Мавсум якунларига бағишланган мақолаларимизни давом эттирамиз
Бу йилги Олий лига ўйинлари ҳам ўз ниҳоясига етди. Биз ушбу мавсум якунларига кўра энг яхши ҳужум жуфтликлари ўнлигини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Муҳтарам мухлис! Ёдингизда бўлса, «Адоқсиз йўлларда саросар ўйин» номли мақоламизда олий лиганинг қайси жамоа тарк этиши масаласи кўп жиҳатдан «Олмалиқ» тутажак позицияга боғлиқ экани ҳақида ёзган эдик.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси 2015 йилги мавсумда рақиблари дарвозасини жами 59 бор ишғол қилди.
«Сўғдиёна»-«Бухоро» (2:3) учрашувидан тайёрланган видеолавҳа (YouTube).
Бугунги ғалаба билан барча фарғоналик футбол муҳлисларини табриклайман. Стадионда уч мингга яқин томошобинларнинг келгани, албатда бизларни ранжитади. Лекин, биз ҳаммасини тушуниб турибмиз, барча айб ўзимизда.
Олий лиганинг сўнгги туридан ўрин олган "Металлург" - "Шўртан" учрашуви якунлангач, ғар иккала жамоа бош мурабиийлари ОАВ ходимларининг саволларига жавоб қайтарди
«Навбаҳор» ва «Локомотив» жамоалари ўртасидаги учрашув якунлангач ўтказилган матбуот анжуманида ҳар икки жамоа бош мураббийлари ОАВ вакилларининг саволларига жавоб қайтаришди.