«Andijon» kecha ikkita o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 08:39, 08.02.2025. O'qildi: 937 marta. Fikrlar
«Andijon» bilan shartnoma imzolagan va «Burgutlar» oilasining yangi a’zosiga aylangan 23 yoshli legioner Altin Kreziu jamoaning Antaliyadagi yig‘iniga qo‘shildi.
Kiritildi: 07:36, 07.02.2025. O'qildi: 1418 marta. Fikrlar
Qishki seleksiya jarayonida "Andijon" safini himoyachi Ilhom Alijonov tark etdi.
Kiritildi: 23:29, 05.02.2025. O'qildi: 581 marta. Fikrlar
Kuni kecha chernogoriyalik himoyachi Luka Uskokovich "Andijon" a’zosi siftaida tanishtirildi.
Kiritildi: 12:30, 04.02.2025. O'qildi: 1232 marta. Fikrlar
Ma’lumki, «Andijon» Antaliyada yangi mavsum uchun o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini olib bormoqda.
Kiritildi: 08:40, 27.01.2025. O'qildi: 937 marta. Fikrlar
«Andijon» klubi ham yangi mavsumga jiddiy hozirlik ko‘ryapti.
Kiritildi: 07:59, 18.01.2025. O'qildi: 780 marta. Fikrlar
"Andijon" qishki seleksiya ishlarini davom ettirmoqda.
Kiritildi: 21:44, 17.01.2025. O'qildi: 1881 marta. Fikrlar
«Andijon» klub stadion bilan tuzilgan shartnomani bugun — 10 yanvar kuni Liga ro‘yxatidan o‘tkazdi.
Kiritildi: 14:47, 10.01.2025. O'qildi: 2471 marta. Fikrlar
«Andijon» klubiga yangi taklif qilingan bosniyalik legioner Mirzad Mexanovich jamoa bilan mashg‘ulotlarda faol ishtirok etmoqda.
Kiritildi: 09:45, 10.01.2025. O'qildi: 927 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga tayyorgarlikni boshlagan "Andijon" oldin xabar qilganimizdek, 3 yanvarda o‘z qarorgohida to‘plandi va klub bazasida ikki kun davomida shug‘ullangan jamoa bugun ertalab Tojikistonning Xo‘jand shahriga jo‘nab ketdi.
Kiritildi: 11:37, 05.01.2025. O'qildi: 659 marta. Fikrlar
"Andijon" jamoasi yangi mavsum uchun tayyorgarligini 3 yanvardan boshlaydi.
Kiritildi: 16:46, 02.01.2025. O'qildi: 1481 marta. Fikrlar
Bu yilgi mavsumda «Andijon»ning kashfiyot futbolchisi sifatida 20 yoshli iqtidorli hujumchi Rustam Turdimurodovni aytish mumkin.
Kiritildi: 16:06, 24.12.2024. O'qildi: 778 marta. Fikrlar
30 noyabr kuni Namanganda “Navbahor”ga qarshi chempionatning so‘nggi o‘yinida maydonga tushgan "Andijon" a’zolari endilikda qishki ta’tilga chiqdilar.
Kiritildi: 09:47, 02.12.2024. O'qildi: 1334 marta. Fikrlar
"Andijon" klubi fan klubi yetakchisi Nodirbek To‘ychiyev "O‘zbekiston futboli rivojiga qo‘shgan hissasi uchun" ko‘krak nishoni bilan taqdirlandi.