Bugun 18 fevral, 2019 yil, dushanba.

  • «A» Seriya
      • 17.02.2019 00:30
      • Atalanta
      • 1:3
      • Milan
      • 17.02.2019 16:30
      • SPAL
      • 1:4
      • Fiorentina
      • 17.02.2019 19:00
      • Jenoa
      • 2:1
      • Lasio
      • 17.02.2019 19:00
      • Udineze
      • 1:0
      • Kyevo
      • 17.02.2019 19:00
      • Empoli
      • 3:0
      • Sassuolo
      • 17.02.2019 22:00
      • Inter
      • 2:1
      • Sampdoriya
      • 18.02.2019 00:30
      • Napoli
      • 0:0
      • Torino
      • 19.02.2019 00:30
      • Roma
      • -:-
      • Bolonya
  • La-liga
      • 17.02.2019 00:45
      • Barselona
      • 1:0
      • Valyadolid
      • 17.02.2019 16:00
      • Real Madrid
      • 1:2
      • Jirona
      • 17.02.2019 20:15
      • Valensiya
      • 0:0
      • Espanyol
      • 17.02.2019 22:30
      • Vilyarreal
      • 3:0
      • Sevilya
      • 18.02.2019 00:45
      • Betis
      • 1:1
      • Alaves
      • 19.02.2019 01:00
      • Ueska
      • -:-
      • Atletik Bilbao
  • Angliya kubogi
      • 17.02.2019 18:00
      • Bristol Siti
      • 0:1
      • Vulverhempton
      • 17.02.2019 21:00
      • Donkaster Rovers
      • 0:2
      • Kristal Pelas
      • 17.02.2019 21:00
      • Suonsi Siti
      • 4:1
      • Brentford
      • 19.02.2019 00:30
      • Chelsi
      • -:-
      • Man. Yunayted
  • OCHL
      • 19.02.2019 20:00
      • An-Nasr (BAA)
      • -:-
      • Paxtakor
      • 19.02.2019 20:00
      • An-Nasr (SA)
      • -:-
      • AGMK

Turnir jadvali

Jamoa O' O
1 Barselona 24 54
2 Atletiko 24 47
3 Real Madrid 24 45
4 Sevilya 24 37
5 Xetafe 24 36
6 Alaves 24 36
7 Real Sosyedad 24 34
8 Betis 24 33
9 Valensiya 24 32
10 Eybar 24 31
11 Levante 24 30
12 Leganes 24 29
13 Espanyol 24 29
14 Atletik Bilbao 23 27
15 Jirona 24 27
16 Valyadolid 24 26
17 Selta 24 24
18 Vilyarreal 24 23
19 Rayo Valyekano 24 23
20 Ueska 23 18

O'tgan o'yinlar.

16/02/19 Eybar 2-2 Xetafe
16/02/19 Selta 1-4 Levante
16/02/19 Rayo Valyekano 0-1 Atletiko
16/02/19 Real Sosyedad 3-0 Leganes
17/02/19 Barselona 1-0 Valyadolid
17/02/19 Real Madrid 1-2 Jirona
17/02/19 Valensiya 0-0 Espanyol
17/02/19 Vilyarreal 3-0 Sevilya
18/02/19 Betis 1-1 Alaves

Navbatdagi o'yinlar.

19/02/19 Ueska - Atletik Bilbao

So'rovnoma

Xozircha so'rovnoma o'tkazilmayapti.

TV dasturlar

Blogdagi o‘zgarishlar

Teglar buluti

Xabarlar arxivi

Qarshida tayyorlov guruhlari Respublika muosbaqasi start oldi

Baho:
+ | -
O'ZBEK FUTBOLI
Rukn: Yangiliklar

Qarshi shahrida, “Nasaf” futbol klubi maydonlarida U-16 yosh toifasidagi 2018 yilgi Superliga va PRO-Liga klublarining tayyorlov guruhlari o‘rtasidagi Respublika musobaqasining final bosqichi boshlandi.

Unda “Nasaf”, “Paxtakor”, “Metallurg”, “Qo‘qon-1912”, “Mash’al”, “Andijon”, “G‘ijduvon” va “Nurafshon-I” klublarining shu yosh toifasidagi jamoalari ishtirok etishayapti.

Ushbu jamoalar ikki guruhga bo‘lingan. Musobaqaning “A” guruhida “Qo‘qon-1912”, “Mash’al”, “Andijon”, “Paxtakor” jamoalari bor.

“V” guruhida esa “G‘ijduvon”, “Nasaf”, “Metallurg” va “Nurafshon-I” jamoalari o‘rin olgan.

Musobaqa uchrashuvlariga bugun start berildi.

Quyida guruh bosqichi taqvimini e’tiboringizga havola qilamiz.

«A» guruhi:

1-tur

8 noyabr (Payshanba)  

14:30. «Qo‘qon-1912» - «Andijon»

12-30. «Mash’al»  -  «Paxtakor»

2-tur

9 noyabr (Juma)

10-00. «Qo‘qon-1912» - «Mash’al»

12-30. «Paxtakor» -  «Andijon»

3-tur

10 noyabr (SHanba)

10-00. «Andijon» - «Mash’al»

12-30. «Qo‘qon- 1912» - «Paxtakor»

«V» guruhi:

1-tur

8 noyabr (Payshanba)

10-00. «G‘ijduvon» - «Metallurg»

12-30. «Nasaf» - «Nurafshon-I»

2-tur

9 noyabr (Juma)

10-00. «Nasaf» - «G‘ijduvon»

12-30. «Nurafshon-I» - «Metallurg»

3-tur

10 noyabr (SHanba)

10-00. «Nasaf»  - «Metallurg»

12-30. «Nurafshon-I» - «G‘ijduvon»          

Manba: www.fcnasaf.uz
Kiritildi: 11:31, 08.11.2018. O'qildi: 535 marta. Fikrlar: 0 ta.

Bo'limga tegishli boshqa xabarlar


Bilasizmi, “Real”ning tirik afsonasi Raul Evropa Chempionlar ligasining ketma-ket 14 ta mavsumida gol ura olgan yagona futbolchi sanaladi.

To'purarlar jadvali

Futbolchi Gol
1 Lionel Messi 22
2 Luis Suares 15
3 Kristian Stuani 13
4 Antuan Grizmann 12
5 Yago Aspas 10
6 Xorxe Molina 10
7 Vissam Ben-Yedder 10
8 Karim Benzema 10
9 Sharles 10
10 Roxer Marti 9

Suratli so'rovnoma

Sizningcha, qaysi jamoa Ispaniya kubogi finaliga yo‘l oladi?

BARSELONA
3810
49%
REAL MADRID
3964
51%

So'nggi xabarlar

Boshqa xabarlar →

Konferensiya

Шуҳрат Шокиржонов

Faqat futbol haqida


Шерзод Ражабов

Kuchli Beshlik


Қаҳрамон Асланов

"Futbol plyus"


Ҳасанали Қодиров

Onlayn savol-javob


barcha konferensiyalar »
© STADION.UZ
Barcha huquqlar himoyalangan. Sayt materiallaridan to'liq yoki qisman foydalanilganda veb-sayt manzili ko'rsatilishi shart.
O'zbekiston matbuot va axborot agentligining internet-OAV guvohnomasi №0917.

Blogdagi materiallar uchun blog egasi, xabarlar ostidagi fikrlar uchun foydalanuvchining o'zi javobgar.