1 - TUR |
12.07.2019 |
Arsenal Tula - Dinamo Moskva |
1:1
|
13.07.2019 |
Ural - Ufa |
3:2
|
Spartak - Sochi |
1:0
|
Rostov - Orenburg |
2:1
|
14.07.2019 |
Krilya Sovetov - SSKA |
2:0
|
Zenit - Tambov |
2:1
|
Ahmat - Krasnodar |
1:0
|
15.07.2019 |
Lokomotiv - Rubin |
1:1
|
|
2 - TUR |
20.07.2019 |
Ufa - Krasnodar |
2:3
|
Krilya Sovetov - Arsenal Tula |
2:3
|
SSKA - Orenburg |
2:1
|
Rostov - Spartak |
2:2
|
21.07.2019 |
Ural - Ahmat |
3:0
|
Lokomotiv - Tambov |
2:1
|
Dinamo Moskva - Rubin |
0:1
|
Sochi - Zenit |
0:2
|
|
3 - TUR |
26.07.2019 |
Dinamo Moskva - Ural |
2:0
|
27.07.2019 |
Ufa - Krilya Sovetov |
2:1
|
Tambov - Spartak |
2:0
|
Krasnodar - Sochi |
3:0
|
28.07.2019 |
Orenburg - Zenit |
0:2
|
Arsenal Tula - Rostov |
2:3
|
SSKA - Lokomotiv |
1:0
|
29.07.2019 |
Rubin - Ahmat |
1:0
|
|
4 - TUR |
03.08.2019 |
Ural - Rostov |
2:2
|
Krilya Sovetov - Lokomotiv |
1:2
|
Spartak - Dinamo Moskva |
0:0
|
Zenit - Krasnodar |
1:1
|
04.08.2019 |
Tambov - Arsenal Tula |
0:1
|
Rubin - SSKA |
0:1
|
Sochi - Ufa |
0:0
|
05.08.2019 |
Ahmat - Orenburg |
2:1
|
|
5 - TUR |
10.08.2019 |
Orenburg - Tambov |
2:2
|
Dinamo Moskva - Zenit |
0:2
|
Krasnodar - Rubin |
1:0
|
11.08.2019 |
Arsenal Tula - Ufa |
1:0
|
Lokomotiv - Ural |
4:0
|
SSKA - Sochi |
0:0
|
Ahmat - Spartak |
1:3
|
12.08.2019 |
Rostov - Krilya Sovetov |
1:0
|
|
6 - TUR |
16.08.2019 |
Orenburg - Sochi |
1:1
|
17.08.2019 |
Ural - Krilya Sovetov |
1:3
|
Tambov - Krasnodar |
0:2
|
Zenit - Ahmat |
0:0
|
18.08.2019 |
Rubin - Arsenal Tula |
1:0
|
Ufa - Rostov |
2:0
|
Dinamo Moskva - Lokomotiv |
1:2
|
19.08.2019 |
Spartak - SSKA |
2:1
|
|
7 - TUR |
24.08.2019 |
Tambov - Dinamo Moskva |
0:2
|
Ufa - Zenit |
1:0
|
Krasnodar - Lokomotiv |
1:1
|
25.08.2019 |
SSKA - Ahmat |
3:0
|
Krilya Sovetov - Spartak |
1:2
|
Rostov - Rubin |
2:1
|
Arsenal Tula - Orenburg |
2:1
|
26.08.2019 |
Ural - Sochi |
3:1
|
|
8 - TUR |
30.08.2019 |
Krilya Sovetov - Dinamo Moskva |
0:0
|
31.08.2019 |
Ufa - Orenburg |
1:2
|
Rubin - Sochi |
0:3
|
Lokomotiv - Rostov |
1:2
|
Ahmat - Tambov |
1:1
|
01.09.2019 |
Ural - Krasnodar |
2:4
|
Arsenal Tula - SSKA |
1:2
|
Spartak - Zenit |
0:1
|
|
9 - TUR |
13.09.2019 |
Zenit - Arsenal Tula |
3:1
|
14.09.2019 |
Spartak - Ural |
1:2
|
Sochi - Lokomotiv |
0:1
|
15.09.2019 |
Orenburg - Rubin |
2:1
|
Tambov - SSKA |
0:2
|
Krasnodar - Krilya Sovetov |
4:2
|
16.09.2019 |
Dinamo Moskva - Ufa |
0:0
|
Rostov - Ahmat |
2:1
|
|
10 - TUR |
20.09.2019 |
Ufa - Spartak |
1:0
|
21.09.2019 |
Ahmat - Krilya Sovetov |
1:1
|
Tambov - Rostov |
2:1
|
Zenit - Rubin |
5:0
|
22.09.2019 |
Orenburg - Lokomotiv |
2:3
|
Dinamo Moskva - Sochi |
2:3
|
Arsenal Tula - Ural |
1:1
|
SSKA - Krasnodar |
3:2
|
|
11 - TUR |
28.09.2019 |
Krilya Sovetov - Tambov |
2:0
|
Rostov - Dinamo Moskva |
3:0
|
Lokomotiv - Zenit |
1:0
|
29.09.2019 |
Ural - SSKA |
0:3
|
Rubin - Ufa |
0:0
|
Spartak - Orenburg |
1:2
|
Krasnodar - Arsenal Tula |
2:0
|
30.09.2019 |
Sochi - Ahmat |
2:0
|
|
12 - TUR |
05.10.2019 |
Ufa - Ahmat |
0:1
|
Orenburg - Dinamo Moskva |
2:0
|
Rubin - Tambov |
2:1
|
Sochi - Krilya Sovetov |
0:2
|
06.10.2019 |
Ural - Zenit |
1:3
|
Lokomotiv - Arsenal Tula |
2:1
|
SSKA - Rostov |
1:3
|
Krasnodar - Spartak |
2:1
|
|
13 - TUR |
18.10.2019 |
Ahmat - Lokomotiv |
0:2
|
19.10.2019 |
Tambov - Ural |
1:2
|
Spartak - Rubin |
0:0
|
Zenit - Rostov |
6:1
|
20.10.2019 |
Orenburg - Krilya Sovetov |
0:1
|
Ufa - SSKA |
1:1
|
Arsenal Tula - Sochi |
1:1
|
Dinamo Moskva - Krasnodar |
1:1
|
|
14 - TUR |
25.10.2019 |
Rubin - Ural |
0:0
|
26.10.2019 |
Tambov - Ufa |
3:0
|
Ahmat - Arsenal Tula |
1:1
|
Rostov - Sochi |
2:0
|
27.10.2019 |
Krilya Sovetov - Zenit |
0:2
|
SSKA - Dinamo Moskva |
0:1
|
Lokomotiv - Spartak |
0:3
|
Krasnodar - Orenburg |
1:1
|
|
15 - TUR |
02.11.2019 |
Ufa - Lokomotiv |
1:1
|
Dinamo Moskva - Ahmat |
1:1
|
Sochi - Tambov |
1:2
|
Zenit - SSKA |
1:1
|
03.11.2019 |
Krasnodar - Rostov |
2:2
|
04.11.2019 |
Ural - Orenburg |
1:2
|
Krilya Sovetov - Rubin |
0:0
|
Spartak - Arsenal Tula |
0:1
|
|
16 - TUR |
08.11.2019 |
Ahmat - Ural |
0:0
|
09.11.2019 |
Rubin - Dinamo Moskva |
0:1
|
Rostov - Tambov |
1:2
|
Spartak - Krilya Sovetov |
2:0
|
10.11.2019 |
Orenburg - Ufa |
0:0
|
Arsenal Tula - Zenit |
0:1
|
Sochi - SSKA |
2:3
|
Lokomotiv - Krasnodar |
1:1
|
|
17 - TUR |
22.11.2019 |
Tambov - Lokomotiv |
2:3
|
23.11.2019 |
Orenburg - Ahmat |
1:2
|
Rubin - Zenit |
1:2
|
Dinamo Moskva - Rostov |
2:1
|
24.11.2019 |
Ufa - Sochi |
1:1
|
Ural - Spartak |
0:0
|
Arsenal Tula - Krasnodar |
1:2
|
SSKA - Krilya Sovetov |
1:0
|
|
18 - TUR |
30.11.2019 |
Krilya Sovetov - Ufa |
0:1
|
Rostov - Ural |
0:0
|
Ahmat - Rubin |
1:1
|
01.12.2019 |
Lokomotiv - Dinamo Moskva |
1:2
|
Zenit - Spartak |
1:0
|
02.12.2019 |
SSKA - Arsenal Tula |
0:1
|
Krasnodar - Tambov |
0:0
|
11.03.2020 |
Sochi - Orenburg |
5:1
|
|
19 - TUR |
06.12.2019 |
Arsenal Tula - Lokomotiv |
4:0
|
Zenit - Dinamo Moskva |
3:0
|
07.12.2019 |
Tambov - Orenburg |
3:0
|
Krasnodar - SSKA |
1:1
|
Ahmat - Ufa |
0:1
|
08.12.2019 |
Krilya Sovetov - Ural |
2:3
|
Sochi - Rubin |
1:1
|
Spartak - Rostov |
1:4
|
|
20 - TUR |
28.02.2020 |
Krilya Sovetov - Orenburg |
1:1
|
29.02.2020 |
SSKA - Ural |
1:1
|
Dinamo Moskva - Spartak |
0:2
|
Ahmat - Rostov |
1:1
|
Zenit - Lokomotiv |
0:0
|
01.03.2020 |
Tambov - Rubin |
0:0
|
Krasnodar - Ufa |
2:0
|
Sochi - Arsenal Tula |
1:2
|
|
21 - TUR |
07.03.2020 |
Orenburg - Arsenal Tula |
2:0
|
Dinamo Moskva - Tambov |
1:0
|
08.03.2020 |
Rubin - Krilya Sovetov |
0:1
|
Sochi - Ural |
2:0
|
Lokomotiv - Ahmat |
1:0
|
09.03.2020 |
Rostov - SSKA |
3:2
|
Spartak - Krasnodar |
0:1
|
Zenit - Ufa |
0:0
|
|
22 - TUR |
13.03.2020 |
Ahmat - Dinamo Moskva |
2:3
|
14.03.2020 |
Orenburg - Spartak |
1:3
|
Zenit - Ural |
7:1
|
Arsenal Tula - Rubin |
0:1
|
15.03.2020 |
Sochi - Krasnodar |
2:0
|
SSKA - Ufa |
0:0
|
Rostov - Lokomotiv |
1:3
|
16.03.2020 |
Tambov - Krilya Sovetov |
3:0
|
|
23 - TUR |
19.06.2020 |
Krilya Sovetov - Ahmat |
2:4
|
Sochi - Rostov |
10:1
|
20.06.2020 |
Ural - Rubin |
1:2
|
Arsenal Tula - Spartak |
2:3
|
SSKA - Zenit |
0:4
|
21.06.2020 |
Ufa - Tambov |
2:1
|
Lokomotiv - Orenburg |
1:0
|
19.07.2020 |
Krasnodar - Dinamo Moskva |
0:2
|
|
24 - TUR |
26.06.2020 |
Ahmat - Sochi |
1:1
|
Zenit - Krilya Sovetov |
2:1
|
27.06.2020 |
Orenburg - Krasnodar |
0:3
|
Spartak - Ufa |
0:0
|
Rubin - Lokomotiv |
0:2
|
Dinamo Moskva - SSKA |
0:0
|
Rostov - Arsenal Tula |
2:1
|
28.06.2020 |
Ural - Tambov |
2:1
|
|
25 - TUR |
30.06.2020 |
Lokomotiv - Krilya Sovetov |
1:1
|
SSKA - Spartak |
2:0
|
01.07.2020 |
Ufa - Rubin |
0:0
|
Orenburg - Ural |
0:3
|
Arsenal Tula - Ahmat |
1:3
|
Tambov - Zenit |
1:2
|
Sochi - Dinamo Moskva |
1:1
|
Rostov - Krasnodar |
1:1
|
|
26 - TUR |
04.07.2020 |
Dinamo Moskva - Arsenal Tula |
0:1
|
Spartak - Tambov |
2:3
|
Krilya Sovetov - Rostov |
0:0
|
Ahmat - SSKA |
0:4
|
Lokomotiv - Sochi |
0:0
|
05.07.2020 |
Ufa - Ural |
1:1
|
Rubin - Orenburg |
1:0
|
Krasnodar - Zenit |
2:4
|
|
27 - TUR |
07.07.2020 |
Tambov - Ahmat |
1:2
|
Arsenal Tula - Krilya Sovetov |
2:4
|
08.07.2020 |
Zenit - Sochi |
2:1
|
Orenburg - SSKA |
0:4
|
Rostov - Ufa |
1:2
|
Spartak - Lokomotiv |
1:1
|
09.07.2020 |
Ural - Dinamo Moskva |
2:1
|
Rubin - Krasnodar |
1:0
|
|
28 - TUR |
11.07.2020 |
Arsenal Tula - Tambov |
2:1
|
Ahmat - Zenit |
1:1
|
Sochi - Spartak |
1:0
|
12.07.2020 |
Lokomotiv - Ufa |
1:1
|
Orenburg - Rostov |
0:0
|
Dinamo Moskva - Krilya Sovetov |
2:0
|
SSKA - Rubin |
1:1
|
Krasnodar - Ural |
3:0
|
|
29 - TUR |
15.07.2020 |
Ural - Arsenal Tula |
1:3
|
Spartak - Ahmat |
3:0
|
Krilya Sovetov - Krasnodar |
0:0
|
Zenit - Orenburg |
4:1
|
16.07.2020 |
Ufa - Dinamo Moskva |
0:1
|
Rubin - Rostov |
0:0
|
Lokomotiv - SSKA |
2:1
|
Tambov - Sochi |
3:0
|
|
30 - TUR |
22.07.2020 |
Krasnodar - Ahmat |
4:0
|
SSKA - Tambov |
2:0
|
Dinamo Moskva - Orenburg |
0:1
|
Rubin - Spartak |
1:2
|
Krilya Sovetov - Sochi |
3:0
|
Ufa - Arsenal Tula |
0:0
|
Ural - Lokomotiv |
0:1
|
Rostov - Zenit |
1:2
|
|