«Andijon» klubi qishki seleksiya paytida bir qator futbolchilar bilan shartnomalar imzolandi va ularning orasida Usmonali Ismonaliyev ham bor.
Kiritildi: 22:00, 27.02.2025. O'qildi: 1005 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi-2025 musobaqalarining kecha bo‘lib o‘tgan qur’a tashlash marosimida «Neftchi» jamoasi «E» guruhi tarkibida to‘p suradigan bo‘ldi.
Kiritildi: 21:33, 27.02.2025. O'qildi: 779 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi guruh bosqichiga qur’a tashlangach, «Dinamo» matbuot xizmati jamoa bosh murabbiyi Vadim Abramovning qur’a va raqiblar haqidagi fikri bilan qiziqdi.
Kiritildi: 22:07, 26.02.2025. O'qildi: 2118 marta. Fikrlar
2025 yilgi O‘zbekiston Kubogiga qur’a tashlandi.
Kiritildi: 21:55, 26.02.2025. O'qildi: 918 marta. Fikrlar
2024 yilning 10 dekabr sanasida ochilgan transfer oynasi 25 fevral kuni rasman yopildi.
Kiritildi: 11:01, 26.02.2025. O'qildi: 783 marta. Fikrlar
Transfer oynasi yopilishiga sanoqli vaqtlar qolganda “So‘g‘diyona" safini yana bir tajribali hujumchi bilan kuchaytirdi.
Kiritildi: 10:56, 26.02.2025. O'qildi: 1165 marta. Fikrlar
«Neftchi» yangi mavsum oldidan bir qator futbolchilar bilan xayrlashdi.
Kiritildi: 10:41, 26.02.2025. O'qildi: 1421 marta. Fikrlar
«Dinamo» klubi o‘z tarkibini tojikistonlik futbolchi bilan kuchaytirdi.
Kiritildi: 10:37, 26.02.2025. O'qildi: 602 marta. Fikrlar
Yarim himoyachi Sardor Rashidov «Navbahor» bilan shartnomani uzaytirdi.
Kiritildi: 10:33, 26.02.2025. O'qildi: 1036 marta. Fikrlar
O‘tgan yili “oltin izlovchilar” tarkibida o‘n yettita uchrashuvda maydonga tushib, sakkizta gol urgan gruziyalik hujumchi bu yil ham faoliyatini Navoiy klubi tarkibida davom ettiradigan bo‘ldi.
Kiritildi: 10:25, 26.02.2025. O'qildi: 490 marta. Fikrlar
«Qo‘qon-1912» navbatdagi transferni amalga oshirdi.
Kiritildi: 08:17, 26.02.2025. O'qildi: 980 marta. Fikrlar
Muborakning "Mash’al" klubi o‘z tarkibini yana bir tajribali futbolchi bilan kuchaytirdi.
Kiritildi: 23:20, 25.02.2025. O'qildi: 700 marta. Fikrlar
"Lokomotiv" yangi mavsum oldidan tayyorgarlik bosqichini Turkiyaning Antaliya shahrida olib bordi.
Kiritildi: 16:15, 25.02.2025. O'qildi: 570 marta. Fikrlar
O‘FA Futbolchilar maqomi va o‘tishi bo‘yicha qo‘mita qishki transfer oynasi yopilishiga 22 soat vaqt qolganida "Navbahor" futbol klubiga qo‘yilgan yangi futbolchilarni Liga ro‘yxatidan o‘tkazish bo‘yicha taqiqni olib tashladi.
Kiritildi: 16:08, 25.02.2025. O'qildi: 771 marta. Fikrlar
«Dinamo»ning Dubaydagi yig‘ini yakunida jamoa bosh murabbiyi Vadim Abramov klub matbuot xizmatiga intervyu berib, Superliga oldi o‘tkazilgan yig‘inlar, tayyorgarlik, seleksiya, transferlar, jamoadagi yoshlar, yangi mavsum, taqvim va «Navbahor»ga qarshi o‘yin haqida fikrini bildirdi.
Kiritildi: 08:17, 25.02.2025. O'qildi: 1119 marta. Fikrlar
«Andijon» klubi Antaliya yig‘inidagi oxirgi o‘rtoqlik uchrashuvini Rossiyaning «Zenit»-2 jamoasiga qarshi o‘tkazdi.
Kiritildi: 07:40, 25.02.2025. O'qildi: 739 marta. Fikrlar
Bugun «Lokomotiv» Antaliya-2025 yig‘inidagi so‘nggi nazorat o‘yinini o‘tkazdi.
Kiritildi: 21:40, 24.02.2025. O'qildi: 619 marta. Fikrlar
Qarshining «Nasaf» klubi Turkiyadagi yig‘in doirasida Moskvaning «Spartak» jamoasiga qarshi nazorat uchrashuvini o‘tkazib, 1:3 hisobida mag‘lubiyatga uchradi.
Kiritildi: 21:28, 24.02.2025. O'qildi: 2037 marta. Fikrlar
"Nasaf" bugun Antaliyadagi yig‘in doirasida so‘nggi bellashuvda maydonga tushadi.
Kiritildi: 18:56, 24.02.2025. O'qildi: 826 marta. Fikrlar
«Andijon» klubi yana ikki nafar futbolchisini ijaraga berdi.