Kiritildi: 04:49, 21.03.2025. O'qildi: 3293 marta. Fikrlar
Kiritildi: 00:08, 21.03.2025. O'qildi: 6738 marta. Fikrlar
soni: 283 ta.
Kiritildi: 23:59, 20.03.2025. O'qildi: 2900 marta. Fikrlar
Statitikaga qaraydigan bo‘lsa, O‘zbekiston 4 ta golga tortadigan vaziyat yaratganiga guvoh bo‘lamiz. Raqib posboni 8ta seyv namoyish etdi.
Kiritildi: 23:18, 20.03.2025. O'qildi: 4761 marta. Fikrlar
Jahon chempionati saralashining 3-bosqichi 7-turidan o‘rin olgan uchrashuv bugun, 20 mart kuni bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 23:12, 20.03.2025. O'qildi: 3294 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi JCH-2026 saralash bosqichidan o‘rin olgan Qirg‘izistonga qarshi o‘yinni quyidagi tarkibda boshlaydi:
Kiritildi: 19:29, 20.03.2025. O'qildi: 3414 marta. Fikrlar
soni: 85 ta.
JCH-2026 uchinchi saralash bosqichidan o‘rin olgan Janubiy Koreya - O‘mon uchrashuvi yakunlandi.
Kiritildi: 18:15, 20.03.2025. O'qildi: 2477 marta. Fikrlar
Jahon chempionati-2026 uchinchi saralash bosqichining 7-turida Yaponiya Bahraynni qabul qilib, 2:0 hisobida g‘alaba qozondi.
Kiritildi: 17:43, 20.03.2025. O'qildi: 3518 marta. Fikrlar
Avstraliya terma jamoasi JCH-2026 saralash bosqichi doirasida o‘z maydonida Indoneziyani 5:1 hisobida mag‘lub etdi.
Kiritildi: 16:42, 20.03.2025. O'qildi: 1484 marta. Fikrlar
Bugun O‘zbekiston milliy terma jamoasi "JCH-2026" saralashi doirasida Qirg‘iz Respublikasi terma jamoasi bilan kuch sinashadi.
Kiritildi: 16:27, 20.03.2025. O'qildi: 3680 marta. Fikrlar
JCH-2026 saralash bosqichidan o‘rin olgan O‘zbekiston va Qirg‘iziston terma jamoalari o‘rtasidagi o‘yindan oldin matbuot anjumani tashkil etildi.
Kiritildi: 19:52, 19.03.2025. O'qildi: 3579 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi bosh murabbiyi Timur Kapadze Qirg‘iziston va Eronga qarshi bo‘ladigan JCH-2026 saralash bahslari haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 23:43, 17.03.2025. O'qildi: 2388 marta. Fikrlar
Qirg‘iz Respublikasi termasi bosh murabbiyi O‘zbekistonga qarshi uchrashuv oldidan jamoasining tayyorgarligi haqida to‘xtaldi.