Jizzaxning "So‘g‘diyona" klubi qishki transferlar oynasida o‘zining tarkibi kuchaytirishda davom etadi.
Kiritildi: 07:22, 05.01.2024. O'qildi: 1023 marta. Fikrlar
25 yoshli gruziyalik yarim himoyachi Temur Chogadze bugun jamoamiz bilan bir yillik shartnomaga imzo chekdi.
Kiritildi: 17:36, 04.01.2024. O'qildi: 2975 marta. Fikrlar
Yangi mavsum oldidan "Lokomotiv" o‘z tarkibini kuchaytirishda davom etmoqda.
Kiritildi: 17:16, 04.01.2024. O'qildi: 1364 marta. Fikrlar
"Paxtakor"ning chap qanot yarim himoyachisi Farruh Sayfiyev faoliyatini "Neftchi"da davom ettiradigan bo‘ldi.
Kiritildi: 07:32, 04.01.2024. O'qildi: 4406 marta. Fikrlar
O‘tgan mavsumni "Andijon"da o‘tkazgan qanot yarim himoyachisi Sardor Abdunabiyev "temiryo‘lchi"ga aylandi.
Kiritildi: 20:40, 03.01.2024. O'qildi: 1202 marta. Fikrlar
Toshkentning "Lokomotiv" jamoasi 9 yanvardan yangi mavsumga tayyorgarlikni boshlaydi.
Kiritildi: 20:00, 03.01.2024. O'qildi: 1289 marta. Fikrlar
"Neftchi" yangi mavsum uchun tarkibni kuchaytirishda davom etadi. Bugun mahoratli futbolchi Jaloliddin Jumaboyev "Neftchi" jamoasi bilan ikki yillik shartnoma imzoladi va yangi mavsumda jamoaning himoyachi chizig‘ida harakat qiladigan bo‘ldi.
Kiritildi: 19:02, 03.01.2024. O'qildi: 1287 marta. Fikrlar
Bir yilda Proligadan Superligaga qaytgan "Lokomotiv" o‘z tarkibiga yangi futbolchilarni jalb qilishni boshladi.
Kiritildi: 18:31, 03.01.2024. O'qildi: 1197 marta. Fikrlar
"Neftchi" yangi mavsum uchun tarkibni kuchaytirishda davom etadi.
Kiritildi: 16:32, 27.12.2023. O'qildi: 2831 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasi Superliga yangi mavsumi oldidan o‘z safini legioner o‘yinchi bilan kuchaytirdi.
Kiritildi: 10:55, 24.12.2023. O'qildi: 1968 marta. Fikrlar
"Neftchi" yangi mavsum uchun tarkibni kuchaytirishda davom etadi. Bugun tajribali futbolchi Javohir Qahramonov "Neftchi" klubi bilan shartnoma imzoladi va yangi mavsumda yarim himoyachi ampluasida harakat qiladigan bo‘ldi.
Kiritildi: 13:10, 22.12.2023. O'qildi: 2288 marta. Fikrlar
25 yoshli futbolchi jamoamizga "Neftchi"dan transfer qilindi va "Sherlar" bilan ikki yillik shartnomaga imzo chekdi.
Kiritildi: 11:22, 22.12.2023. O'qildi: 2809 marta. Fikrlar
Yorqin va hujumkor o‘yinlari bilan muxlislar mehrini qozongan mohir himoyachi Umar Adhamzoda keyingi faoliyatini Toshkentning "Paxtakor" jamoasida davom ettiradigan bo‘ldi.
Kiritildi: 22:11, 21.12.2023. O'qildi: 2898 marta. Fikrlar
"Neftchi" tarkibida bir necha yildan buyon faoliyat olib borgan tajribali futbolchilar Abdulloh Olimov, Izzatilla Abdullayev va Sunnatillo Abdullajonovlar jamoani tark etdi.
Kiritildi: 18:40, 19.12.2023. O'qildi: 2139 marta. Fikrlar
8 dekabr kuni O‘zbekistonda rasman qishki transfer oynasi ochildi va u 2024 yilning 24 fevraliga qadar davom etadi.
Kiritildi: 16:18, 18.12.2023. O'qildi: 3281 marta. Fikrlar
O‘tgan mavsumning ikkinchi davrasida "Qo‘qon-1912"da ijarada harakat qilgan Asadbek Zokirjonov jamoamizning to‘laqonli a’zosiga aylandi.
Kiritildi: 13:22, 18.12.2023. O'qildi: 902 marta. Fikrlar
"Neftchi" yangi mavsum uchun tarkibini kuchaytirishda davom etadi.
Kiritildi: 16:10, 08.12.2023. O'qildi: 2556 marta. Fikrlar
Bugun klub rahbariyati navbatdagi transferni amalga oshirdi. O‘tgan mavsumda «Navbahor» va «Buxoro» tarkibida o‘ynagan tajribali xujumchi Shoxrux Norxonov "Neftchi" bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 15:14, 06.12.2023. O'qildi: 2649 marta. Fikrlar
"Paxtakor" bosh direktori Dmitriy Adisman "Sport24" muxbiri Vladislav Shapiro bilan suhbatda 19 yoshli vinger Abbosbek Fayzullayevning SSKAga o‘tganini ma’lum qildi.
Kiritildi: 18:33, 31.07.2023. O'qildi: 4350 marta. Fikrlar
Jizzaxning "So‘g‘diyona" jamoasi Superliga 2-davrasi oldidan quyidagi futbolchilarni ro‘yxatdan o‘tkazdi.