So‘nggi chiqqan xabarlarda aytilishicha, Gleyzerlar xonadoni "Manchester Yunayted"ni sotib yuborsa ham, klub aksiyalarining katta qismini o‘zida olib qoladi.
Kiritildi: 16:26, 23.02.2023. O'qildi: 2359 marta. Fikrlar
Kiritildi: 00:46, 23.02.2023. O'qildi: 1116 marta. Fikrlar
Stadionga kirish uchun qattiq tartib o‘rnatilgan. Buning uchun kuchaytirilgan uchta chig‘iriqdan o‘tildi.
Kiritildi: 15:43, 05.02.2023. O'qildi: 1365 marta. Fikrlar
Xabar berib o‘tganimizdek, "Andijon" klubi Antaliyadagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inidan foydalanib Turkiyaning “Antalyaspor” klubi bilan hamkorlikda ishlash bo‘yicha uchrashuv o‘tkazdi.
Kiritildi: 19:00, 02.02.2023. O'qildi: 1018 marta. Fikrlar
Argentina terma jamoasi Qatarda bo‘lib o‘tgan jahon chempionati finalida g‘alaba qozonganidan so‘ng, minglab muxlislari bilan to‘lgan ochiq avtobusda Doha markazidan o‘tdi.
Kiritildi: 13:51, 19.12.2022. O'qildi: 6738 marta. Fikrlar
Braziliya terma jamoasi so‘nggi 20 yil ichida jahon chempionatlari medallaridan quruq qolgan - 2002 yilgi turnirdan keyin braziliyaliklar muvaffaqiyatsizliklarga uchrashdi.
Kiritildi: 15:48, 24.11.2022. O'qildi: 3154 marta. Fikrlar
Chempionat favoritlaridan biri bo‘lgan portugallar musobaqani Gana terma jamoasiga qarshi o‘yin bilan boshlaydi.
Kiritildi: 15:19, 24.11.2022. O'qildi: 3544 marta. Fikrlar
Urugvay va Janubiy Koreya terma jamoalari jahon chempionatlarida muntazam ishtirok etishadi.
Kiritildi: 14:48, 24.11.2022. O'qildi: 2993 marta. Fikrlar
2022 yilgi Jahon chempionati tez orada boshlanadi.
Kiritildi: 15:13, 01.11.2022. O'qildi: 3262 marta. Fikrlar
"Paxtakor" bosh murabbiyi Maksim Shaskix Superliganing 20-turi doirasida bo‘lib o‘tgan "Nasaf"ga qarshi o‘yin (0:1) borasida o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 22:02, 02.10.2022. O'qildi: 3313 marta. Fikrlar
Sobiq "Barselona" futbolchisi Dani Alvesh o‘zining Krishtianu Ronalduga bo‘lgan "sirli sevgi"sini izhor etdi.
Kiritildi: 16:05, 25.09.2022. O'qildi: 5599 marta. Fikrlar
«Nasaf» bosh murabbiyi Ro‘ziqul Berdiyev O‘zbekiston chempionatining 16-turi doirasida bo‘lib o‘tgan AGMKga qarshi o‘yin (0:0) borasida o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 22:39, 17.08.2022. O'qildi: 4171 marta. Fikrlar
soni: 76 ta.
"Neftchi" murabbiyi Vitaliy Levchenko Superliganing 14-turi doirasida bo‘lib o‘tgan "Qo‘qon-1912"ga qarshi o‘yin borasida o‘z fikrlar bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 22:23, 02.08.2022. O'qildi: 2266 marta. Fikrlar
Bekoboddagi o‘yindan keyin "Paxtakor" bosh murabbiyi Slavche Voyneski bellashuv xususida fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 05:49, 05.07.2022. O'qildi: 1922 marta. Fikrlar
"Nasaf" bosh murabbiyi Ro‘ziqul Berdiyev Superliganing 13-turi doirasida bo‘lib o‘tgan «Olimpik» klubiga qarshi o‘yin (2:2) borasida o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 23:23, 30.06.2022. O'qildi: 3783 marta. Fikrlar
Dushanbening SSKA klubi bosh murabbiyi Amin Subhoniy OFK kubogi guruh bosqichi 2-turi doirasida bo‘lib o‘tadigan «So‘g‘diyona»ga qarshi bo‘ladigan o‘yin oldidan tashkil etilgan matbuot anjumanida ishtirok etdi.