финали якунига етгач, ОКМК жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 20:59, 12.11.2023. Ўқилди: 5858 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубоги финалида «Насаф» клуби ОКМК устидан кичик ҳисобда ғалаба қозонди.