Kiritildi: 20:25, 01.02.2021. O'qildi: 2911 marta. Fikrlar
O‘rtoqlik uchrashuvida yirik hisobda g‘alaba qozondik
Kiritildi: 09:33, 12.08.2020. O'qildi: 3251 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi tomonidan yurtimizda futbolni yanada ommaviylashtirish, yosh avlodni har tomonlama barkamol qilib tarbiyalash va sog‘lom turmush tarzini targ‘ib qilish, shuningdek, istiqbolli yosh futbolchilarni keyinchalik professional tarzda tayyorlash hamda futbol bo‘yicha milliy terma jamoalar va professional futbol klublari uchun munosib nomzodlarni yetkazib berish uchun joylarda seleksiya ishlarini amalga oshirish yuzasidan bir qator chora-tadbirlar amalga oshirilmoqda.
Kiritildi: 09:52, 07.04.2019. O'qildi: 2094 marta. Fikrlar
Superliganing 2-tur uchrashuviga tayyorgarlik ko‘rayotgan «Bunyodkor» bugun nazorat uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 16:05, 26.03.2019. O'qildi: 3220 marta. Fikrlar
Bugun A Pro Liga ishtirokchisi “Istiqlol” Shahrixonning “Rash-Milk”GA qarshi nazorat uchrashuvini o‘tkazadi.
Kiritildi: 12:04, 25.03.2019. O'qildi: 2098 marta. Fikrlar
“Paxtakor” va “Qo‘qon-1912” o‘rtasida bo‘lib o‘tgan nazorat o‘yinining videosharhini tomosha qiling.
Kiritildi: 11:31, 25.03.2019. O'qildi: 2191 marta. Fikrlar
“Nasaf” hamda “Lokomotiv” o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan o‘rtoqlik uchrashuvi boshlanish arafasida.
Kiritildi: 15:16, 24.03.2019. O'qildi: 3186 marta. Fikrlar
“Surxon” hamda “Zomin” o‘rtasida kechgan nazorat uchrashuvi mehmonlarning g‘alabasi bilan tugadi.
Kiritildi: 14:35, 24.03.2019. O'qildi: 2436 marta. Fikrlar
Birozdan so‘ng, “Surxon” – “Zomin” o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuviga boshlanadi.
Kiritildi: 11:34, 24.03.2019. O'qildi: 2275 marta. Fikrlar
Superliganing 2-turi oldidan yuzaga kelgan tanaffusdan unumli foydalanib O‘zbekistonning barcha jamoalari o‘rtoqlik uchrashuvi yoki nazorat o‘yini o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 09:37, 24.03.2019. O'qildi: 2421 marta. Fikrlar
Hozirgina bizga yetib kelgan ma’lumotga ko‘ra, Toshkentning "Lokomotiv-BFK" jamoasi ertaga "Surxon" jamoasiga qarshi maydonga tusha olmasligini ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 22:04, 23.03.2019. O'qildi: 1922 marta. Fikrlar
Hozirgina, Muborakda “Mash’al” va nazorat uchrashuvida “Buxoro”dan mag‘lubiyatga uchradi.
Kiritildi: 19:08, 23.03.2019. O'qildi: 2368 marta. Fikrlar
Hozirgina, Muborakda “Mash’al” hamda “Buxoro” klublari o‘rtasida o‘rtoqlik uchrashuvi boshlandi.
Kiritildi: 17:24, 23.03.2019. O'qildi: 2128 marta. Fikrlar
Bugun Namanganning “Navbahor”jamoasi Andijondagi stadionda Farg‘onaning “Neftchi” klubi bilan o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.