O‘zbekiston terma jamoasi noyabr oyida 2026 yilgi Jahon chempionati 3-saralash bosqichi doirasida Qatar va KXDR terma jamoalariga qarshi safar uchrashuvlarida ishtirok etadi. Osiyo futbol konfederasiyasi mazkur bahslarda ishlaydigan hakamlar haqida ma’lum qildi.
Kiritildi: 11:42, 29.10.2024. O'qildi: 2255 marta. Fikrlar
Agar o‘rtoqlik uchrashuvlarini qo‘shmasa, Srechko Katanes qo‘l ostida milliy terma jamoamiz birorta ham rasmiy o‘yinda mag‘lubiyatga uchramagan ekan.
Kiritildi: 11:15, 20.10.2024. O'qildi: 2489 marta. Fikrlar
Milliy jamoa keyingi uchrashuvlarni 14 noyabr kuni Qatarda mezbonlarga qarshi hamda 19 noyabr kuni Laosda Shimoliy Koreyaga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 12:48, 16.10.2024. O'qildi: 1644 marta. Fikrlar
Kecha O‘zbekiston terma jamoasi Jahon chempionati 3-saralash bosqichi doirasida Birlashgan Arab Amirliklari bilan bellashdi.
Kiritildi: 12:42, 16.10.2024. O'qildi: 3486 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi kecha Jahon chempionati saralashi bosqichining 4-turida Toshkentda BAAni 1:0 hisobida mag‘lub etdi.