Kiritildi: 10:59, 21.02.2026. O'qildi: 545 marta. Fikrlar
Buxoro davlat universitetining «BuxDU» klubi Proliganing 2026-yilgi mavsumi uchun so‘nggi qatnashchi sifatida ro‘yxatdan o‘tkazildi.
Kiritildi: 23:38, 20.02.2026. O'qildi: 1113 marta. Fikrlar
Bekobodning «Metallurg» jamoasi yangi mavsum oldidan tarkibni mustahkamlash ishlarini izchil davom ettirmoqda.
Kiritildi: 23:32, 20.02.2026. O'qildi: 828 marta. Fikrlar
Yangi mavsum oldidan "Qo‘qon-1912" tarkibni shakllantirish ishlarini jadal davom ettirmoqda.
Kiritildi: 23:28, 20.02.2026. O'qildi: 807 marta. Fikrlar
Olmaliqning OKMK jamoasi yangi mavsum oldidan tarkib barqarorligini ta’minlash yo‘lida muhim qadam tashladi.
Kiritildi: 23:23, 20.02.2026. O'qildi: 795 marta. Fikrlar
OKMK FK tarkibni saviyali legionerlar bilan kuchaytirish barobarida, mahalliylashtirish va jamoani iste’dodli yoshlar bilan to‘ldirishda ham davom etadi.
Kiritildi: 23:15, 20.02.2026. O'qildi: 707 marta. Fikrlar
Olmaliqning OKMK FK jamoasi tarkibni kuchaytirishda davom etadi. Serbiyalik hujumkor yarim himoyachi Urosh Koyich bilan rasman shartnoma imzolandi.
Kiritildi: 20:04, 20.02.2026. O'qildi: 783 marta. Fikrlar
2021 yilning 28 sentyabr kuni Madridda Tibo Kurtua darvozasiga to‘p kiritgan hamyurtimiz Jasur Yaxshiboyev «Lokomotiv» PFK bilan shartnoma imzoladi, deya xabar berdi klub matbuot xizmati.
Kiritildi: 19:02, 20.02.2026. O'qildi: 983 marta. Fikrlar
O‘zbekistonlik hakam ayollar o‘rtasidagi Jahon chempionati saralash o‘yinlarini boshqarib boradi.
Kiritildi: 15:12, 20.02.2026. O'qildi: 533 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2023-yil 3-noyabrdagi 355-sonli Qaroriga muvofiq, Milliy futbol markazi tuzilmasida Respublika futbol akademiyasi qayta tashkil etildi.
Kiritildi: 15:08, 20.02.2026. O'qildi: 587 marta. Fikrlar
Qishki transfer oynasida «Dinamo» futbolchisiga aylangan Bektemir Abdumannonov jamoa bilan Dubayda yangi mavsumga puxta hozirlik ko‘rdi.
Kiritildi: 10:37, 20.02.2026. O'qildi: 729 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasi Dubaydagi ikkinchi yig‘ini doirasidagi so‘nggi 5-uchrashuvini Qozog‘istonning «Elimay» klubiga qarshi o‘tkazib, 2:2 hisobida durang qayd etdi.
Kiritildi: 09:54, 20.02.2026. O'qildi: 745 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasi mavsum oldidan tajribali o‘yinchilar bilan birga yosh iqtidorlar bilan ham safini kuchaytirdi.
Kiritildi: 09:53, 20.02.2026. O'qildi: 658 marta. Fikrlar
Avvalroq xabar berganimizdek, serbiyalik himoyachi Vladimir Bubanya "Metallurg"da ham 15-raqam ostida to‘p tepadigan bo‘ldi.
Kiritildi: 23:33, 19.02.2026. O'qildi: 894 marta. Fikrlar
OKMK professional futbol klubi yangi mavsum oldidan tarkibni kuchaytirish va hujum chizig‘idagi taktik imkoniyatlarni kengaytirish maqsadida o‘zining sobiq legioneri Siyovash Haqnazariyni ortga qaytardi.