Ўзбекистон Суперлигасининг 10-туридан ўрин олган "Бунёдкор" – "Навбаҳор" учрашувидан олдин наманганликларнинг 23 ёшли маҳоратли ярим ҳимоячиси Алишер Одилов бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 00:26, 18.05.2025. Ўқилди: 629 марта. Фикрлар
Киритилди: 13:12, 10.05.2025. Ўқилди: 574 марта. Фикрлар
"Андижон"нинг "Пахтакор"га қарши ўтказган ажойиб ўйини ва унда қайд этилган натижа муҳим воқеалардан бири бўлди ва бу шубҳасиз тарихий ғалаба!
Киритилди: 11:58, 15.04.2025. Ўқилди: 591 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси аъзоси Одилжон Ҳамробеков Қирғиз Республикаси билан учрашув олдидан матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:10, 19.03.2025. Ўқилди: 1335 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий жамоаси дарвозабони Абдувоҳид Неъматов Маtch TV нашри билан суҳбатда жамоа 2026 йилги Жаҳон чемпионати финал босқичига чиқиш учун барча имкониятларини ишга солишини ҳақида гапирди.
Киритилди: 19:13, 05.03.2025. Ўқилди: 2337 марта. Фикрлар
«Металлург»даги ўйинлари билан бекободлик мухлислар меҳрини қозонган косонсойлик Шаҳзод Убайдуллаев мавсум сўнгига саноқли кунлар қолганида жамоа билан келишмовчилик туфайли клуб лагерини тарк этганди.
Киритилди: 23:45, 23.01.2025. Ўқилди: 1517 марта. Фикрлар
Маълумки, "Андижон" ярим ҳимоячиси Дониёр Абдуманнонов миллий терма жамоамизнинг Қатардаги ўқув-машғулот йиғинига жалб этилганди.
Киритилди: 22:12, 20.01.2025. Ўқилди: 1696 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, кеча "Андижон" черногориялик 27 ёшли тажрибали ҳимоячи Миомир Журичкович билан шартнома имзолади.
Киритилди: 02:20, 20.01.2025. Ўқилди: 786 марта. Фикрлар
"Нефчти" сафига келиб қўшилган миллий терма жамоамиз аъзоси Жамшид Искандеров янги мавсум олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:21, 10.01.2025. Ўқилди: 1456 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби сафига яқиндагина келиб қўшилган Шоҳрух Гадоев янги мавсум олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:11, 08.01.2025. Ўқилди: 1038 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби сафига келиб қўшилган дарвозабон Элдор Суюнов клуб матбуот хизмати учун кичик интервью берди.