Superliga 8-turidan o‘rin olgan "Andijon" — "Metallurg" uchrashuviga qo‘shib berilgan daqiqalarda "Bobur arena" bilan bog‘liq ko‘ngilsiz holat ro‘y berdi. Muxlislar tomonidan maydonga uloqtirilgan jismlardan biri "Metallurg" shifokorining boshiga tegib, uni jarohatladi.
Kiritildi: 11:47, 20.05.2024. O'qildi: 1817 marta. Fikrlar
Shu yilning 15 aprel va 3 may kunlari oralig‘ida Qatar mamlakatida futbol bo‘yicha U23 Osiyo Kubogi musobaqasi bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 12:41, 06.04.2024. O'qildi: 1151 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasi hujumchisi Kojo Joel mart oyidagi FIFA kunlari doirasida Qirg‘iziston milliy jamoasining yig‘iniga chaqiruv oldi.
Kiritildi: 23:08, 13.03.2024. O'qildi: 857 marta. Fikrlar
"Navbahor"ning serbiyalik 31 yoshli tajribali himoyachisi Filip Ivanovich futbolchilik faoliyati davomida 2018-2021 yillarda Ozarbayjonning “Sabah” (Masazir) klubida to‘p tepib, mazkur jamoa a’zolarini sardor sifatida maydonga olib tushgan va ozarbayjonlik futbol muxlislariga ham yaxshi tanish.
Kiritildi: 16:45, 10.01.2024. O'qildi: 1638 marta. Fikrlar
Bu toza sub’ektiv shaxsiy fikrim:
Kiritildi: 17:12, 25.12.2023. O'qildi: 1566 marta. Fikrlar
Serbiyalik hujumchi Superliganing 2023 yilgi mavsumini ham to‘purar sifatida yakunladi. Buning uchun Cheranga 13 ta gol kifoya qildi.
Kiritildi: 21:27, 16.12.2023. O'qildi: 1604 marta. Fikrlar
Kecha Superligadagi legionerlar statistikasi e’lon qilingan edi.