O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi sentyabr oyida Xitoy Taypeyida U-20 Osiyo kubogi saralash bosqichida ishtirok etishidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 12:22, 31.08.2024. O'qildi: 1031 marta. Fikrlar
O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasi bugun “CAFA U-17 Championship 2024” musobaqasi final bahsini o‘tkazdi. Anvar Rahimov jamoasiga Afg‘oniston raqiblik qildi.
Kiritildi: 23:11, 24.08.2024. O'qildi: 4350 marta. Fikrlar
Xitoyning Shenyang shahrida xalqaro o‘rtoqlik turnirida ishtirok etayotgan O‘zbekiston U-16 terma jamoasi 3-tur uchrashuvini mezbon jamoaga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 20:11, 19.08.2024. O'qildi: 578 marta. Fikrlar
Asker Xalmuratov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Yaponiyadagi xalqaro turnirining 3-turi doirasida mezbon jamoaga qarshi maydonga tushdi.
Kiritildi: 15:54, 11.08.2024. O'qildi: 1505 marta. Fikrlar
Asker Xalmuratov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Yaponiyadagi xalqaro turnir doirasida «Sanfrechche Xirosima»ni mag‘lub etdi.
Kiritildi: 17:04, 10.08.2024. O'qildi: 1295 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Yaponiyada Xirosima FA U-18 jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazdi.
Kiritildi: 18:12, 08.08.2024. O'qildi: 776 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasi Toshkent viloyatida joylashgan “Do‘stlik” milliy terma jamoalar markazida o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishdi.
Kiritildi: 11:31, 08.08.2024. O'qildi: 689 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasi avgust oyida Xitoyda xalqaro o‘rtoqlik turnirida ishtirok etadi.
Kiritildi: 16:33, 29.07.2024. O'qildi: 867 marta. Fikrlar
Dilshod Nuraliyev boshqaruvidagi O‘zbekiston U-15 terma jamoasi nazorat uchrashuvida Yaponiyaga qarshi maydonga tushdi.
Kiritildi: 22:11, 28.07.2024. O'qildi: 703 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-21 terma jamoasi “Surxon” klubiga qarshi nazorat o‘yinida maydonga tushdi.
Kiritildi: 11:19, 26.07.2024. O'qildi: 681 marta. Fikrlar
Dilshod Nuraliyev boshqaruvidagi O‘zbekiston U-15 terma jamoasi Yaponiyaga qarshi dastlabki nazorat uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 11:02, 26.07.2024. O'qildi: 2447 marta. Fikrlar
OKMK klubining ispaniyalik legioneri Ruben Sanches "Marca"ga intervyu berdi va O‘zbekistondan xavf kutishni va o‘z milliy jamoasini ehtiyotkorlikka chaqirdi.
Kiritildi: 08:35, 24.07.2024. O'qildi: 4832 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasi Do‘stlikdagi terma jamoalar bazasida o‘tgan nazorat uchrashuvida Suriyani mag‘lub etdi.
Kiritildi: 21:45, 20.07.2024. O'qildi: 2054 marta. Fikrlar
OFK prezidenti Shayx Salmon bin Ibrohim Al-Xalifa Parij Olimpiadasida ishtirok etuvchi terma jamoalar va musobaqa rasmiylariga tabrik yo‘lladi.
Kiritildi: 23:56, 19.07.2024. O'qildi: 1489 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi ayni kunlarda Fransiyaning Nisa shahrida so‘nggi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 02:01, 16.07.2024. O'qildi: 13883 marta. Fikrlar
Farhod Nishonov boshqaruvidagi yoshlarimiz Fransiya U-20 terma jamoasiga qarshi ikkinchi o‘rtoqlik o‘yinini o‘tkazdilar.
Kiritildi: 23:26, 12.07.2024. O'qildi: 3118 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U23 safida Parij olimpiadasiga tayyorgarlik ko‘rayotgan Eldor Shomurodov Olimpiadaga mashg‘ulotlar va oldinga qo‘yilgan vazifalar borasida fikr bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 23:28, 07.07.2024. O'qildi: 4456 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-19 terma jamoasi CAFA musobaqasidagi yurishini g‘alaba bilan boshladi.
Kiritildi: 19:46, 05.07.2024. O'qildi: 1333 marta. Fikrlar
Oxirgi kunlarda Olimpiada-2024 futbol turniriga bog‘liq yaxshi xabarlar oqimi yuzaga keldi.
Kiritildi: 23:35, 30.06.2024. O'qildi: 1847 marta. Fikrlar
Bilasiz, Farhod Nishonov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-20 terma jamoasi iyul oyida Parijda yig‘in o‘tkazgan holda Fransiyaga qarshi o‘rtoqlik o‘yinlarida ishtirok etadi.