Маълумки, яқинда “Андижон” клуби тажрибали футболчи Олег Зотеевнинг трансферини эълон қилди.
Киритилди: 10:36, 03.01.2025. Ўқилди: 1733 марта. Фикрлар
Ўтган ҳафтада ўзбек футболида мавсум якунланиб, барча жамоалар қишки танаффусга йўл олишганидан хабардорсиз.
Киритилди: 23:02, 02.01.2025. Ўқилди: 2912 марта. Фикрлар
Айтиш шарт эмас, водий, хусусан, Наманганда футболга қизиқиш юқори даражада.
Киритилди: 23:00, 28.12.2024. Ўқилди: 1647 марта. Фикрлар
"Андижон" клубининг қишки селекциядаги илк трансферига айланган Дониёр Абдуманнопов янги мавсумда яна ўзининг қадрдон жамоаси либосида тўп суради.
Киритилди: 17:33, 26.12.2024. Ўқилди: 1009 марта. Фикрлар
Аббос Файзуллаев «Sport24» билан суҳбатда Абдуқодир Ҳусанов ҳақида гапирди.
Киритилди: 16:31, 26.12.2024. Ўқилди: 5575 марта. Фикрлар
Ўзбекистон сўнгги йилларда Европага ва Россияга катта истеъдодларнинг асосий етказиб берувчисига айланди.
Киритилди: 22:49, 19.12.2024. Ўқилди: 3965 марта. Фикрлар
Самарқанд «Динамо»си сафида ёрқин ва сермаҳсул ўйин кўрсатиш асносида мухлислар наздида миллий жамоамизга номзод футболчи эканлигини исботлаётган косонсойлик ҳужумкор ярим ҳимоячи Анвар Ҳожимирзаев кўп ҳам интервью бермайди.
Киритилди: 16:00, 18.12.2024. Ўқилди: 870 марта. Фикрлар
Иккинчи давра олдидан «Навбаҳор»нинг асосий дарвозабони Ўткир Юсупов Эроннинг «Фулад» клубига трансфер қилингач, наманганликлар раҳбарияти жамоага тажрибали посбон Санжар Қувватов ҳамда Элдор Суюновларни таклиф қилишганди.
Киритилди: 23:23, 17.12.2024. Ўқилди: 1129 марта. Фикрлар
"Нефтчи" сафига яқинда қўшилган Муҳаммадали Ғиёсов клуб матбуот хизматига янги мавсум олдидан ўзининг фикрларини ўртоқлашди.
Киритилди: 19:45, 14.12.2024. Ўқилди: 1936 марта. Фикрлар
Маълумки, кеча “Андижон” иқтидорли дарвозабон Валижон Раҳимов трансферини эълон қилди.
Киритилди: 15:58, 10.12.2024. Ўқилди: 894 марта. Фикрлар
Мавсумнинг иккинчи даврасида "Андижон" жамоасига қўшилган 26 ёшли ярим ҳимоячи Дамир Темиров қисқа вақт ичида “Андижон” оиласига жуда яхши мослашиб кетди.
Киритилди: 10:51, 07.12.2024. Ўқилди: 993 марта. Фикрлар
“Андижон” клубининг иқтидорли ҳимоячиларидан бири Ислом Маматказин чемпионатнинг сўнгги турида “Навбаҳор” дарвозасига гол уришга муваффақ бўлди.
Киритилди: 12:44, 02.12.2024. Ўқилди: 1097 марта. Фикрлар
30 ноябрь куни Суперлиганинг сўнгги турида “Андижон” Наманганда “Навбаҳор”га қарши водий дербисида майдонга тушади.
Киритилди: 10:35, 28.11.2024. Ўқилди: 1530 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасининг сўнгги, 26-туридан ўрин олган «Навбаҳор» – «Андижон» жамоалари ўртасидаги учрашув арафасида «лочинлар»нинг 32 ёшли тажрибали сардори Азимжон Аҳмедов бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 18:09, 27.11.2024. Ўқилди: 917 марта. Фикрлар
Вадим Абрамов бошқарувида Суперлигага қайтган Самарқанд «Динамо»си жорий мавсум ўз олдига катта мақсадлар қўймаган бўлсада, мазмунли ўйинлари билан ижобий таассурот уйғотди кўпчиликда.
Киритилди: 08:00, 25.11.2024. Ўқилди: 865 марта. Фикрлар
Доимгидек, ўз олдига катта мақсадларни қўйган «Нефтчи» бу йил ҳам мухлислар кутган натижани қайд этолмади.
Киритилди: 23:24, 19.11.2024. Ўқилди: 1961 марта. Фикрлар
Мавсумга ортиқча шов-шувларсиз кириб келган «Сурхон» жамоаси сўнгги икки турда медаллар учун курашаётган «Сўғдиёна» (4:2) ҳамда «Нефтчи» (0:0)дан очко тортиб олишга эришди.
Киритилди: 22:59, 19.11.2024. Ўқилди: 1209 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасининг 24-туридан ўрин олган «Навбаҳор» – «Пахтакор» жамоалари ўртасидаги учрашув арафасида «лочинлар»нинг 33 ёшли грузиялик тажрибали ҳужумчиси Гиорги Никабадзе бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 15:55, 07.11.2024. Ўқилди: 732 марта. Фикрлар
Кеча "Пахтакор" сафида дебют голини урган кичик Ўринбоев мазкур воқеага тўхталиб ўтди.
Киритилди: 10:36, 01.11.2024. Ўқилди: 1195 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасининг 22-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Металлург” жамоалари ўртасидаги учрашув арафасида “лочинлар”нинг 31 ёшли тажрибали ярим ҳимоячиси Жамшид Искандеров бўлажак баҳс ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.