Pro liga 2023 yakunlariga ko‘ra, Superligaga yo‘llanma olgan «Dinamo» jamoasi bir oylik ta’tildan keyin yangi mavsumga tayyorgarlikni boshladi.
Kiritildi: 20:08, 04.12.2023. O'qildi: 1454 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, ayni kunlarda Anvar Berdiyev bosh murabbiyligidagi asosiy tarkib jamoamiz vakillari yangi mavsumga tayyorgarlik jarayonining so‘ngi bosqichiga kirishishgan.
Kiritildi: 20:41, 23.02.2022. O'qildi: 1075 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga tayyorgarlik doirasida rejalashtirilgan o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini Turkiyaning Antalya shahrida o‘tkazib, yurtimizga qaytgan "Neftchi" futbol klubi a’zolari uch kunlik ta’tildan so‘ng bugundan Farg‘onada yig‘ilib, tayyorgarlikning uchinchi bosqich jarayonini o‘tashga kirishdi.
Kiritildi: 19:01, 14.02.2022. O'qildi: 1130 marta. Fikrlar
"Farg‘ona viloyati xokimi kubogi-2022" musobaqasida g‘oliblikni qo‘lga kiritgan "Qo‘qon-1912" jamoasi a’zolari 2 kunlik qisqa ta’tilga chiqishdi.
Kiritildi: 13:35, 06.02.2022. O'qildi: 805 marta. Fikrlar
Qozog‘istonning «Kaspiy» klubi Antaliyadagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini doirasida bir nechta o‘rtoqlik uchrashuvlarini o‘tkazadi.
Kiritildi: 11:20, 06.02.2022. O'qildi: 1735 marta. Fikrlar
"Hokim Kubogi-2022" musobaqa sovrindorlari va nominasiyalar g‘oliblari bilan tanishing.
Kiritildi: 16:58, 05.02.2022. O'qildi: 1235 marta. Fikrlar
Farg‘ona viloyatida har yili an’anaviy tarzda o‘tkazib kelinadigan "Farg‘ona viloyati hokimi kubogi" bu safar ham qiziqarli tarzda bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 15:49, 05.02.2022. O'qildi: 979 marta. Fikrlar
Farg‘ona shahrida davom etayotgan “Hokim kubogi-2022” musobaqasi o‘z yakuniga yaqinlashmoqda. Ertaga musobaqaning final o‘yini bo‘lib o‘tadi.