Хабарингиз бор, бугун CAFA мусобақаси 1-турида Ўзбекистон терма жамоаси Эронга қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 16:43, 09.02.2025. Ўқилди: 433 марта. Фикрлар
Аввал хабар берганимиздек, 9 — 16 февраль кунлари Душанбе шаҳрида аёллар футзали бўйича Марказий Осиё футбол ассоциациялари — CAFA турнири бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:05, 09.02.2025. Ўқилди: 1666 марта. Фикрлар
2024 йил Осиёнинг энг яхши футзалчиси номинанти Дилшод Раҳматов профессионал спортчилик фаолиятини якунлади.
Киритилди: 11:59, 09.02.2025. Ўқилди: 1274 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Ўзбекистон аёллар футзал терма жамоаси Тожикистон пойтахти Душанбе шаҳрида бўлиб ўтадиган CAFA мусобақасида иштирок этади.
Киритилди: 11:29, 07.02.2025. Ўқилди: 543 марта. Фикрлар
Хитойда футзал бўйича “Осиё кубоги-2025” мусобақасига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:58, 06.02.2025. Ўқилди: 712 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, яна бир неча кундан кейин Тожикистон пойтахти Душанбе шаҳрида аёллар футзали бўйича Марказий Осиё футбол ассоциациялари — CAFA турнири старт олади.
Киритилди: 18:57, 05.02.2025. Ўқилди: 453 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футзал федерацияси президенти Бекзод Маматқулов кеча Варшава шаҳрида Польша футбол федерацияси вице-президенти Адам Казмерчяк билан учрашди.
Киритилди: 16:26, 29.01.2025. Ўқилди: 552 марта. Фикрлар
Тошкент шаҳридаги “Юнусобод“ спорт мажмуасида футзал бўйича аёллар Осиё чемпионати саралаш босқичининг “C” гуруҳидаги баҳслар ўз якунига етди.
Киритилди: 02:11, 20.01.2025. Ўқилди: 983 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футзал федерацияси Президенти Бекзод Маматқулов Кувайт аёллар футзали ва футболи бошқарма бошлиғи Ҳанан ал-Ҳарданий билан учрашди.
Киритилди: 22:56, 18.01.2025. Ўқилди: 729 марта. Фикрлар
Австралияга қарши баҳсдан кейин футзал бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фарруҳ Зокиров ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 22:53, 18.01.2025. Ўқилди: 814 марта. Фикрлар
Футзал бўйича аёллар терма жамоамиз Осиё чемпионати саралаш босқич «С» гуруҳи 4-турида Австралия термасига қарши тенг курашлар остида ўтган учрашувда имкониятни бой берди.
Киритилди: 21:57, 17.01.2025. Ўқилди: 2255 марта. Фикрлар
Футзал бўйича аёллар ўртасида Осиё кубоги саралаш босқичи доирасида Ўзбекистон миллий жамоаси бугун Австралияга қарши баҳс олиб борди.
Киритилди: 20:31, 17.01.2025. Ўқилди: 1953 марта. Фикрлар
Ўзбекистон аёллар футзал терма жамоаси Осиё чемпионати саралаш босқичи доирасида биринчи учрашувда филиппинликлар билан дуранг (3:3) ўйнади, иккинчи баҳсда эса кувайтликларни йирик (5:0) ҳисобда мағлуб этди.
Киритилди: 08:00, 17.01.2025. Ўқилди: 1583 марта. Фикрлар
ОК-2025 саралаш босқичи «С» гуруҳининг 3-тури доирасида Ўзбекистон терма жамоаси Кувайтга қарши баҳс олиб борди.
Киритилди: 23:06, 16.01.2025. Ўқилди: 775 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футзал федерацияси Президенти Бекзод Маматқулов Филиппин Футбол федерацияси Президенти Жон Энтони Гутерес билан учрашди.
Киритилди: 23:18, 14.01.2025. Ўқилди: 600 марта. Фикрлар
Футзал бўйича Осиё чемпионати саралаш ўйинларининг "С" гуруҳ бахслари Тошкентда ўтаётганидан хабарингиз бор. Фарруҳ Зокиров шогирдлари ўз гуруҳида Австралия, Филиппин, Кувайт ва Туркманистон термаларига қарши кураш олиб боряпти.
Киритилди: 17:32, 14.01.2025. Ўқилди: 3199 марта. Фикрлар
Тошкентда Футзал бўйича аёллар ўртасидаги Осиё кубоги саралаш баҳслари давом этмоқда.
Киритилди: 16:49, 13.01.2025. Ўқилди: 1511 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 11 - 19 январь кунлари 2025-йилги футзал бўйича аёллар Осиё кубоги саралаш босқичи бўлиб ўтади.
Киритилди: 17:03, 12.01.2025. Ўқилди: 885 марта. Фикрлар
Маълумки, футзал бўйича Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси 2025 йилги футзал бўйича аёллар Осиё кубоги саралаш босқичи “C” гуруҳи саралаш баҳсларида иштирок этади.