Киритилди: 15:41, 06.01.2014. Ўқилди: 3554 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов "Терма жамоалар марказининг миллий термамиз учун керакли шароитлар яратиб беришини" истамоқда. Бу ҳақда мураббий "Интерфутбол" нашрига берган интервьюсида маълум қилган. Шунингдек, жамоамиз сардори Сервер Жепаров ҳам ўз фикрларини билдириб ўтган.
Киритилди: 15:14, 06.01.2014. Ўқилди: 8453 марта. Фикрлар
сони: 106 та.
Янги мавсумда расмий ўйинларга бошқалардан эртароқ киришадиган «Локомотив» клуби Осиё Чемпионлар лигасида юртимиз шарафини муносиб ҳимоя қилишга жиддий бел боғлаган.
Киритилди: 15:01, 06.01.2014. Ўқилди: 2660 марта. Фикрлар
Бугун Биринчи лига вакили "Оқ-тепа" янги мавсумга тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 15:12, 06.01.2014. Ўқилди: 2630 марта. Фикрлар
Кеча жамоамиз раҳбарияти мураббийлар штаби ва футболчилар билан учрашди.
Киритилди: 15:09, 06.01.2014. Ўқилди: 3055 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” яна бир янги футболчи билан шартнома имзолади.
Киритилди: 14:56, 06.01.2014. Ўқилди: 3047 марта. Фикрлар
Юртимиздаги футбол мутахассислари орасида катта тажрибага эга бўлган Юрий Саркисян Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоасида иш бошлади.
Киритилди: 11:52, 06.01.2014. Ўқилди: 3396 марта. Фикрлар
Мавсум бошида "Бухоро" асосан маҳаллий ва иқтидорли футболчиларга эътибор қаратишни мақсад килганлигидан хабарингиз бор. Шу сабабли жамоанинг дастлабки босқич йиғинларига фақат маҳалий футболчилар жалб килинди.
Киритилди: 13:01, 06.01.2014. Ўқилди: 3410 марта. Фикрлар
Олий лиганинг барча клублари сингари Бекободнинг “Металлург” жамоаси аъзолари ҳам Янги йил байрами муносабати билан берилган кичик таътилдан қайтишди ва шанба кунидан эътиборан йиғинни давом эттиришмоқда.
Киритилди: 10:40, 06.01.2014. Ўқилди: 3407 марта. Фикрлар
Якунланиб бораётган ҳафтада мамлакатимиз футболидаги энг шов-шувли воқеа бу “Пахтакор”дан Мурод Исмоиловнинг кетгани эмас, балки, клуб бош мураббий лавозимидан бутунлай воз кечгани бўлди.
Киритилди: 21:06, 05.01.2014. Ўқилди: 6625 марта. Фикрлар
Биринчи лиганинг доимий вакили “Оқ-тепа” жамоасида бугун йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:02, 05.01.2014. Ўқилди: 2882 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоаси 3 январь кунидан бошлаб жорий йилдаги дастлабки йиғинини бошлади. Равшан Хайдаров бошқарувида жамоамиз Самарқандда кунига икки маҳалдан машғулотлар ўтказмоқда.
Киритилди: 16:00, 05.01.2014. Ўқилди: 3586 марта. Фикрлар
Бугун ҳам “Нефтчи” жамоаси икки маҳал машғулот ўтказди. Муроджон Исмоилов футболчиларнинг жисмоний ҳолатига алоҳида эътибор бераётир.
Киритилди: 14:34, 05.01.2014. Ўқилди: 4017 марта. Фикрлар
"Бухоро" жамоаси аъзолари кунига икки маҳалдан машғулотларни давом эттиришмоқда. Машғулотлар Бухоро Давлат Университети қошидаги футбол майдонида давом этяпти.
Киритилди: 14:18, 05.01.2014. Ўқилди: 2999 марта. Фикрлар
Бизга маълум бўлишича ҳужумчи Игорь Таран ҳақиқатдан ҳозирги кунда "Насаф" машғулотларида иштирок этаётгани аниқ бўлди.
Киритилди: 11:22, 05.01.2014. Ўқилди: 3488 марта. Фикрлар
Агар “Э, яна ўша мавзуми?” дейдиган бўлсангиз, яхшиси, бу мақолани ўқимай қўя қолинг. Биз бу мавзуга такрор ва такрор қайтаверамиз, токи футболимиз кўнгилдагидек ривожланмагунча. Демак, бошладик.
Киритилди: 10:11, 05.01.2014. Ўқилди: 12218 марта. Фикрлар
сони: 157 та.
Италиянинг Виарежжо шаҳрида ўтказиладиган анъанавий "Карнавал кубоги" ("Коппа Карнавале") мусобақасига қуръа ташланди.
Киритилди: 09:47, 05.01.2014. Ўқилди: 3686 марта. Фикрлар
2013 йилги мавсумни ижобий натижалар билан якунлаган "Олмалиқ", навбатдаги мавсум тайёргарлигини бошлади.