Bahrayn Qirolligi mezbonlik qilayotgan III Osiyo o‘smirlar o‘yinlari nihoyasiga yetmoqda.
Kiritildi: 09:31, 30.10.2025. O'qildi: 694 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi finali doirasida bo‘lib o‘tgan «Paxtakor» - «Buxoro» uchrashuvi videosharhi bilan tanishtirib o‘tamiz.
Kiritildi: 07:41, 30.10.2025. O'qildi: 1249 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superligasining 27-turidan o‘rin olgan «Navbahor» – «Nasaf» jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv arafasida «lochinlar»ning 21 yoshli mahoratli hujumchisi Asadbek Jo‘raboyev bo‘lajak bellashuv haqidagi fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 23:24, 29.10.2025. O'qildi: 994 marta. Fikrlar
«Navbahor» O‘zbekiston Superligasi 27-turidan o‘rin olgan bahsni o‘z maydonida Qarshining «Nasaf» klubiga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 23:18, 29.10.2025. O'qildi: 815 marta. Fikrlar
Kubok finalidan keyin "Paxtakor" bosh murabbiyi Kamoliddin Tojiyev va klub himoyachisi Hojiakbar Alijonov uchrashuv xususida fikrlarini bildirishdi.
Kiritildi: 23:12, 29.10.2025. O'qildi: 1247 marta. Fikrlar
soni: 51 ta.
«Paxtakor» va «Buxoro» jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvning 75-daqiqasida «Paxtakor» futbolchisi raqibga nisbatan qo‘pol tarzda o‘ynadi.
Kiritildi: 22:08, 29.10.2025. O'qildi: 3094 marta. Fikrlar
soni: 70 ta.
«Paxtakor» va «Buxoro» jamoalari o‘rtasidagi O‘zbekiston kubogi final uchrashuvida «Buxoro» jamoasi tomonidan kiritilgan gol hisobga olinmadi.
Kiritildi: 21:36, 29.10.2025. O'qildi: 4570 marta. Fikrlar
soni: 84 ta.
Toshkentning «Paxtakor» klubi o‘z tarixida 14-marta O‘zbekiston Kubogini qo‘lga kiritdi.
Kiritildi: 21:05, 29.10.2025. O'qildi: 1677 marta. Fikrlar
soni: 188 ta.
Jahon chempionatiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi BAAdagi yig‘ini doirasida so‘nggi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 18:48, 29.10.2025. O'qildi: 4017 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi final bahsi 18:30da start oladi. «Paxtakor» va «Buxoro» jamoalarining tarkiblar ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 17:38, 29.10.2025. O'qildi: 1628 marta. Fikrlar
soni: 82 ta.
Jahon chempionatiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston U17 terma jamoasi Dubaydagi yig‘in doirasida bugun Burkina-Fasoga qarshi o‘rtoqlik o‘yinini o‘tkazadi.
Kiritildi: 15:32, 29.10.2025. O'qildi: 981 marta. Fikrlar
Prezident qaroriga asosan mamlakat futbolida zamonaviy texnologiyalarni tatbiq etish, xususan, VAR tizimidan markazlashgan holda foydalanish va hakamlik faoliyatini yanada rivojlantirish maqsadida Superliga jamoalari maydonlariga VAR (Video Assistant Referee) tizimini o‘rnatish bo‘yicha ishlar boshlab yuborildi.
Kiritildi: 12:41, 29.10.2025. O'qildi: 408 marta. Fikrlar
Zo'r TV telekanali bugun — 2025 yil 29-oktyabr, chorshanba kuni quyidagi ko‘rsatuv va translyasiyalarni efirga uzatishni rejalashtirgan.
Kiritildi: 09:00, 29.10.2025. O'qildi: 1280 marta. Fikrlar
Sport va Futbol telekanallari bugun — 2025 yil 29-oktyabr, chorshanba kuni quyidagi ko‘rsatuv va translyasiyalarni efirga uzatishni rejalashtirgan.
Kiritildi: 08:30, 29.10.2025. O'qildi: 3305 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi finali oldidan har ikkala jamoa va tashkiliy guruh ishtirokida yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 07:19, 29.10.2025. O'qildi: 702 marta. Fikrlar
"Paxtakor" o‘z tarixida 18-marta O‘zbekiston Kubogi finalida o‘ynaydi.
Kiritildi: 07:15, 29.10.2025. O'qildi: 1219 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasining sobiq bosh murabbiyi, hozirda esa yordamchi murabbiy sifatida faoliyat yuritayotgan Temur Kapadze Indoneziya terma jamoasiga bosh murabbiy bo‘lishi mumkinligi haqidagi xabarlarga izoh berdi.
Kiritildi: 23:27, 28.10.2025. O'qildi: 3493 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi finali oldidan matbuot anjumani bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 22:15, 28.10.2025. O'qildi: 1230 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-15 terma jamoasi 29 oktyabr kuni Milliy futbol markazida o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 21:01, 28.10.2025. O'qildi: 823 marta. Fikrlar
Pep Gvardiola “Manchester Siti” va O‘zbekiston milliy terma jamoasi himoyachisi Abduqodir Husanovning holati bo‘yicha fikr bildirdi: