Nikita Afinogenov bugun 2 uchrashuvda ish olib boradi
Kiritildi: 10:36, 13.01.2025. O'qildi: 824 marta. Fikrlar
Asker Najafaliyev boshchiligidagi vakillarimiz Osiyo kubogi saralash bosqich doirasidagi bahs uchun tayinlov oldi.
Kiritildi: 16:51, 24.07.2024. O'qildi: 1683 marta. Fikrlar
Osiyo kubogi yarim final o‘yinlariga tayinlangan hakamlar ro‘yxati e’lon qilindi.
Kiritildi: 16:27, 06.02.2024. O'qildi: 6085 marta. Fikrlar
Ilgiz Tantashev joriy Osiyo kubogining 3ta uchrashuvida ishlagan birinchi hakamga aylandi.
Kiritildi: 11:37, 31.01.2024. O'qildi: 3927 marta. Fikrlar
Osiyo kubogi nimchorak final bosqichidan o‘rin olgan O‘zbekiston terma jamoasining Tailandga qarshi o‘yinini Nazmiy Nasaruddin boshqaradi.
Kiritildi: 09:34, 29.01.2024. O'qildi: 2069 marta. Fikrlar
Qatar yashil maydonlarida davom etayotgan Osiyo Kubogining 1/8 finalidan o‘rin olgan O‘zbekiston – Tailand o‘yinini malayziyalik Muhammad Nazmi bin Nasaruddin bosh hakam sifatida boshqaradi.
Kiritildi: 12:27, 28.01.2024. O'qildi: 5180 marta. Fikrlar
Mazkur bahs 30 yanvar kuni soat 21:00 da (Toshkent vaqti bilan) Al Rayyan shahridagi “Education City” stadionida o‘tkaziladi.
Kiritildi: 11:33, 28.01.2024. O'qildi: 2498 marta. Fikrlar
Kecha, 25 yanvar kuni Qatar yashil maydonlarida o‘tkazilayotgan Osiyo kubogining guruh bosqich bahslariga yakun yasaldi.
Kiritildi: 16:45, 26.01.2024. O'qildi: 2734 marta. Fikrlar
Qatar yashil maydonlarida davom etayotgan Osiyo Kubogining 3-turidan o‘rin olgan muhim Avstraliya - O‘zbekiston o‘yinini yaponiyalik Araki Yusuke bosh hakam sifatida boshqaradi.
Kiritildi: 12:46, 21.01.2024. O'qildi: 5405 marta. Fikrlar
Andrey Sapenko (yordamchi hakam) va Timur Gaynullin (yordamchi hakam), shuningdek, Ilgiz Tantashev (yordamchi hakam) sifatida o‘yinni boshqarib borishadi.
Kiritildi: 10:34, 18.01.2024. O'qildi: 1628 marta. Fikrlar
Ilgiz Tantashev va Andrey Sapenko Qatar maydonlarida o‘tkazilayotgan Osiyo kubogi musobaqasining "A" guruhi 2-turi doirasidagi Livan – Xitoy o‘yinida tegishlicha zaxira hakami va zaxira yordamchi hakami sifatida uchrashuv rasmiylari qatoridan o‘rin olishdi.
Kiritildi: 19:04, 16.01.2024. O'qildi: 1345 marta. Fikrlar
Ertaga, 12 yanvar kuni Qatar yashil maydonlarida start oladigan Osiyo kubogining ilk turida ishlaydigan rasmiylar e’lon qilindi.
Kiritildi: 15:43, 11.01.2024. O'qildi: 3604 marta. Fikrlar
Osiyo kubogining ochilish uchrashuvini avstraliyalik Alirizo Fag‘oniy boshqarib boradi.
Kiritildi: 16:14, 10.01.2024. O'qildi: 4048 marta. Fikrlar
O‘zbekistonning 2023 yildagi eng yaxshi hakami Ahrol Risqullayev jarohat tufayli Osiyo kubogida ishtirok etmaydigan bo‘ldi.
Kiritildi: 08:10, 08.01.2024. O'qildi: 2699 marta. Fikrlar
Osiyo futbol konfederasiyasining rasmiy saytida Yaponiya va Qatar terma jamoalari o‘rtasidagi Osiyo Kubogi finalini boshqarib boradigan hamyurtimiz Ravshan Ermatov haqida maqola e’lon qilindi.
Kiritildi: 15:25, 31.01.2019. O'qildi: 8447 marta. Fikrlar
Osiyo kubogining final o‘yiniga o‘zbekistonlik hakamlar guruhi tayinlandi.
Kiritildi: 13:54, 30.01.2019. O'qildi: 11630 marta. Fikrlar
Osiyo Kubogida bizning milliy terma jamoadan tashqari hakamlarimiz ham faoliyat olib borishmoqda.
Kiritildi: 12:06, 16.01.2019. O'qildi: 2540 marta. Fikrlar
17 yanvar kuni Osiyo Kubogi guruh bosqichidan o‘rin olgan so‘nggi uchrashuvni O‘zbekiston milliy terma jamoasi Yaponiyaga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 14:43, 15.01.2019. O'qildi: 3164 marta. Fikrlar
Bugun Osiyo Kubogi doirasidagi bahsda Hindiston jamoasi Bahraynga qarshi maydonga tushadi.
Kiritildi: 10:51, 14.01.2019. O'qildi: 3319 marta. Fikrlar
13 yanvar, yakshanba kuni Osiyo Kubogi 2-turidan o‘rin olgan KXDR—Qatar o‘yini o‘tkaziladi.