Ўзбекистон Футбол Федерациясининг расмий твиттерида хабар берилишича 29 феврал куни Нагоя шахрида бўлиб ўтадиган Япония - Ўзбекистон учрашувини 160 нафар ўзбекистонлик мухлис бевосита стадиондан туриб томоша қилишади.
Киритилди: 16:05, 18.01.2012. Ўқилди: 22545 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи Кувайтга қарши ўйинда майдонга тушадиган асосий таркибни эълон қилди.
Киритилди: 17:42, 17.01.2012. Ўқилди: 21145 марта. Фикрлар сони: 5 та.
2014 йилги Жаҳон чемпионати 3-саралаш босқичининг сўнгги туридан ўрин олган Япония ва Ўзбекистон миллий терма жамоалари ўртасидаги ўйин Нагоя шаҳридаги “Toyota” стадионида ўтказилади.
Киритилди: 13:35, 17.01.2012. Ўқилди: 21516 марта. Фикрлар сони: 5 та.
ЎФФ расмий Твиттерининг маълум қилишича, Ўзбекистон терма жамоаси Кувайтга 14 январь куни маҳаллий вақт билан 19:40да етиб борган.
Киритилди: 10:05, 16.01.2012. Ўқилди: 23594 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ҳиндистонда ҳар икки йилда мунтазам ўтказилиб келинаётган Жавоҳирлаъл Неру кубогининг навбатдагиси шу йилнинг 15-25 август оралиқларида ташкиллаштирилиши режалаштирилган.
Киритилди: 00:14, 12.01.2012. Ўқилди: 29047 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Куни-кеча 30 нафар футболчи билан мавсумдаги илк йиғинини бошлаган Ўзбекистон терма жамоаси 9 ва 12 январь кунлари "Локомотив" клубига қарши ўртоқлик учрашуви ўтказади.
Киритилди: 20:43, 07.01.2012. Ўқилди: 43862 марта. Фикрлар сони: 98 та.
ЎФФ Терма жамоалар маркази директори Асқар Толибжоновнинг айтишича, январь ва февраль ойларида асосий эътибор миллий ва олимпия терма жамоаларига қаратилади.
Киритилди: 16:57, 07.01.2012. Ўқилди: 43372 марта. Фикрлар сони: 1 та.
6 январь куни Тошкентда Ўзбекистон миллий терма жамоасининг ўқув-машғулот йиғинларини бошлади. Бу ҳақда ЎФФ расмий сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 16:54, 06.01.2012. Ўқилди: 45809 марта. Фикрлар сони: 1 та.
18-28 январь кунлари оралиғида Вадим Абрамов мураббийлигидаги Ўзбекистон терма жамоаси БАА миллий терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйинида майдонга тушади.
Киритилди: 12:00, 04.01.2012. Ўқилди: 49759 марта. Фикрлар сони: 39 та.
Японияга қарши 29 февралда бўлиб ўтадиган ЖЧ-2014 III саралаш босқичининг сўнгги, 6-тур учрашувидан аввал миллий терма жамоамиз Осиёнинг яна бир гранд жамоаси — Жанубий Корея билан беллашадиган бўлди.
Киритилди: 19:57, 03.01.2012. Ўқилди: 51629 марта. Фикрлар сони: 202 та.