Ivan Boshkovich qo‘l ostida 18 nafar futbolchi katta futbolda debyut qildi.
Kiritildi: 10:14, 10.07.2024. O'qildi: 724 marta. Fikrlar
Bekobodning "Metallurg" klubi matbuot xizmati jamoa xodimi Daniel Korshunov suvda cho‘kayotgan insonning hayotini saqlab qolgani haqida xabar tarqatdi.
Kiritildi: 11:46, 28.06.2024. O'qildi: 1474 marta. Fikrlar
OKMK klubi sharafini himoya qilayotgan ikki nafar futbolchi o‘zaro hamkorlikni uzoqroq davom ettirish taklifiga rozilik bildirdi.
Kiritildi: 17:21, 24.06.2024. O'qildi: 543 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superligasi 12-turidan o‘rin olgan “Navbahor” – “Qizilqum” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv arafasida “lochinlar”ning serbiyalik 32 yoshli tajribali himoyachisi Filip Ivanovich bo‘lajak bahs haqidagi fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 12:01, 20.06.2024. O'qildi: 523 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, Professional futbol ligasi odatga ko‘ra, har oy Superliganing eng yaxshi murabbiy, futbolchisi hamda eng chiroyli gol muallifini aniqlab kelmoqda.
Kiritildi: 19:08, 10.06.2024. O'qildi: 2106 marta. Fikrlar
Bilasiz, Professional futbol ligasi odatga ko‘ra, har oy Superliganing eng yaxshi murabbiy, futbolchisi hamda eng chiroyli gol muallifini aniqlab keladi.