Ўзбекистонга қарши ўртоқлик ўйинида қатнашган Озарбойжон терма жамоаси футболчиси Максим Медведев учрашув ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 08:50, 02.02.2013. Ўқилди: 3716 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ва Озарбойжон терма жамоалари ўртасидаги ўртоқлик ўйинидан кейин рақибимизнинг германиялик бош мураббийи Берти Фогтс ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:59, 01.02.2013. Ўқилди: 3772 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов Озарбойжонга қарши ўртоқлик учрашувидан кейин ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:58, 01.02.2013. Ўқилди: 4915 марта. Фикрлар
Озарбойжон терма жамоаси бош мураббийи Берти Фогтс Дубайда бўлиб ўтган Ўзбекистонга қарши ўйиндаги дуранг (0:0) ҳақида фикр билдирди, дея хабар беради azerisport.com.
Киритилди: 22:42, 01.02.2013. Ўқилди: 4205 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов Дубайда бўлиб ўтган Озарбойжонга қарши ўйиндаги дуранг (0:0) ҳақида фикр билдирди, дея хабар беради azerisport.com.
Киритилди: 22:39, 01.02.2013. Ўқилди: 4193 марта. Фикрлар
Озарбойжон терма жамоаси ҳимоячиси Ўзбекистонга қарши Дубайда ўтган назорат учрашуви (0:0) ҳақида фикр билдирди, дея хабар беради azerisport.com.
Киритилди: 22:21, 01.02.2013. Ўқилди: 3933 марта. Фикрлар
БААнинг Дубай шаҳрида Ўзбекистон миллий терма жамоаси Озарбойжон терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди. Баҳсда ҳисоб очилмади - 0:0.
Киритилди: 21:19, 01.02.2013. Ўқилди: 6383 марта. Фикрлар
Яна бир соатдан кейин Дубайдаги "The Sevens" стадионида Ўзбекистон ва Озарбойжон терма жамоалари ўртасидаги ўртоқли учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 18:07, 01.02.2013. Ўқилди: 7233 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААдаги ўқув-машғулотларини давом эттирмоқда.
Киритилди: 18:42, 31.01.2013. Ўқилди: 5137 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси эртага БААда Озарбойжон билан ўртоқлик ўйинини ўтказади.
Киритилди: 09:49, 31.01.2013. Ўқилди: 5179 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси эртага Озарбойжон терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйинида майдонга тушади. БААда бўлиб ўтадиган ўйинни бошқариб борувчи ҳакамлар бригадаси маълум бўлди.
Киритилди: 08:12, 31.01.2013. Ўқилди: 3968 марта. Фикрлар
Осиё чемпионати-2015 саралаш босқичининг биринчи тур учрашувларидан ўрин олган Ўзбекистон ва Гонгконг терма жамоалари учрашувига 20 минг дона чипта сотувга чиқарилади.
Киритилди: 16:40, 30.01.2013. Ўқилди: 7183 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААдаги ўқув-машғулот йиғини давомида ўзининг иккинчи назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 15:03, 30.01.2013. Ўқилди: 5084 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 2 февраль куни кечаси БААдан қайтиб келади ва Гонконгга қарши тайёргарликни 3 февралдан Тошкентда давом эттиради.
Киритилди: 14:58, 30.01.2013. Ўқилди: 8149 марта. Фикрлар
Екатеринбургнинг «Урал» жамоаси бош мураббийи Павел Гусев Ўзбекистонга қарши ўйинда футболнинг азалий қонуни иш кўрсатганини таъкидлаб ўтди.
Киритилди: 16:46, 29.01.2013. Ўқилди: 5088 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси катта мураббийи Шуҳрат Мақсудов футболчиларнинг «Урал»га қарши ўйиндаги ҳаракатларидан қониқиш ҳосил қилганини билдирди.
Киритилди: 16:19, 29.01.2013. Ўқилди: 3643 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва Тошкентнинг «Бунёдкор» клуби айни пайтда БААнинг Дубай шаҳрида ўқув-машғулот йиғинларини ўтказаяпти.
Киритилди: 00:24, 29.01.2013. Ўқилди: 8096 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААдаги ўзининг иккинчи назорат учрашувини ўтказди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Миржалол Қосимов шогирдларига Россия Биринчи дивизони вакили "Урал" рақиблик қилди.
Киритилди: 20:05, 28.01.2013. Ўқилди: 6264 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААдаги йиғинларни давом эттирмоқда. 26 январь куни терма жамоа ихтиёрига бир ҳужумчи келиб қўшилиб, бошқаси тарк этди.
Киритилди: 15:15, 27.01.2013. Ўқилди: 6813 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААдаги йиғинларни давом эттирмоқда. 26 январь куни терма жамоа ихтиёрига легионер футболчиларнинг бир қисми етиб келди.