O‘zbekiston milliy jamoasiga nomzod futbolchilardan biri, hozirda Qozog‘istonning "Tobol" klubi sharafini himoya qilayotgan qanot hujumchisi Shahboz Umarov FIFAga ariza kiritdi.
Kiritildi: 12:49, 25.10.2025. O'qildi: 1423 marta. Fikrlar
Superligada 26-tur o‘yinlari davom etadi.
Kiritildi: 12:01, 25.10.2025. O'qildi: 743 marta. Fikrlar
Zo'r TV telekanali bugun — 2025 yil 25-oktyabr, shanba kuni quyidagi ko‘rsatuv va translyasiyalarni efirga uzatishni rejalashtirgan.
Kiritildi: 08:45, 25.10.2025. O'qildi: 2959 marta. Fikrlar
Sport va Futbol telekanallari bugun — 2025 yil 25-oktyabr, shanba kuni quyidagi ko‘rsatuv va translyasiyalarni efirga uzatishni rejalashtirgan.
Kiritildi: 08:38, 25.10.2025. O'qildi: 2837 marta. Fikrlar
Bugun, 24 oktyabr kuni O‘zbekiston futzal federasiyasi prezidenti Bekzod Mamatqulov Fransiya futbol federasiyasi vise-prezidenti, futzal yo‘nalishi uchun mas’ul Piyeretta Barrot hamda Xalqaro munosabatlar va jamoatchilik bilan aloqalar Departamenti boshlig‘i Fransua Bigo bilan uchrashuv o‘tkazdi.
Kiritildi: 08:04, 25.10.2025. O'qildi: 568 marta. Fikrlar
Chempionlik uchun kurash olib borayotgan Vitaliy Levchenko boshqaruvidagi sevimli «Neftchi» Superliganing 26-tur bahsida" Sho‘rtan" klubi mehmoni bo‘ladi.
Kiritildi: 07:35, 25.10.2025. O'qildi: 438 marta. Fikrlar
O‘zbekiston superligasining 26-turi doirasida bo‘lib o‘tgan «Qizilqum» - «Dinamo» uchrashuvi videosharhi bilan quyida tanishib olishingiz mumkin.
Kiritildi: 23:20, 24.10.2025. O'qildi: 882 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Kotrina Kulbite o‘quv-yig‘in mashg‘uloti haqida ma’lumot berdi:
Kiritildi: 22:31, 24.10.2025. O'qildi: 483 marta. Fikrlar
Bahraynda bo‘lib o‘tayotgan yoshlar o‘rtasidagi Osiyo chempionatida O‘zbekiston futzal jamoasi musobaqadagi o‘zining ilk o‘yinini o‘tkazdi.
Kiritildi: 22:15, 24.10.2025. O'qildi: 779 marta. Fikrlar
Superliga 26-turida "Qizilqum" o‘z maydonida "Dinamo"ni mag‘lub etdi - 2:0.
Kiritildi: 21:14, 24.10.2025. O'qildi: 530 marta. Fikrlar
Superligada 26-tur o‘yinlari davom etmoqda.
Kiritildi: 21:10, 24.10.2025. O'qildi: 2179 marta. Fikrlar
Superliga 26-turidan o‘rin olgan "Qizilqum" - "Dinamo" uchrashuvi yakunlandi.
Kiritildi: 21:01, 24.10.2025. O'qildi: 1071 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi finalida faoliyat olib boruvchi rasmiylar tayinlandi.
Kiritildi: 18:53, 24.10.2025. O'qildi: 1262 marta. Fikrlar
Superliga 26-turidan o‘rin olgan "Qizilqum" - "Dinamo" uchrashuvi asosiy tarkiblari bilan tanishing.
Kiritildi: 18:10, 24.10.2025. O'qildi: 748 marta. Fikrlar
Ayni kunlarda Qarshi shahrida mamlakat milliy chempionatining 4-tur bahslari qizg‘in davom etmoqda.
Kiritildi: 18:04, 24.10.2025. O'qildi: 874 marta. Fikrlar
29 oktyabr kuni Andijondagi "Bobur arena"da bo‘lib o‘tadigan O‘zbekiston kubogining final o‘yini uchun chiptalar 26 oktyabr kuni sotuvga chiqariladi.
Kiritildi: 17:49, 24.10.2025. O'qildi: 1076 marta. Fikrlar
«Andijon» klubi OCHL 2 doirasida Bahraynning «Al-Xolidiya» jamoasiga qarshi bahsda durang o‘ynagach, endi bor e’tiborini milliy chempionat uchrashuvlariga qaratgan.
Kiritildi: 17:36, 24.10.2025. O'qildi: 889 marta. Fikrlar
Qozog‘iston va Ozarbayjon ayollar terma jamoalari ishtirokidagi ikkita o‘rtoqlik o‘yinni o‘zbekistonlik hakamlar boshqarib boradi.
Kiritildi: 17:30, 24.10.2025. O'qildi: 428 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superligasining 26-turidan o‘rin olgan bahsni "Navbahor" safarda "Qo‘qon-1912"ga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 13:33, 24.10.2025. O'qildi: 375 marta. Fikrlar
Superliga 26-turidan o‘rin olgan «Buxoro» – «So‘g‘diyona» (2:0) uchrashuvidan so‘ng mezbonlar bosh murabbiyi Aleksandr Xomyakov matbuot anjumanida ishtirok etdi.