Бугун "Насаф" ФИФА кунлари туфайли юзага келган танаффусда ўйин амалиётини сақлаб қолиш мақсадида Муборакнинг "Машъал" жамоасига қарши назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 22:06, 23.03.2025. Ўқилди: 1509 марта. Фикрлар
Хабар берганимиздек, "Андижон"нинг "Зенит"-2 га қарши ўйинни Россия футболининг афсоналаридан бири Андрей Аршавин ҳам бевосита стадионда кузатиб борди.
Киритилди: 12:19, 25.02.2025. Ўқилди: 1299 марта. Фикрлар
"Андижон" – "Зенит"-2 (1:1) учрашувидан кейин рақиб жамоа устози Константин Коноплёв "Андижон" матбуот хизматига қуйидагича муносабат билдирди:
Киритилди: 12:02, 25.02.2025. Ўқилди: 607 марта. Фикрлар
Янги мавсум олдидан Туркияда ўқув-машғулот йиғинини давом эттираётган "Нефтчи" бугун навбатдаги ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 18:41, 23.02.2025. Ўқилди: 576 марта. Фикрлар
"Қизилқум" кеча янги мавсумга тайёргарлик давомида КХДР терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйини ўтказди ва 0:1 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 13:09, 19.02.2025. Ўқилди: 659 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарликни давом эттираётган ОКМК бугун навбатдаги ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 17:17, 18.02.2025. Ўқилди: 593 марта. Фикрлар
Анталияда янги мавсумга ҳозирликни давом эттираётган "Андижон" бугун Чехиянинг "Злин" жамоасига қарши ўртоқлик учрашуви ўтказди.
Киритилди: 16:22, 13.02.2025. Ўқилди: 599 марта. Фикрлар
Суперлиганинг янги мавсумига Туркияда тайёргарлик олиб бораётган ОКМК клуби бугун ушбу йиғин доирасида Грузиянинг "Самгурали" жамоасига қарши ўртоқлик учрашуви ўтказди.
Киритилди: 22:32, 12.02.2025. Ўқилди: 881 марта. Фикрлар
Туркияда янги мавсумга тайёргарлик кўраётган “Нефтчи” навбатдаги назорат учрашувида Россиянинг “Рубин” клубига қарши баҳс олиб борди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 16:23, 09.02.2025. Ўқилди: 1426 марта. Фикрлар
ОКМК ФК янги мавсумга муносиб тайёргарлик кўриш мақсадида ўқув-машғулот йиғинининг асосий ҳал қилувчи қисмини Туркиянинг Анталя шаҳрида давом эттиради.
Киритилди: 23:27, 05.02.2025. Ўқилди: 465 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби Туркиядаги ўқув-машғулот йиғини доирасида Қозоғистоннинг "Турон" жамоасига қарши ўйин ўтказди.
Киритилди: 23:24, 05.02.2025. Ўқилди: 797 марта. Фикрлар
Олмалиқнинг ОКМК жамоаси янги мавсумга ҳозирликни БААда давом эттирмоқда.
Киритилди: 02:25, 20.01.2025. Ўқилди: 2839 марта. Фикрлар
Бироздан сўнг ОКМК Абу-Дабидаги ўқув-машғулот йиғини доирасида ЦСКАга қарши ўйин ўтказади.
Киритилди: 17:50, 19.01.2025. Ўқилди: 1592 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоаси Абу-Даби йиғини доирасидаги дастлабки ўйинда майдонга тушди.
Киритилди: 20:07, 18.01.2025. Ўқилди: 1706 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарликни Туркиянинг Анталья шаҳрида ўтказаётган Тошкентнинг "Пахтакор" жамоаси бугун Қозоғистон клубига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 15:25, 18.01.2025. Ўқилди: 851 марта. Фикрлар
Бугун, 13 январ куни «Динамо» жамоаси Тошкентдаги мавсум олди дастлабки йиғин доирасида «Бунёдкор»га қарши назорат ўйинида майдонга тушди.
Киритилди: 18:28, 13.01.2025. Ўқилди: 683 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Пахтакор" жамоаси янги мавсумга ҳозирликни Туркияда давом эттирмоқда.
Киритилди: 10:31, 09.01.2025. Ўқилди: 1574 марта. Фикрлар
Аввал хабар берилганидек, "Навбаҳор" жамоаси бу йилги илк ўқув-машғулот йиғинини кечадан Тошкентда бошлади.
Киритилди: 21:39, 07.01.2025. Ўқилди: 903 марта. Фикрлар
Москванинг "Спартак" жамоаси Қаршининг "Насаф" жамоасига қарши ўртоқлик учрашуви ўтказади, деб хабар бермоқда "қизил-оқлар" матбуот хизмати.
Киритилди: 19:38, 08.07.2024. Ўқилди: 2554 марта. Фикрлар
Суперлига стартига сўнгги тайёргарлик доирасида "Динамо" бугун, 25 феврал куни «Андижон» клубига қарши назорат ўйинида майдонга тушади.