Ravshan Haydarov boshchiligidagi O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Toshkentda Osiyo o‘yinlariga so‘nggi tayyorgarlikni olib borayotgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 14:13, 08.08.2018. O'qildi: 2880 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi 2018 yilning 18 avgustidan 2 sentyabrga qadar Indoneziyada bo‘lib o‘tadigan Yozgi Osiyo o‘yinlariga tayyorgarlik ko‘rish maqsadida Turkiyaning Kartepe shahrida o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini o‘tkazayotgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 09:48, 29.06.2018. O'qildi: 5246 marta. Fikrlar
Joriy yilning 17 iyun kuni Ravshan Haydarov boshchiligidagi O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlari o‘tkazish uchun Turkiyaga Jo‘nab ketgani haqida xabar berib o‘tgan edik.
Kiritildi: 17:01, 26.06.2018. O'qildi: 6652 marta. Fikrlar
Milliy chempionatimizda yuzaga kelgan tanaffusdan unumli foydalangan O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi qisqa o‘quv-mashg‘ulot yig‘iniga to‘plandi va ikkita o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 03:43, 08.06.2018. O'qildi: 3028 marta. Fikrlar
Avval xabar berilgandiyek, shu yilning 27 aprelidan 3 mayga qadar Indoneziyada mamlakat futbol assosiasiyasi tashkil etilganining 88 yilligiga bag‘ishlangan “PSSI 2018 – Yubiley kubogi” o‘tkaziladi.
Kiritildi: 11:13, 25.04.2018. O'qildi: 3477 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi tomonidan olimpiya terma jamoasining bo‘lajak musobaqalarda, xususan 2020 yil Yaponiyaning Tokio shahrida bo‘lib o‘tadigan Olimpiada o‘yinlarida muvaffaqiyatli ishtirok etishi uchun barcha shart-sharoitlar yaratib berilmoqda.
Kiritildi: 14:41, 23.04.2018. O'qildi: 3718 marta. Fikrlar
Ravshan Haydarov boshchiligidagi O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasiga nomzod bo‘lgan futbolchilar Toshkentda o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini olib borishayotgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.