Xabaringiz bor, 8-10 mart kunlari Superliga-2018 ikkinchi tur o‘yinlari bo‘lib o‘tdi. Sports.uz mazkur bahslarga qancha muxlis kelgani borasida ma’lumotlar keltirdi.
Kiritildi: 15:48, 11.03.2018. O'qildi: 5565 marta. Fikrlar
soni: 15 ta.
“Bunyodkor” – “Paxtakor” uchrashuvidankeyingimatbuotanjumaningikkinchiqismida “qaldirg‘ochlar” vakillariqatnashishdi.
Kiritildi: 09:55, 11.03.2018. O'qildi: 2897 marta. Fikrlar
"Paxtakor" yarim himoyachisi bellashuvdan keyin matbuot anjumanida o‘yin haqida fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 09:39, 11.03.2018. O'qildi: 2389 marta. Fikrlar
"So‘g‘diyona" - "Neftchi" (0:0) o‘yinidan so‘ng "Neftchi" darvozaboni va farg‘onaliklar safida "o‘yinning eng yaxshi o‘yinchisi" deb topilgan Vitaliy Mirniy o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 00:16, 11.03.2018. O'qildi: 2840 marta. Fikrlar
Superliganing 2-tur bahslari doirasida Jizzaxning “So‘g‘diyona” jamoasi o‘z maydonida “Neftchi”ni qabul qildi va ushbu bahsda hisob ochilmadi.
Kiritildi: 00:06, 11.03.2018. O'qildi: 2711 marta. Fikrlar
"So‘g‘diyona" - "Neftchi" (0:0) o‘yinidan so‘ng "Neftchi" murabbiyi Bahrom Haydarov miks-zonada o‘yin haqida o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 22:23, 10.03.2018. O'qildi: 2590 marta. Fikrlar
Superliga 2-turida «So‘g‘diyona» Jizzaxda «Neftchi»ni qabul qildi.
Kiritildi: 22:10, 10.03.2018. O'qildi: 3263 marta. Fikrlar
Joriy yilning 17 mart kuni Superliganing 3-turidan o‘rin olgan “Navbahor” – “Lokomotiv” uchrashuvida Namangandagi stadionda haqiqiy futbol bayrami bo‘lishi kutilmoqda.
Kiritildi: 21:28, 10.03.2018. O'qildi: 3734 marta. Fikrlar
Superliganing 2-turidan o‘rin olgan “Bunyodkor” – “Paxtakor” (1:0) o‘yinidan so‘ng, mehmonlar ustozi Shota Arveladze va yarim himoyachi Jaloliddin Masharipov o‘z fikrlarini bildirishdi.
Kiritildi: 20:37, 10.03.2018. O'qildi: 4055 marta. Fikrlar
Bugun “Bunyodkor” stadionida Toshkent derbisi nomini olgan “Bunyodkor” – “Paxtakor” jamoalari o‘rtasidagi chempionatning 2-tur doirasidagi so‘nggi uchrashuvi yakuniga yetdi.
Kiritildi: 20:19, 10.03.2018. O'qildi: 5157 marta. Fikrlar
Hozirgina “Bunyodkor” stadionida Toshkent derbisi nomini olgan “Bunyodkor” – “Paxtakor” jamoalari o‘rtasidagi chempionatning 2-tur doirasidagi so‘nggi uchrashuvi yakuniga yetdi.
Kiritildi: 19:48, 10.03.2018. O'qildi: 6854 marta. Fikrlar
soni: 19 ta.
Superliganing 2-turidan o‘rin olgan “Sug‘diyona” hamda “Neftchi” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv boshlanish arafasida.
Kiritildi: 19:09, 10.03.2018. O'qildi: 2643 marta. Fikrlar
Superliganing 2-turidan o‘rin olgan “Bunyodkor” – “Paxtakor” uchrashuvining boshlang‘ich tarkiblari ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 16:47, 10.03.2018. O'qildi: 3576 marta. Fikrlar
Avval xabar berganimizdek, shu yilning 5 mart kuni mamlakatimizda bolalar futboli bo‘yicha faoliyat olib borayotgan futbol Akademiyalari va futbol maktablari mutaxassislari, malakali bolalar murabbiylarining bir guruhi Yaponiyaga jo‘nab ketishgandi.
Kiritildi: 13:00, 10.03.2018. O'qildi: 1646 marta. Fikrlar
Superliganing 2-tur doirasidagi “Nasaf” – “Buxoro” uchrashuvidan so‘ng (3:1) buxoroliklar hujumchisi Shavkat Salomov o‘yindan so‘ng matbuot anjumanida fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 09:53, 10.03.2018. O'qildi: 3822 marta. Fikrlar
Superliganing 2-tur doirasidagi “Nasaf” – “Buxoro” uchrashuvida (3:1) "ajdarlar" hujumchisi Bobur Abduholiqov eng yaxshi o‘yinchi deb topildi.
Kiritildi: 09:40, 10.03.2018. O'qildi: 2536 marta. Fikrlar
Superliganing 2-tur doirasidagi “Nasaf” – “Buxoro” 3:1 uchrashuvidan keyin matbuot anjumani tashkil etildi. Matbuot anjumanining dastlabki qismida mehmonlar ustozi Ulug‘bek Baqoyev ishtirok etdi.
Kiritildi: 09:36, 10.03.2018. O'qildi: 4293 marta. Fikrlar
"Nasaf" - "Buxoro" uchrashuvidan so‘ng (3:1) o‘tkazilgan matbuot anjumanida "ajdarlar" ustozi Ro‘ziqul Berdiyev savollarga javob berdi.
Kiritildi: 09:29, 10.03.2018. O'qildi: 3034 marta. Fikrlar
“Lokomotiv” – “Metallurg” uchrashuvidan keyin matbuot anjumani o‘tkazildi.
Kiritildi: 06:54, 10.03.2018. O'qildi: 2917 marta. Fikrlar
"Lokomotiv" Superliga 2-turi doirasida "Metallurg"ni qabul qildi.