Kiritildi: 16:03, 24.07.2021. O'qildi: 3804 marta. Fikrlar
Kiritildi: 14:48, 23.07.2021. O'qildi: 3951 marta. Fikrlar
Kiritildi: 01:05, 13.07.2021. O'qildi: 3878 marta. Fikrlar
Ayni damda transfer oynasi ochiq va u 12 martga qadar davom etadi. Klublar mavsum oldidan o‘z tarkiblarini yangi futbolchilar bilan to‘ldirib borishmoqda.
Kiritildi: 17:31, 01.03.2021. O'qildi: 4011 marta. Fikrlar
"Qo‘qon-1912" jamoasi rahbariyati va murabbiylar shtabi tarkibdagi barcha futbolchilarning o‘yin amaliyotlariga ega bo‘lishlari uchun imkon berish maqsadida hamda "Turon" jamoasidan tushgan taklifga asosan darvozabonimiz Islomjon Abdullayevni qo‘shnilarimizga ijara asosida berishga qaror qilishdi.
Kiritildi: 13:52, 09.01.2021. O'qildi: 2677 marta. Fikrlar
Yangi mavsumdan O‘zbekiston Superligasida ishtirok etadigan «Turon» qishki transferlar oynasida tarkibni kuchaytirish maqsadida bir qator xaridlarni amalga oshirmoqda.
Kiritildi: 20:14, 12.12.2020. O'qildi: 3994 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston professional futbol klublari uchun 2020 yilgi Musobaqalarni o‘tkazish Reglamentida yozgi transfer oynasi 6 - 31 iyul sanalari oralig‘i etib belgilangan edi.
Kiritildi: 12:34, 09.06.2020. O'qildi: 3459 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, koronavirus tarqalishi oqibatida joriy yilning 15 mart kuni PFL rasman o‘z tasarrufida o‘tkaziladigan futbol musobaqalarini noma’lum muddatga qoldirgandi.
Kiritildi: 14:46, 28.05.2020. O'qildi: 3460 marta. Fikrlar
2019 yilgi Superliga bahslarini kuchli oltitalikda yakunlagan «Surxon» jamoasining kelgusi yildagi maqsadlari ham yuqori.
Kiritildi: 19:55, 30.12.2019. O'qildi: 2578 marta. Fikrlar
Kecha "Surxon" jamoasi lageriga ukrainalik legioner MIKOLA AGAPOV kelib qo‘shildi.