Ўтган мавсумдан бошлаб эфир юзини кўриб келаётган “Евротайм” катта эҳтимол билан фаолиятини тўхтатган. Дастур кеча – 8 декабрь куни эфирга чиқиши керак эди.
Киритилди: 13:49, 09.12.2015. Ўқилди: 10818 марта. Фикрлар
Бир вақтлар, мактаб йилларида футбол бўйича ўтказилган мусобақада ғолиб бўлган синфга жисмоний тарбия ўқитувчимиз Зокир ака мана шу тахлитда Кубокни топширар эди.
Киритилди: 22:29, 23.11.2015. Ўқилди: 6292 марта. Фикрлар
Ўтган ҳафта “Спорт” телеканали орқали эфирга узатилган “Соккер клуб” кўрсатуви кўпчиликка маъқул келди ва унга нисбатан ижтимоий тармоқда жуда кўп фикрлар билдирилди
Киритилди: 13:36, 11.11.2015. Ўқилди: 12003 марта. Фикрлар
сони: 24 та.
31 октябрь куни “Спорт” телеканали орқали “Соккер клуб” кўрсатувининг навбатдаги сони эфирга узатилиши ва у келишилган ўйинларга бағишланиши ҳақида маълум қилгандик.
Киритилди: 12:08, 09.11.2015. Ўқилди: 10646 марта. Фикрлар
“Спорт” телеканалидаги энг томошабинлари кўп бўлган кўрсатув қайси деган саволга ҳамма бир овоздан: “”Футбол шарҳи” кўрсатуви” деб жавоб бериши аниқ.
Киритилди: 10:22, 19.10.2015. Ўқилди: 4662 марта. Фикрлар
Биласиз, “Орият Доно” радиосида ҳамкасбларимиз Санжарбек Ризаев, Бобур Акмалов ва Саидолимхон Турдибоев бир қатор футбол лойиҳаларига қўл урганлар.
Киритилди: 22:17, 07.09.2015. Ўқилди: 13311 марта. Фикрлар
Бугун "Спорт" канали орқали эфирга узатилаётган "Футбол шарҳи" кўрсатуви Ўзбекистон футбол федерациясидан миллий терма жамоа бош мураббийи Миржалол Қосимовнинг истеъфосини сўради.
Киритилди: 20:51, 22.06.2015. Ўқилди: 25536 марта. Фикрлар
сони: 148 та.
Япониянинг жаҳонга машҳур “Асаҳи Шимбун” нашри ходимлари “Бунёдкор” футбол клуби билан яқиндан танишдилар.
Киритилди: 22:23, 08.06.2015. Ўқилди: 6175 марта. Фикрлар
Журналист Бобур Акмалов Oriat Dono радиоси эфири орқали ўзбек футбол жамоаларининг қитъа миқёсидаги мағлубиятларини қаттиқ танқид остига олди.
Киритилди: 17:59, 13.05.2015. Ўқилди: 13778 марта. Фикрлар
сони: 45 та.
Бугун нуфуз жиҳатдан қитъамизда клублар миқиёсидаги энг катта турнир саналувчиОсиё чемпионлар лигасида 4-тур учрашувларига якун ясалади.
Киритилди: 21:05, 08.04.2015. Ўқилди: 12460 марта. Фикрлар
сони: 47 та.
Бугун Тошкентдаги «Рамада» меҳмонхонасида ОАВ вакиллари ва футбол журналистлари учун ФИФА инструкторлари иштирокида семинар бўлиб ўтди.
Киритилди: 00:07, 27.02.2015. Ўқилди: 5179 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоасининг собиқ бош мураббийи, таниқли мутахассис Равшан Ҳайдаров "Спорт-ТВ" каналининг "Футбол шарҳи" кўрсатуви меҳмони бўлиб, Осиё кубоги ва унда иштирок этаётган Ўзбекистон
Киритилди: 16:28, 13.01.2015. Ўқилди: 6469 марта. Фикрлар
"Пахтакор" менежери Самвел Бабаян "Футбол шарҳи" дастурида меҳмон бўлиб, саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 16:53, 22.12.2014. Ўқилди: 6250 марта. Фикрлар
Ёш ҳамкасбларимизнинг бу “асари” шошмашошарлик маҳсули эканлиги ойдинлашди.
Киритилди: 21:01, 20.11.2014. Ўқилди: 10411 марта. Фикрлар
Ҳафтанинг душанба кунида “Спорт” телеканалида эфирга бериб бориладиган “Футбол шарҳи” кўрсатуви бошловчиси Зафар Имомхўжаев истеъфога чиқди.
Киритилди: 16:24, 19.11.2014. Ўқилди: 26399 марта. Фикрлар
сони: 76 та.
Инсон зоти борки, ҳаётда эзгуликка, доимо яхши амаллар қилишга интилиб яшайди. Кимгадир қилинган яхшилик Яратган томонидан мукофотланса, ёмонлик учун жазо муқаррардир.
Киритилди: 15:54, 02.09.2014. Ўқилди: 10669 марта. Фикрлар
сони: 62 та.
Куни-кеча "Спорт" телеканалида "Футбол шарҳи" кўрсатувини кўриб, тўғриси, шундай профессионал каналда ҳарф танимайдиган журналистлар ҳам бор эканлигига ҳайрон қолдим.
Киритилди: 11:55, 06.11.2013. Ўқилди: 13790 марта. Фикрлар
сони: 83 та.
“Оқ-тепа” футбол клуби асосчиси ва жамоа президентининг маслаҳатчиси Ғанишер Шоғуломов кеча “Спорт” каналининг “Биринчи лига шарҳи” кўрсатувига интервью берди.
Киритилди: 07:15, 30.07.2013. Ўқилди: 5600 марта. Фикрлар
Кеча НТТ телеканалида "Чой устида" кўрсатуви меҳмони Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва БААнинг "Аш-Шабоб" клуби ярим ҳимоячиси Азиз Ҳайдаров бўлди. Кўрсатув давомида футболчи саволларга дадил-дадил жавоб бериб, кўпгина муаммоларга урғу берган.
Киритилди: 11:15, 23.07.2013. Ўқилди: 10583 марта. Фикрлар
сони: 79 та.
Бугун Ўзбекистон телевидениесининг “Спорт” телеканалида “Футбол шарҳи” кўрсатуви эфирга узатилди. Унда Ўзбекистон футбол федерацияси президенти Мираброр Зуфарович Усмонов иштирок этиб, кўрсатув бошловчиси Зафар Имомхўжаевнинг саволларига жавоб бериб ўтди.
Киритилди: 00:04, 23.07.2013. Ўқилди: 21195 марта. Фикрлар
сони: 182 та.