Jafar Irismetovning fikricha, Abbos Fayzulayev Yevropada o‘ynashga tayyor.
Kiritildi: 15:41, 15.12.2024. O'qildi: 1830 marta. Fikrlar soni: 12 ta.
FIFA 2024 yil oxirigacha Moskvaning SSKA klubiga yangi futbolchilarni ro‘yxatdan o‘tkazishga qo‘yilgan taqiqni bekor qiladi.
Kiritildi: 22:45, 13.12.2024. O'qildi: 706 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
SSKAning sobiq futbolchisi Dmitriy Xomuxa moskvaliklar yarim himoyachisi Abbosbek Fayzullayevning kelajagi haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 21:35, 13.12.2024. O'qildi: 1597 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
SSKA hujumkor yarim himoyachi Abbosbek Fayzullayevni klubda ushlab qolishga umid qilmoqda.
Kiritildi: 20:07, 06.12.2024. O'qildi: 4667 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Fransiyaning “Monako” klubi SSKA vingeri, o‘zbekistonlik futbolchi Abbaosbek Fayzullayevni sotib olish imkoniyatiga qiziqish bildirmoqda.
Kiritildi: 08:19, 06.12.2024. O'qildi: 881 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Kiritildi: 15:48, 05.12.2024. O'qildi: 536 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
SSKA faxriysi Yevgeniy Aldonin “Monako”ning SSKA yarim himoyachisi Abbosbek Fayzullayevga qiziqishi haqida gapirdi.
Kiritildi: 20:11, 04.12.2024. O'qildi: 798 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
«Real Sosyedad» SSKAdan Abbosbek Fayzullayevga alohida qiziqish bildirmoqda.
Kiritildi: 22:20, 03.12.2024. O'qildi: 4948 marta. Fikrlar soni: 17 ta.
SSKA klubi vingeri Abbosbek Fayzullayev faoliyatini Fransiyaning “Monako” klubida davom ettirishi mumkin.
Kiritildi: 19:57, 03.12.2024. O'qildi: 5125 marta. Fikrlar soni: 13 ta.
Qozonning «Rubin» jamoasi yarim himoyachisi Umarali Rahmonaliyev Moskvaning SSKA jamoasida to‘p surayotgan yarim himoyachi Abbosbek Fayzullayevning kelajagi haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 23:56, 29.11.2024. O'qildi: 879 marta. Fikrlar soni: 1 ta.
Yakunlanib borayotgan 2024 yilgi futbol mavsumida “O‘zbekistonning eng yaxshi futbolchisi” bo‘lishga nomzodlar bilan tanishing.
Kiritildi: 21:51, 29.11.2024. O'qildi: 1526 marta. Fikrlar soni: 10 ta.
Globe Soccer Awards mukofotining eng yaxshi futbolchisi uchun kurashda finalchilar aniqlandi.
Kiritildi: 15:02, 28.11.2024. O'qildi: 2835 marta. Fikrlar soni: 4 ta.
Kiritildi: 12:42, 22.11.2024. O'qildi: 5873 marta. Fikrlar soni: 6 ta.
Jahon chempionatining Osiyo mintaqasi 3-saralash bosqichi 6-tur doirasida O‘zbekiston milliy jamoasi safarda Shimoliy Koreya jamoasiga qarshi maydonga tushib qiyin uchrashuvda 0:1 hisobida g‘alaba qozondi.
Kiritildi: 20:28, 19.11.2024. O'qildi: 5272 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Jahon chempionati saralash doirasidagi o‘yinlar davom ettirildi.
Kiritildi: 18:59, 19.11.2024. O'qildi: 4604 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Kiritildi: 20:25, 15.11.2024. O'qildi: 3196 marta. Fikrlar soni: 17 ta.
2026 yilda o‘tkaziladigan Jahon chempionatining Osiyo mintaqasi 3-saralash bosqichi 5-tur doirasida O‘zbekiston milliy jamoasi safarda Qatar jamoasiga qarshi maydonga tushib 2:3 hisobida mag‘lubiyatga uchradi.
Kiritildi: 07:20, 15.11.2024. O'qildi: 5890 marta. Fikrlar soni: 18 ta.
SSKAning sobiq futbolchisi Vladimir Ponomarev poytaxtliklar yarim himoyachisi Abbosbek Fayzullayevning o‘yiniga yuqori baho berdi.
Kiritildi: 15:20, 10.11.2024. O'qildi: 13583 marta. Fikrlar soni: 20 ta.
Rossiya kubogi 1/4 finalining 1-turida “Rubin” SSKAni qabul qildi.
Kiritildi: 22:31, 06.11.2024. O'qildi: 915 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
"Spartak"ning sobiq sardori Yegor Titov SSKAning hujumkor yarim himoyachisi Abbosbek Fayzullayevning RPLning 14-turida "qizil-oqlar" bilan derbidagi o‘yini (2:0) haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 22:09, 04.11.2024. O'qildi: 3548 marta. Fikrlar soni: 1 ta.