Shu kunlarda Xitoyda futbol bo‘yicha U20 yosh toifasidagi Osiyo kubogining guruh bosqich o‘yinlari o‘tkazilmoqda.
Kiritildi: 11:32, 17.02.2025. O'qildi: 993 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi bosh murabbiyi Farhod Nishonov Indoneziyaga qarshi o‘tgan bahsdan so‘ng fikr bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 01:03, 17.02.2025. O'qildi: 1473 marta. Fikrlar
U20 Osiyo kubogi 2-turi doirasida bo‘lib o‘tgan Indoneziya - O‘zbekiston uchrashuvi videosharhi bilan tanishtirib o‘tamiz.
Kiritildi: 00:44, 17.02.2025. O'qildi: 1398 marta. Fikrlar
Shenchjenda U-20 Osiyo Kubogi 2-turidan o‘rin olgan bahslar o‘tkazilmoqda.
Kiritildi: 18:36, 16.02.2025. O'qildi: 2525 marta. Fikrlar
Xitoyda bo‘lib o‘tayotgan 20 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo chempionatining 2-turi doirasida O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi bugun Indoneziyaga qarshi maydonga tushadi.
Kiritildi: 15:12, 16.02.2025. O'qildi: 1407 marta. Fikrlar
soni: 7 ta.
20 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogi 1-turidan o‘rin olgan O‘zbekiston - Yaman uchrashuvi videosharhini tomosha qiling.
Kiritildi: 06:15, 14.02.2025. O'qildi: 1610 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi biroz avval Osiyo kubogi ilk turida Yamanga qarshi o‘yin o‘tkazdi va 1:0 hisobida minimal g‘alabaga erishdi.
Kiritildi: 16:59, 13.02.2025. O'qildi: 4240 marta. Fikrlar
Xitoy mezbonligida o‘tayotgan Osiyo kubogi U-20 ilk turida O‘zbekiston terma jamoasi Yamanga qarshi o‘yin o‘tkazdi.
Kiritildi: 16:12, 13.02.2025. O'qildi: 2300 marta. Fikrlar
soni: 24 ta.
Ertaga O‘zbekiston U-20 terma jamoasi Osiyo kubogidagi ishtirokini boshlaydi. Yoshlarimiz ilk turda yamanlik tengdoshlariga qarshi maydonga tushadilar.
Kiritildi: 13:25, 12.02.2025. O'qildi: 2180 marta. Fikrlar
Ertaga, 12 fevral kuni Xitoyda U20 yosh toifasida futbol bo‘yicha Osiyo kubogi boshlanadi.
Kiritildi: 13:25, 11.02.2025. O'qildi: 1436 marta. Fikrlar
OFK rasmiy sayti Osiyo kubogida ishlaydigan hakamlar nomini e’lon qildi.
Kiritildi: 18:46, 07.02.2025. O'qildi: 945 marta. Fikrlar
U-20 Osiyo kubogiga qur’a tashlash marosmi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 12:56, 07.11.2024. O'qildi: 2485 marta. Fikrlar
Bugun U-20 Osiyo kubogiga qur’a tashlanadi. Jarayon Toshkent vaqti bilan soat 12:00 da Xitoyning Shenchjen shahrida start oladi.
Kiritildi: 10:23, 07.11.2024. O'qildi: 1066 marta. Fikrlar
21-29 sentyabr kunlari Osiyoning 10 ta mamlakatida U-20 Osiyo kubogi musobaqasi uchun saralash o‘yinlari bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 07:12, 30.09.2024. O'qildi: 6688 marta. Fikrlar
Osiyo futbol konfederasiyasi prezidenti shayx Salmon bir Ibrohim al-Xalifa O‘zbekiston yoshlar terma jamoasini U20 Osiyo kubogidagi g‘oliblik bilan tabrikladi.
Kiritildi: 09:11, 25.03.2023. O'qildi: 3231 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi darvozaboni Otabek Boymurodov OFK tomonidan “Kelajak yulduzi” nomiga loyiq ko‘rildi.
Kiritildi: 15:23, 23.03.2023. O'qildi: 4120 marta. Fikrlar
soni: 4 ta.
O‘zbekistonda 1—18 mart kunlari 20 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo Kubogi musobaqasi o‘tkazildi.
Kiritildi: 15:03, 21.03.2023. O'qildi: 4161 marta. Fikrlar
Kecha bo‘lib o‘tgan O‘zbekiston va Iroq U20 terma jamoalari o‘rtasidagi final uchrashuvini O‘zbekiston prezidenti Shavkat Mirziyoyev "Bunyodkor" stadionida kuzatdi.
Kiritildi: 15:02, 19.03.2023. O'qildi: 17110 marta. Fikrlar
O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi U-20 Osiyo Kubogi—2023 g‘olibiga aylandi. O‘zbekistonlik yoshlar finalda Iroqni mag‘lub etdi (1:0).
Kiritildi: 14:29, 19.03.2023. O'qildi: 4853 marta. Fikrlar
O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi Osiyo chempionatida 5ta uchrashuvni "Bunyodkor" stadionida o‘tkazgan bo‘lsa, bitta o‘yinni Farg‘onadagi "Istiqlol" o‘yingohida o‘tkazdi.