Хитойдаги Осиё чемпионатида ажойиб натижа қайд этиб, чемпионликка эришган Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси...
Киритилди: 17:04, 27.01.2018. Ўқилди: 4824 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси бош мураббийи Равшан Ҳайдаров чорак финал учрашуви олдидан ўтказилган матбуот анжуманида рақиб жуда кучли экани ва ушбу учрашув футболчилар учун жуда катта аҳамият касб этишини эканини таъкидлади.
Киритилди: 16:53, 18.01.2018. Ўқилди: 4436 марта. Фикрлар
Бугун Чангжоуда U-23 Осиё Чемпионати “A” гуруҳи вакиллари иштирокида турнирдан олдинги матбуот анжумани ўтказилди.
Киритилди: 11:09, 08.01.2018. Ўқилди: 4861 марта. Фикрлар
сони: 4 та.
Хитойнинг Чанчжоу шаҳрида бугун, 24 октябрь куни U-23 Осиё чемпионати–2018 гуруҳ босқичига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 16:57, 24.10.2017. Ўқилди: 3362 марта. Фикрлар
Қатар пойтахти Доха шаҳрида старт олган U-23 ёшлар ўртасидаги Осиё чемпионати C гуруҳи вакиллари иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:38, 13.01.2016. Ўқилди: 6232 марта. Фикрлар
сони: 8 та.
Бугун Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Тошкентда ташкил этилган қисқа муддатли ўқув-машғулотлар йиғинини якунлади.
Киритилди: 22:21, 15.10.2015. Ўқилди: 7266 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси 28 август — 10 сентябрь кунлари давомида Словакиядаги хадқаро турнирда иштирок этиши ҳақида хабар берган эдик
Киритилди: 14:20, 12.09.2015. Ўқилди: 3444 марта. Фикрлар
9 июль, пайшанба куни ЎФФ анжуманлар залида Виктор Жалилов Ўзбекистон олимпия терма жамоаси бош мураббийи сифатида расман таништирилади.
Киритилди: 19:21, 08.07.2015. Ўқилди: 3342 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси бош мураббийи алмаштирилди.
Киритилди: 15:34, 23.06.2015. Ўқилди: 6974 марта. Фикрлар
сони: 19 та.
Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов истеъфога чиқарилди. Бу ҳақида ЎФФ расмий твиттери хабар бермоқда.
Киритилди: 12:11, 23.06.2015. Ўқилди: 6384 марта. Фикрлар
сони: 12 та.
Ҳали Осиё чемпионатининг финал босқичига чиқиш имкониятидан маҳрум бўлмаган Ўзбекистон олимпия терма жамоаси 5 май куни «Жар» стадионида Қирғизистон олимпия терма жамоаси билан ўртоқлик учрашуви ўтказди.
Киритилди: 17:50, 09.05.2015. Ўқилди: 7831 марта. Фикрлар
сони: 11 та.
Тошкентда қисқа ўқув-йиғини доирасида Қирғизистон олимпия терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашуви ўтказган Ўзбекистон U-22 бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов, ўйиндан сўнг Championat.Asia сайти муҳбирлари билан суҳбатлашди.
Киритилди: 12:40, 07.05.2015. Ўқилди: 5305 марта. Фикрлар
сони: 7 та.
Ўтган куни Ўзбекистон олимпия (U-23) терма жамоаси Осиё чемпионати саралаш босқичидаги иштирокини бошлади. 27-31 март кунлари Бангладеш пойтахти Дакка шаҳрида бўлиб ўтадиган саралаш баҳслари бир вақтнинг ўзида 2016 йили Бразилиянинг Рио-де-Жанейро шаҳрида ўтказиладиган ёзги Олимпиада ўйинларига ҳам саралаш вазифасини ўтаб беради
Киритилди: 11:31, 29.03.2015. Ўқилди: 5918 марта. Фикрлар
Учрашувни йирик ҳисобда ютқазган бўлишига қарамасдан “Динамо” жамоаси мураббийи Камо Газаров "Металлург" билан ўйиндан кейин журналистларнинг саволларига батафсил жавоб қайтарди:
Киритилди: 13:12, 11.08.2014. Ўқилди: 4788 марта. Фикрлар
сони: 38 та.
Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси бош мураббийи Дилшод Нуралиев Сурияга қарши ўйиндан кейин Ҳиндистон терма жамоасига миннатдорчилик билдирди.
Киритилди: 18:30, 27.09.2012. Ўқилди: 6848 марта. Фикрлар
сони: 14 та.
3 апрель куни Ўзбекистон олимпия терма жамоасининг Олимпиада-2012 саралашидаги иштироки якунига бағишланган матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 16:11, 03.04.2012. Ўқилди: 9645 марта. Фикрлар
3 апрель куни соат 14:00да Ўзбекистон футбол федерацияси анжуманлар залида энди собиқ олимпия терма жамоаси бош мураббийи Вадим Абрамов иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтади. Бу ҳақда ЎФФ расмий сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 17:49, 02.04.2012. Ўқилди: 9362 марта. Фикрлар
сони: 10 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси бош мураббийи Вадим Абрамов Уммон терма жамоасига қарши ўйиндан сўнг ўз фикрлари билан ўртоқлашар экан, рақиб ҳақли равишда ғалаба қозонганини таъкидлаб ўтди.
Киритилди: 20:18, 29.03.2012. Ўқилди: 15632 марта. Фикрлар
сони: 148 та.