Qator xorijiy nashrlar o‘tgan 2 kun mobaynida, Jahon chempionati yo‘llanmasini qo‘lga kiritgan Eron mamlakati terma jamoasi, siyosiy sabablarga ko‘ra, musobaqaga qo‘yilmasligi haqida yozishdi.
Kiritildi: 11:21, 29.03.2025. O'qildi: 1838 marta. Fikrlar
Stefano Pioli "An-Nasr"ni tark etib, "Roma"ni boshqarishi mumkin.
Kiritildi: 05:08, 29.03.2025. O'qildi: 1483 marta. Fikrlar
Joriy yilning 3-17 aprel kunlari Saudiya Arabistonida 17 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasida Osiyo chempionati bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 14:58, 28.03.2025. O'qildi: 1124 marta. Fikrlar
Eron terma jamoasi JCH-2026 yo‘llanmasini qo‘lga kiritdi, biroq AQSHning yangi prezidenti Donald Tramp siyosati tufayli musobaqani o‘tkazib yuborishi mumkin.
Kiritildi: 08:36, 28.03.2025. O'qildi: 9300 marta. Fikrlar
soni: 42 ta.
Eron terma jamoasi 2026 yilgi jahon chempionatiga tayyorgarlik doirasida Rossiya terma jamoasi bilan o‘ynashni rejalashtirgan.
Kiritildi: 16:06, 26.03.2025. O'qildi: 1197 marta. Fikrlar
BAA terma jamoasi bosh murabbiyi Paulo Bentu o‘z lavozimini tark etdi.
Kiritildi: 15:35, 26.03.2025. O'qildi: 2448 marta. Fikrlar
Eron milliy jamoasi murabbiylar shtabida ishlayotgan Humon Afozaliy O‘zbekistonga qarshi o‘yindan keyin o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 15:00, 26.03.2025. O'qildi: 6630 marta. Fikrlar
Paulu Bento Birlashgan Arab Amirliklari terma jamoasi bosh murabbiyligidan ketdi. Bu haqda mamlakat futbol federasiyasi xabar berdi.
Kiritildi: 12:25, 26.03.2025. O'qildi: 3791 marta. Fikrlar
JCH-2026 saralash bosqichi doirasida bo‘lib o‘tgan Eron-O‘zbekiston o‘yinidan keyin Eron matbuotida yozilgan ba’zi mulohazalarni e’tiboringizga havola etamiz.
Kiritildi: 11:10, 26.03.2025. O'qildi: 4609 marta. Fikrlar
We Global Football portali tomonidan Osiyodagi JCH-2026 saralashining 8-turidan keyin jamoalar imkoniyatlari borasidagi hisob-kitoblarini yangiladi.