Аввалроқ, Миллий олимпия қўмитасида футбол бўйича Ўзбекистон олимпия терма жамоаси мураббийи Равшан Ҳайдаров иштирокида матбуот анжумани ташкил қилингани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 14:19, 24.11.2018. Ўқилди: 5382 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси бош мураббийи Равшан Ҳайдаров Қатарга қарши ўйиндан сўнг журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 06:35, 17.08.2018. Ўқилди: 5675 марта. Фикрлар
Сегодня олимпийская сборная Узбекистана под руководством Равшана Хайдарова отправится в Индонезию для участия в XVIII Летних Азиатских играх.
Киритилди: 15:43, 09.08.2018. Ўқилди: 2474 марта. Фикрлар
Бугун Равшан Ҳайдаров бошчилигидаги Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Индонезияда бўлиб ўтадиган Осиё ўйинларига жўнаб кетади.
Киритилди: 13:22, 09.08.2018. Ўқилди: 2799 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси ярим ҳимоячиси Одил Ҳамробеков бугунги матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 11:37, 09.08.2018. Ўқилди: 3234 марта. Фикрлар
Бугун Равшан Ҳайдаров билан биргаликда Одил Ҳамробеков ва Жалолиддин Машариповлар ҳам матбуот анжуманида иштирок этишмоқда.
Киритилди: 11:18, 09.08.2018. Ўқилди: 3799 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси Халқаро мусобақада иштирок этиш учун Индонезияга етиб боргани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 10:57, 27.04.2018. Ўқилди: 3485 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ва Кения олимпия терма жамоалари ўртасида кечган ўйиндан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Фрэнсис Киманзи фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 23:34, 23.03.2018. Ўқилди: 6503 марта. Фикрлар
Ўзбекистон - Кения учрашувидан сўнг ўтказилган матбуот анжуманида олимпиячиларимиз бош мураббийи Равшан Ҳайдаров саволларга жавоб берди.
Киритилди: 23:13, 23.03.2018. Ўқилди: 6136 марта. Фикрлар
“Пахтакор” клуби мажлислар залида Хитойда бўлиб ўтган U-23 Осиё чемпионатида ғалаба қозонган Ўзбекистон ОТЖ аъзоларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:53, 31.01.2018. Ўқилди: 7129 марта. Фикрлар
Хитой мамлакатида ёшлар ўртасида бўлиб ўтган футбол бўйича U 23 Осиё чемпионатида Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси вакиллари кеча тунда юртимизга қайтиб келишди.
Киритилди: 14:40, 30.01.2018. Ўқилди: 11412 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U-23 терма жамоасининг Хитойда бўлиб ўтган Осиё чемпионатидаги ғалабаси ,бутун ўзбек ҳалқига жуда катта қувонч олиб келди.
Киритилди: 20:44, 29.01.2018. Ўқилди: 14873 марта. Фикрлар
Хитойда бўлиб ўтган U-23 Осиё чемпионатида ғалаба қозониб, чемпионликка эришган Ўзбекистон терма жамоаси аъзолари кеча тунда юртимизга қайтиб келишди.
Киритилди: 17:59, 29.01.2018. Ўқилди: 4945 марта. Фикрлар
Жорий йилнинг 9-27 январь кунлари Хитойда 23 ёшгача бўлган футболчилар ўртасида ўтказилган Осиё чемпионатида Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси олтин медални қўлга киритди.
Киритилди: 17:29, 29.01.2018. Ўқилди: 4200 марта. Фикрлар
Хитойда ўтказилган Осиё чемпионатида ғолиб бўлган Ўзбекистон U-23 терма жамоаси пойтахтимизга етиб келишди.
Киритилди: 01:46, 29.01.2018. Ўқилди: 10958 марта. Фикрлар
Айни пайтда “Ислом Каримов” номидаги Халқаро аэрапортда Осиё чемпионатида ғолиб бўлган Ўзбекистон ёшлар терма жамоасини кутиб олиш маросими бўлиб ўтмоқда.