Ayni kunlarda Rossiyaning Sankt-Peterburg shahrida boks bo‘yicha “Gubernator kubogi” turniri hal qiluvchi pallaga kirdi.
Kiritildi: 11:39, 11.05.2019. O'qildi: 1486 marta. Fikrlar
Kiritildi: 10:19, 11.05.2019. O'qildi: 2065 marta. Fikrlar
Xalqaro boks federasiyasi (IBF) professional bokschilarning aprel oyi uchun yangilangan reytingini e’lon qildi.
Kiritildi: 03:54, 11.05.2019. O'qildi: 3068 marta. Fikrlar
Sankt-Peterburgda boks bo‘yicha "Gubernator kubogi" bahslari qizg‘in davom etmoqda.
Kiritildi: 03:43, 11.05.2019. O'qildi: 3351 marta. Fikrlar
Sport orqali O‘zbekiston shuhratini dunyoga tanitayotgan sportchilarimizdan biri Yanina Kuskovadir.
Kiritildi: 23:50, 10.05.2019. O'qildi: 1832 marta. Fikrlar
Toshkentda badiiy gimnastika, trampolin va akrobatika yo‘lakchasida sakrash bo‘yicha oliy o‘quv yurtiga yo‘llanma beruvchi chempionat yakunlandi.
Kiritildi: 23:47, 10.05.2019. O'qildi: 2037 marta. Fikrlar
Rossiyaning Sankt-Peterburg shahrida o‘tkazilayotgan “Sankt-Peterburg gubernatori kubogi” musobaqasi davom etmoqda.
Kiritildi: 23:11, 10.05.2019. O'qildi: 2032 marta. Fikrlar
Bugun Farg‘onada sambo bo‘yicha yana bir musobaqa boshlandi. Farg‘ona shahridagi Olimpiya zahiralari maktab internati mezbonlik qilayotgan musobaqada o‘smirlar va faxriylar o‘zaro bahs olib borishmoqda.
Kiritildi: 21:52, 10.05.2019. O'qildi: 1631 marta. Fikrlar
Mo‘g‘iliston poytaxtida gandbol bo‘yicha Xalqaro gandbol federasiyasining taqvim rejasidan o‘rin olgan “Trophy” musobaqasining Markaziy Osiyo bosqichi o‘z yakuniga yetdi.
Kiritildi: 20:04, 10.05.2019. O'qildi: 1787 marta. Fikrlar
Ozarbayjon poytaxtida dzyudo bo‘yicha “Katta dubulg‘a” turkumiga kiruvchi yirik musobaqa start oldi.
Kiritildi: 15:35, 10.05.2019. O'qildi: 1801 marta. Fikrlar
Superog‘ir vazn toifasidagi taniqli britaniyalik bokschi Dillian Uayt vatandoshi Tayson Fyuriga qarshi WBC chempionlik kamari uchun saralash jangi o‘tkazishga rozilik berdi.
Kiritildi: 15:07, 10.05.2019. O'qildi: 1864 marta. Fikrlar
Sport musobaqasining respublika bosqichi joriy yilning 30 may kunidan - 2 iyun kuniga qadar Jizzax shahrida o‘tkaziladi. 31 may kuni musobaqaning tantanali ochilish marosimi o‘tkazilishi rejalashtirilgan.
Kiritildi: 14:50, 10.05.2019. O'qildi: 1449 marta. Fikrlar
Rossiyaning Sankt-Peterburg shahrida boks bo‘yicha “Gubernator kubogi” musobaqasi davom etmoqda. Bugun musobaqaning yarim final janglari bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 13:13, 10.05.2019. O'qildi: 1667 marta. Fikrlar
Bugun uch nafar o‘zbekistonlik bokschilar "Sankt-Peterbur gubernator" yarim finalida jang qiladi.
Kiritildi: 12:50, 10.05.2019. O'qildi: 1649 marta. Fikrlar
Xabar berganimizdek, ayni kunlarda Tokio-2020 Olimpiya o‘yinlarining tashkiliy qo‘mitasi vise-prezidenti Toshiaki Endo yurtimizda mehmon bo‘lib turibdi.
Kiritildi: 12:14, 10.05.2019. O'qildi: 2235 marta. Fikrlar
Ayni vaqtda jahonning uchinchi raqamli tennischisi, shveysariyalik Rojer Federer Madridda o‘tayotgan musobaqada fransiyalik Gael Monfis ustidan g‘alaba qozonib, chorakfinalga chiqdi.
Kiritildi: 11:04, 10.05.2019. O'qildi: 1837 marta. Fikrlar
Buxoroda O‘zbekiston Kasaba uyushmalari federasiyasi tomonidan Yoshlar ittifoqi bilan hamkorlikda tashkil etilgan respublika oilaviy spartakiada musobaqasining viloyat bosqichi bo‘lib o‘tdi.