O‘zbekiston futbol hakamlari markazi Superliganing 14-turi qoldirilgan uchrashuvda ishlaydigan rasmiylar ro‘yxatini e’lon qildi.
Kiritildi: 16:09, 11.10.2024. O'qildi: 2179 marta. Fikrlar
Joriy yilning 6-oktabr sanasida Superliga 2024 yilgi mavsumning 21-turi doirasida «Paxtakor» - «Dinamo» o‘yini bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 21:55, 08.10.2024. O'qildi: 3384 marta. Fikrlar
Superliga va Pro liga doirasida sentyabr oyida ishlagan hakamlar orasidan eng yaxshisini aniqlash borasida o‘tkazilgan so‘rovnoma o‘z nihoyasiga yetdi.
Kiritildi: 14:04, 08.10.2024. O'qildi: 876 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, o‘tgan mavsumning 2-yarmidan boshlab O‘zbekiston futbol hakamlari markazi har oy yakunlariga ko‘ra eng yaxshi hakamni aniqlab keladi.
Kiritildi: 19:01, 04.10.2024. O'qildi: 565 marta. Fikrlar
Joriy yilning 28 sentyabr sanasida Superliga 2024 yilgi mavsumning 20-turi yakuniga yetdi.
Kiritildi: 15:35, 30.09.2024. O'qildi: 1943 marta. Fikrlar
Bu bellashuvlarda jami 13 ta bahsli vaziyat yuzaga keldi.
Kiritildi: 07:32, 25.09.2024. O'qildi: 2852 marta. Fikrlar
Joriy yilning 16 sentyabr sanasida Superliga 2024 yilgi mavsumning 18-turi yakuniga yetdi.
Kiritildi: 17:00, 17.09.2024. O'qildi: 1571 marta. Fikrlar
"Neftchi" bugun Superliganing 18-turida "Paxtakor" mehmoni bo‘ladi.
Kiritildi: 17:16, 13.09.2024. O'qildi: 760 marta. Fikrlar
Superliga doirasida avgust oyida ishlagan hakamlar orasidan eng yaxshisini aniqlash borasida o‘tkazilgan so‘rovnoma o‘z nihoyasiga yetdi.
Kiritildi: 18:38, 10.09.2024. O'qildi: 922 marta. Fikrlar
Har yili bo‘lgani kabi yoz chillasidan keyingi 1 oy davomida mamlakatimizdagi futbol maydonlari maysasi qaytadan tiklanish jarayonini boshdan kechiradi.