Eron milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Amir G‘alinoiy JCH-2026 saralash bosqichidan o‘rin olgan O‘zbekistonga qarshi oldidan o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 16:02, 24.03.2025. O'qildi: 2337 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi yarim himoyachisi Abbos Fayzullayev JCH-2026 saralash bosqichidan o‘rin olgan Eronga qarshi o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 15:42, 24.03.2025. O'qildi: 2501 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi bosh murabbiyi Timur Kapadze 2026 yilgi Jahon chempionati saralash bosqichidan o‘rin olgan Eronga qarshi o‘tkaziladigan hal qiluvchi o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 15:40, 24.03.2025. O'qildi: 1507 marta. Fikrlar
Eron terma jamoasi sardori Alirizo Jahonbaxsh jarohatidan forig‘ bo‘ldi va u ertaga O‘zbekistonga qarshi o‘yinda maydonga tushishi mumkin.
Kiritildi: 11:07, 24.03.2025. O'qildi: 4953 marta. Fikrlar
soni: 134 ta.
Eron terma jamoasi Tehrondagi "Ozodiy" stadionida kecha mashg‘ulot o‘tkazdi.
Kiritildi: 23:29, 23.03.2025. O'qildi: 2674 marta. Fikrlar
Eron va O‘zbekiston milliy jamoalari o‘rtasidagi bahs oldidan murabbiylarning matbuot anjumani ertaga (24 mart, dushanba) bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 23:12, 23.03.2025. O'qildi: 3131 marta. Fikrlar
O‘zbekistonlik murabbiy Dmitriy An «Chempionat» nashriga bergan intervyusida milliy terma jamoaning 2026 yilgi Jahon chempionatiga chiqish imkoniyatlari haqida gapirdi.
Kiritildi: 19:40, 23.03.2025. O'qildi: 3032 marta. Fikrlar
soni: 32 ta.
Eronlik futbol mutaxassisi Jalol Chirag‘pur O‘zbekistonga qarshi uchrashuv oldidan Eron terma jamoasining kelajagidan xavotir borligini ma’lum qildi.
Kiritildi: 17:34, 23.03.2025. O'qildi: 7085 marta. Fikrlar
O‘zbekistonlik futbol ishqibozlari maxsus reys bilan Tehronga borib, milliy jamoani Eronga qarshi uchrashuvda qo‘llab-quvvatlashi rejalashtirilgan.
Kiritildi: 17:19, 23.03.2025. O'qildi: 2327 marta. Fikrlar
2026 yilgi Jahon chempionatiga saralashning uchinchi bosqichi 8-turida Eron va O‘zbekiston terma jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv bilan davom etadi.
Kiritildi: 17:09, 23.03.2025. O'qildi: 11397 marta. Fikrlar
25 mart kuni JCH-2026 3-saralash bosqichi 8-turi doirasidagi Eron - O‘zbekiston bahsi bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 13:44, 23.03.2025. O'qildi: 10286 marta. Fikrlar
Osiyoda 2026 yilgi Jahon chempionati saralash doirasidagi 7-tur uchrashuvlari yakunlandi. O‘zbekiston 20 mart, payshanba kuni Toshkentda Qirg‘izistonga qarshi maydonga tushib, 1:0 hisobida g‘alaba qozondi.
Kiritildi: 14:51, 22.03.2025. O'qildi: 4554 marta. Fikrlar
Osiyo mintaqasida kecha Jahon chempionati-2026 uchinchi saralash bosqichining 7-tur o‘yinlari bo‘lib o‘tdi.