O‘zbekiston terma jamoasi kuzda Qozog‘iston bilan uchrashuv o‘tkazish ehtimoli bor.
Kiritildi: 11:50, 28.03.2025. O'qildi: 2361 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi Birlashgan Arab Amirliklarida davom etayotgan navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inida Iordaniya terma jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazdi.
Kiritildi: 23:56, 27.01.2025. O'qildi: 2273 marta. Fikrlar
soni: 74 ta.
Birozdan so‘ng O‘zbekiston milliy terma jamoasi Iordaniyaga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga chiqadi.
Kiritildi: 20:40, 27.01.2025. O'qildi: 3298 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi 20-31 yanvar kunlari Qatarda o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazishi hamda Iordaniyaga qarshi o‘rtoqlik o‘yinida ishtirok etishi haqida xabar bergan edik.
Kiritildi: 14:54, 15.01.2025. O'qildi: 4908 marta. Fikrlar
Iordaniya va O‘zbekiston terma jamoalari o‘rtasidagi o‘rtoqlik o‘yini ikki tomonni o‘zaro kelishuviga ko‘ra, ikkinchi kategoriyada bo‘lib o‘tadigan bo‘ldi.
Kiritildi: 11:35, 05.01.2025. O'qildi: 2851 marta. Fikrlar
Srechko Katanes boshchiligidagi O‘zbekiston milliy terma jamoasi 2 sentyabr kuni navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 16:46, 28.08.2024. O'qildi: 4012 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi JCH-2026 Osiyodagi uchinchi saralash bosqichi start oldidan Janubiy Koreyaga qarshi o‘rtoqlik o‘yinini o‘tkazishi mumkin.
Kiritildi: 23:01, 13.07.2024. O'qildi: 2612 marta. Fikrlar
Bugun bo‘lib o‘tgan O‘zbekiston va Falastin terma jamoalari o‘rtasidagi nazorat uchrashuvini stadionda tomosha qilgan Alisher Nikimbayev o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 23:28, 07.01.2024. O'qildi: 7029 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi Osiyo kubogi oldidan so‘nggi nazorat uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 21:56, 07.01.2024. O'qildi: 3799 marta. Fikrlar
O‘zbekiston va Falastin terma jamoalari o‘rtasidagi nazorat uchrashuvi Dohadagi "Hamad bin Xalifa" stadionida bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 20:05, 30.12.2023. O'qildi: 4212 marta. Fikrlar
Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston milliy terma jamoasi Birlashgan Arab Amirliklaridagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini doirasida bugun Qirg‘izistonga qarshi nazorat uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 22:31, 25.12.2023. O'qildi: 7531 marta. Fikrlar
Paragvay terma jamoasi 2024 yilning mart oyida O‘zbekiston bilan o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazmoqchi bo‘lgandi.
Kiritildi: 22:05, 25.12.2023. O'qildi: 4699 marta. Fikrlar
Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston milliy terma jamoasi Birlashgan Arab Amirliklaridagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini doirasida ayni paytda Qirg‘izistonga qarshi nazorat uchrashuvini o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 21:33, 25.12.2023. O'qildi: 4071 marta. Fikrlar
soni: 55 ta.
Futbol bo‘yicha Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston milliy terma jamoasi ayni kunlarda Birlashgan Arab Amirliklarida o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 11:59, 25.12.2023. O'qildi: 1975 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasining Qirg‘iz Respublikasiga qarshi nazorat uchrashuvi 25 dekabrga ko‘chirilganidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 22:11, 24.12.2023. O'qildi: 4818 marta. Fikrlar
Ayni vaqtda O‘zbekiston milliy terma jamoasi Osiyo kubogiga qizg‘in tayyorgarlik ko‘rish maqsadida BAA mamlakatida o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlari o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 12:15, 24.12.2023. O'qildi: 4114 marta. Fikrlar
Ayni paytda Birlashgan Arab Amirliklarida yig‘ini o‘tkazayotgan O‘zbekiston milliy jamoasi bugun Qirg‘izistonga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazishni rejalashtirgan edi.
Kiritildi: 08:45, 24.12.2023. O'qildi: 2598 marta. Fikrlar
Ayni paytda Birlashgan Arab Amirliklarida yig‘ini o‘tkazayotgan O‘zbekiston milliy jamoasi ilk o‘rtoqlik uchrashuvini 24 dekabr kuni o‘tkazishi mumkin.
Kiritildi: 21:49, 20.12.2023. O'qildi: 5748 marta. Fikrlar
Qatardagi Osiyo kubogi oldidan, BAA terma jamoasi O‘zbekistonga o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazish taklifi bilan chiqqan ekan.
Kiritildi: 07:40, 25.11.2023. O'qildi: 5832 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasida Argentina bilan o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazish imkoniyati bo‘lganmi qabilidagi savollar berilmoqda.