Bugun O‘zbekiston terma jamoasi “Milliy” stadionida Eron termasini qabul qiladi.
Kiritildi: 18:50, 11.09.2018. O'qildi: 10702 marta. Fikrlar
Qirg‘iziston terma jamoasi o‘z maydonida Suriya termasi bilan o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 06:48, 11.09.2018. O'qildi: 9262 marta. Fikrlar
Xitoyda o‘tkazilgan xalqaro futbol musobaqasida ishtirok etayotgan Jamshid Saidov boshchiligidagi O‘zbekiston U-21 terma jamoasi bugun so‘nggi o‘yinini Xitoyga qarshi o‘tkazdi.Bugunga qadar vakillarimiz musobaqa doirasida Tojikiston U-21 hamda Myanma U-21 terma jamoalarini mag‘lub etishgan edi.
Kiritildi: 21:01, 08.09.2018. O'qildi: 6119 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, 6 sentyabr kuni Ektor Kuper boshchiligidagi O‘zbekiston milliy terma jamoasi Suriyaga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushadi.
Kiritildi: 09:23, 03.09.2018. O'qildi: 7682 marta. Fikrlar
Jahon chempionati ishtirokchisi Saudiya Arabistoni terma jamoasi Iroq terma jamoasi bilan o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazdi va yirik hisobda yutqazdi.
Kiritildi: 08:21, 01.03.2018. O'qildi: 3238 marta. Fikrlar
Osiyoning ikkita terma jamoasi ishtirokida o‘rtoqlik o‘yinlari bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 20:23, 14.11.2017. O'qildi: 4274 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasining JCH–2018 turniriga saralash bosqichi “A” guruhidagi guruhdoshi – Suriya termasi o‘rtoqlik o‘yinida Yaponiya bilan o‘zaro bahs olib bordi.
Kiritildi: 17:55, 07.06.2017. O'qildi: 5583 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasining JCH–2018 turniriga saralash bosqichi “A” guruhidagi raqibi – Eron termasi O‘zbekistonga qarshi o‘yin oldidan Chernogoriya futbolchilari bilan o‘rtoqlik o‘yinida maydonga tushadi.
Kiritildi: 22:30, 01.05.2017. O'qildi: 5563 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasining JCH-2018 saralash bosqichidagi raqibi — Eron kecha Iroq bilan o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 19:54, 19.03.2017. O'qildi: 9341 marta. Fikrlar
Qatar milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Xorxe Fossati Moldovaga qarshi bo‘ladigan o‘rtoqlik o‘yini uchun taklif etilgan futbolchilar ro‘yxatini e’lon qildi.
Kiritildi: 17:26, 17.01.2017. O'qildi: 7156 marta. Fikrlar
Eron va Marokash milliy terma jamoalari o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuvi bekor qilindi.
Kiritildi: 11:24, 30.12.2016. O'qildi: 6606 marta. Fikrlar
Qatar terma jamoasi mart oyida bo‘ladigan JCH-2018 saralash bosqichi doirasida Eron va O‘zbekistonga qarshi tayyorgarlik rejasini tasdiqladi.