Ertaga, 29 oktyabr kuni Andijondagi "Bobur Arena"da O‘zbekiston kubogi finalidan o‘rin olgan "Paxtakor" - "Buxoro" uchrashuvi bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 12:15, 28.10.2025. O'qildi: 581 marta. Fikrlar
Kiritildi: 09:52, 28.10.2025. O'qildi: 835 marta. Fikrlar
Zo'r TV telekanali bugun — 2025 yil 28-oktyabr, seshanba kuni quyidagi ko‘rsatuv va translyasiyalarni efirga uzatishni rejalashtirgan.
Kiritildi: 07:28, 28.10.2025. O'qildi: 1763 marta. Fikrlar
Sport va Futbol telekanallari bugun — 2025 yil 28-oktyabr, seshanba kuni quyidagi ko‘rsatuv va translyasiyalarni efirga uzatishni rejalashtirgan.
Kiritildi: 07:08, 28.10.2025. O'qildi: 2024 marta. Fikrlar
Portugaliya poytaxti Lissabon shahrida O‘zbekiston futzal federasiyasi prezidenti Bekzod Mamatqulov hamda "BMB PFC" klubi prezidenti Aziz Mamatqulov jahonga mashhur «Benfika» futbol klubi qarorgohiga tashrif buyurishdi.
Kiritildi: 07:02, 28.10.2025. O'qildi: 927 marta. Fikrlar
"Surxon" - "Andijon" (4:0) uchrashuvidan keyin tashkil qilingan matbuot anjumanida andijonliklar bosh murabbiyi Maksim Shaskix sog‘ligi bilan bog‘liq muammo tufayli uning o‘rniga yordamchi murabbiy Akmal Shorahmedov qatnashdi.
Kiritildi: 05:03, 28.10.2025. O'qildi: 1489 marta. Fikrlar
“Surxon” – “Andijon” (4:0) bahsidan so‘ng bo‘lib o‘tgan Superliganing 26-tur uchrashuvidan keyin termizliklar ustozi Fevzi Davletov matbuot anjumanida ishtirok etdi.
Kiritildi: 23:09, 27.10.2025. O'qildi: 1492 marta. Fikrlar
O‘zbekiston chempionatining 27-turi doirasida bo‘lib o‘tgan «Surxon» - «Andijon» uchrashuvi videosharhi bilan tanishtirib o‘tamiz.
Kiritildi: 22:35, 27.10.2025. O'qildi: 1074 marta. Fikrlar
Superligada 26-tur o‘yinlari ortda qoldi.
Kiritildi: 21:37, 27.10.2025. O'qildi: 1117 marta. Fikrlar
Bugun, 27 oktyabr kuni Superligada 26-tur o‘yinlari yakunlandi.
Kiritildi: 21:33, 27.10.2025. O'qildi: 790 marta. Fikrlar
O‘zPFL matbuot xizmati Superliganing 27-tur o‘yinlari boshlanish vaqtlarini e’lon qildi.
Kiritildi: 20:57, 27.10.2025. O'qildi: 2974 marta. Fikrlar
Superliganing 26-turidan o‘rin olgan «Surxon» — «Andijon» bahsida termizliklar muxlislariga haqiqiy bayram tuhfa qilishdi.